Gry Fizyka

 • Geometry Dash Online
  Graj
  Geometry Dash Online
  Zagrano 470931 razy

  Wypróbuj szybkość swojej reakcji w grze, w której trzeba za wszelką cenę unikać zderzenia z przeszkodami, przeskakując nad nimi. Ta szybka gra przetestuje twój refleks!

 • Roll The Ball
  Graj
  Roll The Ball
  Zagrano 4505 razy

  Czy dasz radę umieścić te kulki w dziurach w każdym wymagającym poziomie? Ustaw tory tak, aby mogły wlecieć do właściwych miejsc, w tej trudnej grze logicznej.

 • Happy Glass 2
  Graj
  Happy Glass 2
  Zagrano 182043 razy

  Czy zdołasz zadowolić śliczne szklanki w tej skomplikowanej grze logicznej? Możesz godzinami rozgrywać trzy różne tryby. Spróbuj zapełnić wodą szklanki do danej linii lub podrzucić je w odpowiednie miejsca. Aby awansować do kolejnego poziomu, musisz mieś szybki refleks i dobre oko!

 • Gold Train FRVR
  Graj
  Gold Train FRVR
  Zagrano 47085 razy

  W tej skomplikowanej grze logicznej mały pociąg próbuje dojechać do wszystkich stacji. Czy potrafisz połączyć tory położone w tej malowniczej okolicy, aby pociąg ruszył i dostał się do końcowej stacji?

 • Trzy pandy
  Graj
  Trzy pandy
  Zagrano 277703 razy

  Nie pozwól, by te biedne pandy dostały się w łapy kłusowników!

 • Zbuduj most
  Graj
  Zbuduj most
  Zagrano 30684 razy

  Ta ciężarówka usiłuje wykonać kilka dostaw, ale ciągle natrafia na niebezpieczne kaniony. Czy potrafisz zbudować nad nimi mosty, aby mogła kontynuować swoją podróż, w tej grze online w budowanie? Jedyne, co musisz, to połączyć punkty!

 • Wheely 5: Armageddon
  Graj
  Wheely 5: Armageddon
  Zagrano 484798 razy

 • Superukładacz 2
  Graj
  Superukładacz 2
  Zagrano 361687 razy

  Czy zdołasz ułożyć te figury, nie pozwalając im runąć?

 • Ślimak Bob 3
  Graj
  Ślimak Bob 3
  Zagrano 926659 razy

  NA POMOC! Sytuacja zrobiła się gorąca - ślimak Bob wylądował na pustyni. Musisz go stamtąd wydostać.

 • Ślimak Bob
  Graj
  Ślimak Bob
  Zagrano 3424723 razy

  Pomóż temu obślizgłemu, lecz odważnemu ślimakowi dotrzeć do jego nowiutkiego domu!

 • Ślimak Bob 5
  Graj
  Ślimak Bob 5
  Zagrano 978278 razy

  Ślimak Bob wynurzył się ze swojej skorupki, ale jego droga do prawdziwej miłości pełna jest wyzwań.

 • Master Chess Multiplayer
  Graj
  Master Chess Multiplayer
  Zagrano 23616 razy

  W tej skomplikowanej grze w szafy możesz teraz zmierzyć się z komputerem lub ze znajomym. Tylko pamiętaj, żeby grać jak najszybciej potrafisz. Każda upływająca sekunda do zdobycia szach-matu zmniejszy Twój wynik!

 • Snail Bob 6: Winter Story
  Graj
  Snail Bob 6: Winter Story
  Zagrano 1489584 razy

  Utrzymaj ślimaka Boba przy życiu w pełnej zagadek zimowej krainie, dbając o to, by miał udane Boże Narodzenie.

 • Save the Cowboy
  Graj
  Save the Cowboy
  Zagrano 20373 razy

  These cowboys are heading to the gallows. The only way they’ll live to see another day is with your help. Can you shoot the ropes so they can escape in this intense action game?

 • Cut The Rope 2
  Graj
  Cut The Rope 2
  Zagrano 174667 razy

  PYSZNIE! Gra Cut the Rope 2 to dalsza część przygód Om Nom! Nowe postaci, nowe elementy gry i podstępne misje – zbieranie słodkości nigdy nie było takie zabawne! W swojej niespodziewanej przygodzie Om Nom ucieka z pudełka i podróżuje poprzez lasy, wielkie miasta, śmietniska i podziemne tunele, a cel ma tylko jeden – SŁODYCZE! W czasie podróży napotyka uroczych pomocników zwanych Nommies.

 • Happy Wheels
  Graj
  Happy Wheels
  Zagrano 1291999 razy

  Szukasz niecodziennej gry wyścigowej? Oto i ona.

 • Snail Bob 2
  Graj
  Snail Bob 2
  Zagrano 791866 razy

  Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!

 • Śmierć nie bez powodu 2012
  Graj
  Śmierć nie bez powodu 2012
  Zagrano 81165 razy

  Najlepszy sposób na zabicie zombie? Zmiażdżenie ich kołami samochodu...

 • Happy Glass
  Graj
  Happy Glass
  Zagrano 125676 razy

  Czy masz szybki refleks, dzięki któremu pokonasz każdy poziom w tej świetnej grze z elementami fizyki? Twoim zadaniem jest ostrożne usunięcie klocków pod szklanką wody albo podrzucenie – bez rozbijania – kilku pustych szklanek. To zaledwie dwa wyzwania, które na ciebie czekają!

  Happy Glass is ook verkrijgbaar in de Apple App Store. Je kunt 't ook downloaden via Google Play.

 • Symulator śmieciarki
  Graj
  Symulator śmieciarki
  Zagrano 40329 razy

  Nikt nigdy nie mówił, że jazda śmieciarką to bułka z masłem. Po pierwsze, uporczywy smród, a po drugie, dźwiganie tych wszystkich koszy na śmieci. Na szczęście, w tej grze w wyścigi 3D to nie będzie należeć do Twoich obowiązków. Dojedź śmieciarką do właściwych lokalizacji w każdym ekscytującym poziomie, zanim skończy Ci się czas.

 • Ślimak Bob 7: Bajkowa historia
  Graj
  Ślimak Bob 7: Bajkowa historia
  Zagrano 79150 razy

  Bob do późna czytał bajki. Teraz śni o smokach i czarodziejach...

 • Uwolnij klucz
  Graj
  Uwolnij klucz
  Zagrano 40937 razy

  Z tej śmiercionośnej świątyni można wydostać się tylko w jeden sposób — chwycić za klucze w każdym poziomie gry. Przesuwaj bloki, aby wydostać je w tej bardzo skomplikowanej grze.

 • Gun Builder 2
  Graj
  Gun Builder 2
  Zagrano 140127 razy

  Zagraj i naucz się bezpiecznego składania różnych typów broni w tej grze online. Możesz także poznać nazwy poszczególnych komponentów i części, które zostaną zaprezentowane.

 • 4 in a Row Mania
  Graj
  4 in a Row Mania
  Zagrano 14465 razy

  Zagraj w tę wersję klasycznej gry stołowej i zmierz się z przyjacielem lub z komputerem. Czy uda ci się ułożyć cztery krążki obok siebie, zanim zrobi to przeciwnik?

 • Cut The Rope Experiments
  Graj
  Cut The Rope Experiments
  Zagrano 170106 razy

 • Imprezowy kot
  Graj
  Imprezowy kot
  Zagrano 11157 razy

  Ten uroczy kot uwielbia sprzątanie tak samo jak jazdę na odkurzaczu swojego właściciela. Dołącz do niego, gdy czyści na błysk każdy kącik w domu w tej grze logicznej online. Możesz dopilnować, aby nie przegapił żadnego miejsca, jeżdżąc po każdym pokoju? Po ukończeniu każdego trudnego poziomu kot zaczyna imprezować.

 • Labirynt
  Graj
  Labirynt
  Zagrano 22712 razy

  W tej grze logicznej czeka na Ciebie masa zabawy i skomplikowanych labiryntów. Czy dasz radę przejść je wszystkie? Za każdy pokonany labirynt otrzymujesz gwiazdkę.

 • Czerwona kulka 4
  Graj
  Czerwona kulka 4
  Zagrano 379580 razy

  Te wstrętne kwadraty dążą do tego, by zamienić świat w czworobok. Tylko prawdziwe koło może dać im odpór!

 • Kolorowe rury
  Graj
  Kolorowe rury
  Zagrano 6429 razy

  Jak szybko potrafisz połączyć ze sobą wszystkie rury? Utwórz tor pomiędzy nimi i dopasuj je kolorami w tej niełatwej grze logicznej.

 • Ślimak Bob 4
  Graj
  Ślimak Bob 4
  Zagrano 304082 razy

  Załóż kostium kosmiczny i ponownie wyrusz ze Ślimakiem Bobem na misję ratowania planety. Weź udział w pełnej przygód misji w przestrzeni kosmicznej, w której nie działają zasady grawitacji, i pomóż dzielnemu ślimakowi pokonywać przeszkody. Znajdź trzy gwiazdy ukryte na każdym poziomie. Gotów do podróży?

 • Bowman
  Graj
  Bowman
  Zagrano 62319 razy

  W tej emocjonującej grze akcji czeka cię pojedynek na śmierć i życie. Walcz przeciwko komputerowi lub innemu graczowi i uważnie wyceluj swój łuk. Czy uda ci się wyeliminować przeciwnika swoimi strzałami, zanim on trafi w ciebie?

 • Przetnij linę
  Graj
  Przetnij linę
  Zagrano 156664 razy

  Czasami po prostu nie ma innej możliwości i trzeba przeciąć linę.

 • Snakes and Ladders
  Graj
  Snakes and Ladders
  Zagrano 18583 razy

  Czy będziesz pierwszym graczem, któremu uda się uplasować na szczycie rankingu, w tej wersji online klasycznej gry? Możesz zagrać w oryginalną wersję z kilkoma ślicznymi wariantami. Jeden zawiera rynny i drabiny, a kolejna ma fantastyczne działka, które wystrzelą Cię na planszę!

 • Trzy pandy 2: Noc
  Graj
  Trzy pandy 2: Noc
  Zagrano 121988 razy

  Jak trzy urocze, małe pandy mogły wpaść w takie kłopoty?! Musisz coś zrobić!

 • Wszystko w głowie
  Graj
  Wszystko w głowie
  Zagrano 3708 razy

  Zagraj w tę ciekawą grę logiczną, a czeka cię świetny trening pamięci i spostrzegawczości. Czy wygrasz wyścig z czasem i dasz radę wykonać zadania w każdym z ekscytujących wyzwań?

 • Madżong: Mroczny wymiar
  Graj
  Madżong: Mroczny wymiar
  Zagrano 130675 razy

  W tym mrocznym wymiarze czeka Cię niespotykane dotąd zadanie. Czy dasz radę połączyć wszystkie kafelki w kostce, zanim będzie za późno? Musisz także dopasować specjalne kafelki z czasem, zanim upłynie na nich czas!

Atomowa rozrywka

Fizyka – ławka, tablica, nauczyciel, nudy… Takie skojarzenie ma zapewne większość z nas. A przecież powinno być raczej: statki kosmiczne, komputery, samochody, samoloty, iPhone, wynalazki. W naszym codziennym życiu otoczeni jesteśmy przez mnóstwo przedmiotów, których obecność traktujemy jako oczywistość, ale gdyby nagle zniknęły, usiedlibyśmy zagubieni na środku pokoju, nie wiedząc, co dalej. Wszystkie one powstały dzięki fizyce, a raczej wielkim fizykom, którzy pomogli ludzkości w zrozumieniu zasad, jakimi rządzi się ten świat. Jeśli najciekawszą częścią fizyki był zawsze dla Ciebie dzwonek na przerwę, te gry są właśnie dla Ciebie!

Fizyka może być fascynująca, choć niektóre idee i teorie są trudne do zrozumienia nie tylko dla dziecka, ale i dla dorosłego. Gry fizyczne dla młodszych przy pomocy przykładów i symulacji w przystępny sposób przybliżają dorobek różnych myślicieli, od Arystotelesa przez Newtona po współczesnych gigantów fizyki. W Blosics dziecko może samodzielnie poznać prawa fizyki, bawiąc się wirtualnymi drewnianymi klockami i sprawdzając ich zachowanie w różnych sytuacjach. Gry fizyczne dla starszych wymagają odrobinę więcej intelektu i umiejętności, ale w zamian dają więcej frajdy.

Chcesz się pobawić w inżyniera? Spróbuj zaprzeczyć prawom fizyki, poruszając niesamowitym trójkątem po planszy gry Engine of Creation. A może masz ochotę na trochę prawdziwie elektryzującej zabawy w Wirebuzz, gdzie przetestujesz precyzję i siłę koncentracji, próbując przeprowadzić metalowe ucho po drucie w taki sposób, aby go nie dotknąć. Jedna chwila nieuwagi i przegrywasz!

Człowiek od zawsze chciał sięgnąć gwiazd. Galileusz, włoski matematyk, astronom i fizyk, udoskonalił na przełomie XVI i XVII w. swój teleskop, ułatwiając tym samym ludzkości obserwację nieba. Teraz i Ty możesz wznieść się do sfer niebieskich, budując w grze Lofty Tower jak najwyższe wieże. Kładź ostrożnie kolejne klocki – za bardzo przesunięty środek ciężkości sprawi, że wieża runie i trzeba będzie zaczynać od nowa!

Fizyka to naprawdę wybuchowa rozrywka, która potrafi przyciągać mocniej niż grawitacja. Wstrzymaj Słońce i rusz Ziemię na Gry.pl!