Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Frozen Sam

Przygotuj się na serię trzymających w napięciu misji w grze Frozen Sam. Czy zachować chłodną głowę podczas grania w tę ekscytującą grę online?

Połącz siły z Frozen Samem, gdy on mierzy się z armią nieustępliwych drani w tej grze o superbohaterach. Będzie mógł zamrozić ich swoim lodowym promieniem, zanim rozpadną się na kawałki. Za każdego pokonanego złoczyńcę otrzyma monety, które później można wymienić na niesamowite rzeczy, takie jak różne kostiumy, a nawet bazooki!

Jak grać we Frozen Sam?

Połącz siły z superbohaterem, który lubi się podejść do sprawy na chłodno. I to dosłownie! Połącz siły z Frozen Samem, próbując powalić swoich przeciwników w tej ekscytującej grze akcji.

Sterowanie

  • NACIŚNIJ I PRZYTRZYMAJ LEWY PRZYCISK MYSZY, by użyj swojej broni.
  • Celuj KURSOREM.

Podobne gry

Jeśli szukasz naprawdę ekscytujących gier online, wypróbuj też inne niesamowite tytuły!

  1. Rocket Punch
  2. Jumpero
  3. Street Rage Fighter
  4. Hero Runner

Kto stworzył Frozen Sam?

Frozen Sam to gra opracowana przez YAD.com.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!