• Strike Force Heroes 3
  Graj
  Strike Force Heroes 3
  Zagrano 420209 razy
 • Strike Force Heroes 2
  Graj
  Strike Force Heroes 2
  Zagrano 300264 razy

  Stań na pierwszej linii obrony - niech wrogowie giną z twoim obrazem pod powiekami.

 • Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Graj
  Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Zagrano 230502 razy

  Zaatakowano sekretne laboratorium! Czy jeden samotny naukowiec zdoła stawić czoła wrogom i uratować sytuację?

 • Feudalism
  Graj
  Feudalism
  Zagrano 63997 razy

  Kupuj i sprzedawaj broń i zbroje, zarządzaj swoimi wojskami i wygraj bitwę!

 • Hanger 2
  Graj
  Hanger 2
  Zagrano 57645 razy

  This guy really loves to hang around. How far can you launch him off the side of this cliff?

 • Agent Doodie
  Graj
  Agent Doodie
  Zagrano 32035 razy

  Chroń ulice swojego miasta w tej zabawnej, ale dziwacznej grze. Unikaj kul wrogów i wysadzaj ich w powietrze, używając swojej wybuchowej amunicji.

 • Nowe przygody superbohatera
  Graj
  Nowe przygody superbohatera
  Zagrano 26271 razy

  Ta młoda suberbohaterka zgubiła swój cenny notes i zaraz spóźni się do szkoły! Co powinna zrobić: przebrać się w swój kostium i szukać notesu czy też pędzić do szkoły? Pomóż jej podjąć decyzję w tej fascynującej grze online dla dziewczyn.

 • Path of Hero
  Graj
  Path of Hero
  Zagrano 25349 razy

  Kradzież samolotu za liniami wroga to chyba nie najlepszy pomysł. Dołącz do tego elitarnego żołnierza, gdy walczy, by wrócić do domu, w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Trzeba będzie mu pomóc ominąć oddziały nieprzyjaciela, aby mógł znaleźć pojazd, którym spróbuje uciec.

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 20574 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • School Wars
  Graj
  School Wars
  Zagrano 20470 razy

  Klikaj na studentach by przemieścić ich na jednostki wroga i wygraj bitwę.

 • Stock Car Hero
  Graj
  Stock Car Hero
  Zagrano 17782 razy

  W tej fantastycznej grze wyścigowej możesz teraz ścigać się po najsłynniejszych torach na świecie. Wskocz za kółko i wyprzedź przeciwników. Pomiędzy wyścigami możesz także zbierać masę monet, które można użyć do zakupu lepszych opon i bardziej potężnych silników.

 • Dragon Fist 2: Battle for the Blade
  Graj
  Dragon Fist 2: Battle for the Blade
  Zagrano 17672 razy

  Smoczy Mistrz powrócił! Tym razem z tajemniczym i śmiertelnym Mieczem Smoka...

 • Salon makijażu dla superbohaterów
  Graj
  Salon makijażu dla superbohaterów
  Zagrano 17336 razy

  Nawet superbohaterzy lubią dobrze wyglądać. A szczególnie ona! Czy pomożesz jej wybrać niesamowitą szminkę, cień do oczu i inne rzeczy w tej naprawdę bohaterskiej grze w przemienianie dla dziewczynek?

 • Quiz o superbohaterach
  Graj
  Quiz o superbohaterach
  Zagrano 16694 razy

  Uważasz się za speca od superbohaterów? Sprawdź, czy uda ci się nazwać wszystkie postaci poprzez przestawienie liter.

 • Crazy Zombie 5.0
  Graj
  Crazy Zombie 5.0
  Zagrano 15840 razy
 • Księżniczki: Bohaterki z komiksu
  Graj
  Księżniczki: Bohaterki z komiksu
  Zagrano 15809 razy

  Miasto zostało zaatakowane i tylko te cztery księżniczki mogą je uratować! Ale najpierw muszą wybrać dla siebie fantastyczne stroje. Pomóż im wybrać te najlepsze w bohaterskiej grze w przemiany.

 • Atak Optimusa
  Graj
  Atak Optimusa
  Zagrano 13934 razy

  Czołgi zaraz otoczą i zniszczą Optimusa. Zmodernizuj wyposażenie Optimusa i zmień go w autobota, aby uczynić go jeszcze silniejszą maszyną, która uwolni bohatera. Czy jesteś gotowy na transformację w tym wybuchowym świecie?

 • Collateral Damages
  Graj
  Collateral Damages
  Zagrano 13010 razy

  Steruj olbrzymim robotem i zniszcz wszystko co napotkasz na swojej drodze.

 • Impreza modowa superbohaterki
  Graj
  Impreza modowa superbohaterki
  Zagrano 12368 razy

  Diana została zaproszona na randkę na elegancką imprezę. Czy możesz pomóc jej wybrać wytworną suknię? Musi także zabrać ze sobą kostium superbohaterki na wypadek kłopotów w tej niesamowitej grze w ubieranki.

 • Amazing Spider Police
  Graj
  Amazing Spider Police
  Zagrano 9925 razy

  W tej dziwacznej i zakręconej grze akcji ambitny glina walczy z wrogami po obu stronach prawa. Możesz pomóc mu pokonać bandziorów i policję, gdy pędzi przez miasto i kradnie przypadkową brykę?

 • Anime Legends 2
  Graj
  Anime Legends 2
  Zagrano 8791 razy

  Oto najwspanialsze legendy anime, gotowe do bitwy na śmierć i życie! Kieruj Naruto, Sazuke lub Goku i walcz z innymi popularnymi postaciami anime i manga w drugiej części popularnej bijatyki Anime Legends!

 • Chaos Faction
  Graj
  Chaos Faction
  Zagrano 8426 razy

  Wybierz tryb gry, walcz i pokonaj wroga!

 • Szalone zombie 2.0
  Graj
  Szalone zombie 2.0
  Zagrano 6960 razy

  Dobądź swej świętej katany i walcz przeciwko nieumarłym w tej bezlitosnej grze o zombie. Poprowadź Shimo przez ruiny niegdyś wspaniałego miasta, obecnie pełnego upiorów i innych koszmarów. Nie lękaj się, światło twego ostrza zetnie każdego, kto stanie ci na drodze.

 • Biedronka uczennica vs. superbohaterka
  Graj
  Biedronka uczennica vs. superbohaterka
  Zagrano 6552 razy

  Ta zapracowana dziewczyna wiedzie podwójne życie! W ciągu dnia uczy się, a w nocy jest superbohaterką! To oznacza, że w ogóle nie ma czasu na modę. Możesz pomóc jej stworzyć dwie odjazdowe stylizacje w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Żelazny superbohater
  Graj
  Żelazny superbohater
  Zagrano 6406 razy

  Kolejny pracowity dzień dla tego dziwacznego superbohatera. Dołącz do niego, gdy dopasowuje swój pancerz i kupuje bronie oraz inne przedmioty, zanim wyruszy w poszukiwanie hordy bandziorów. Podczas misji może także pożyczać czołgi i pojazdy w tej zakręconej grze przygodowej akcji.

 • Super Girls Elements Quiz
  Graj
  Super Girls Elements Quiz
  Zagrano 6008 razy
 • Super Ellie: Ratowanie świata
  Graj
  Super Ellie: Ratowanie świata
  Zagrano 5828 razy

  Miasto jest w niebezpieczeństwie, a jego los leży w rękach Super Ellie i jej odważnego psa! Zanim jednak wkroczą do akcji w tej fantastycznej grze w ubieranki, trzeba wybrać dla nich wspaniałe kostiumy.

 • Ślub z superbohaterami księżniczki
  Graj
  Ślub z superbohaterami księżniczki
  Zagrano 5780 razy

  Ta żądna przygody księżniczka chce urządzić ślub z superbohaterami w tle. Czy możesz jej pomóc wybrać dla niej i jej druhen niesamowite stroje w tej pełnej akcji grze?

 • Anime Star Fighting
  Graj
  Anime Star Fighting
  Zagrano 5264 razy

  Gwiazdy anime spotkały się w jednym celu: wygrywa ostatni na placu boju!

 • Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Graj
  Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Zagrano 4358 razy

  Twoje ulubione postacie anime zaraz rozpoczną walkę. Wybierz postać i przygotuj się do starcia!

 • Mistrzowie Walki
  Graj
  Mistrzowie Walki
  Zagrano 4239 razy

  Rzuć się w wir walki z bronią w ręce i sprawdź, kto ujdzie z życiem...

 • Hambo
  Graj
  Hambo
  Zagrano 4180 razy

  Ta gra już na zawsze zmieni twoje spojrzenie na wieprzowinę...

 • Szalone zombie 1.0
  Graj
  Szalone zombie 1.0
  Zagrano 4174 razy

  W grze Szalone Zombie 1.0 Shimo i Sonson potrzebują twojej pomocy, aby pokonać nadciągającą hordę nieumarłych! Dokonuj szalonych, elektryzujących wyborów w tej zabawnej i wciągającej grze z dwuosobowym trybem kooperacji. Podróżuj przez kolejne etapy wypełnione nowymi rodzajami makabry i poraź wrogów swoją potężną furią! Czy jesteś gotów do walki o życie?

 • Anime Battle 1.8
  Graj
  Anime Battle 1.8
  Zagrano 3855 razy

  Anime Battle, bijatyka z największą liczbą postaci do wyboru (43), powraca z kilkoma nowymi elementami. 2 nowe postaci: Link, bohater w zielonym kapeluszu z gry Zelda i nowa wersja Kirito, Czarny szermierz ze Sword Art Online. Do tego 4 ukryte postaci z poprzedniej części: Madara Uchiha (Naruto), Saber (Fate/Stay Nigt), Kenshin Himura i Acqua of the Back. W wersji 1.8 jest też nowy ohydny boss.

 • Dragon Fight 1,7
  Graj
  Dragon Fight 1,7
  Zagrano 3691 razy
 • Anime Legends
  Graj
  Anime Legends
  Zagrano 2959 razy

  Wybierz swoją ulubioną postać anime i przygotuj się do walki!

Pokaż swoje supermoce

Któż nie chciałby zostać superbohaterem – albo superbohaterką? Czy wolisz stać po stronie dobra, czy raczej w szeregach zła, u nas będziesz nie do pokonania. Mamy tu gry dla każdego, dużego i małego. Zapraszamy do superzabawy!

Skąd się biorą superbohaterowie? Włącz Male Superhero Creator i stwórz własnego herosa. Decydujesz o wszystkim, od koloru skóry (zielony będzie chyba najbardziej gustowny), przez włosy, symbol, maskę na oczach, kostium na tułowiu, rękach i nogach, po pelerynę (polecamy skrzydła). Chcesz stworzyć postać kobiecą? Proszę bardzo – oto Female Superhero Creator. A jeśli lubisz japońskie klimaty, włącz Kreator bohaterki JRPG: Cleric i „złóż” z różnych elementów uroczą postać z dużymi oczami.

Skoro jesteśmy w Japonii, rzuć się do boju w Anime Battle 1.8. Wybierz jedną z kilkudziesięciu postaci i tocz niesamowite pojedynki na supermoce. Albo wybierz się na morze w One Piece: Ostra walka i pokonuj z furią swoich przeciwników w różnych trybach gry. Z kolei w Crazy Zombie 5.0 możesz (czy raczej musisz) zmierzyć się z hordami nieumarłych. Rób z nich krwawą miazgę, odblokowując nowe postaci i poziomy.

Superbohater niekoniecznie musi dysponować nadludzkimi mocami. To również stan ducha! Stań do walki jeden przeciw wszystkim i walcz z przeważającymi siłami wroga w Bohaterowie: Niepohamowana siła, rozwijając swoją postać i zdobywając po drodze kilkadziesiąt rodzajów broni. Z kolei w Path of Hero wcielasz się w żołnierza, który znalazł się za liniami wroga i musi przedrzeć się z powrotem do swoich oddziałów.

Czujesz się superbohaterką w codziennym życiu? Nie? A może powinnaś! Włącz Super Girls Elements Quiz i zobacz, jaką postacią jesteś dzisiaj. Może Iron Girl? Wracaj do quizu codziennie i śledź w kalendarzu przebieg swoich superbohaterskich nastrojów.

Superbohaterka musi wyglądać – to chyba oczywiste – super! Włącz Przemianę superbohaterki i zrób jej kompleksową kurację upiększającą. Nałóż maseczkę, wyskub brwi (w końcu ma straszyć czarne charaktery, a nie zwykłych ludzi), zrób makijaż, nie zaniedbuj żadnego szczegółu. Teraz pora otworzyć Szafę superbohaterki i wybrać odpowiedni strój z dodatkami. Musisz je jakoś odnaleźć wśród bałaganu (superbohaterka nie ma zbyt wiele czasu na porządki), i to szybko, bo trzeba uratować świat!

Dołącz do zastępów superbohaterów na Gry.pl!