Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Funny Kitty Care

Funny Kitty Care to gra o zwierzętach, w której musisz zaopiekować się bezdomnym kotkiem znalezionym na śmietniku. Biedactwo o oczach różnego koloru jest bardzo brudne. Umyj futro malucha i przebierz go w najróżniejsze urocze stroje.

Od zawsze marzysz o pracy w zawodzie weterynarza lub o opiekowaniu się ślicznym kociątkiem? W tej grze możesz robić i jedno, i drugie! Zabierz swojego nowego kota do kliniki dla zwierząt, pomóż mu wrócić do zdrowia i wspólnie grajcie w dwie zabawne minigry.

Jak grać Funny Kitty Care?

Ta gra o kotach ma cztery poziomy. Najpierw musisz umyć i wypielęgnować zwierzaka. Nie zapomnij przyciąć mu pazurów. Potem zabierz malucha do weterynarza na drobny zabieg. Gdy kociak poczuje się lepiej, zagrajcie razem w tangram i minigrę w stylu Arkanoid. Na ostatnim poziomie możesz poprzebierać kotka w różne zabawne kostiumy.

Sterowanie

  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, patrz na strzałki i przeciągaj narzędzia oraz przedmioty.

Podobne gry

Jeśli lubisz gry o opiekowaniu się nad zwierzętami, wypróbuj też poniższe tytuły: 

  1. Dr. Panda School
  2. My Dolphin Show 9
  3. Kitty Cats
  4. Kitty Bake Cake

Kto stworzył Funny Kitty Care?

Funny Kitty Care to tytuł studia iclickgames.