Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Genie Quest

Wyrusz w niezwykłą podróż w Genie Quest!

Wskakuj na latający dywan i udaj się na poszukiwanie przygód wspólnie z dzielnym księciem lub nieustraszoną księżniczką. Jak szybko będziesz w stanie połączyć wszystkich potężnych dżinów w tej grze w dopasowywanie? Grupuj te magiczne istoty po trzy lub więcej i przemierzaj krainę pełną cudów.

Podczas podróży możesz zbierać tajemnicze mikstury i inne pomoce, ale musisz też mieć się na baczności! Na swojej drodze natrafisz na wiele pułapek. Rany od kolców na sprężynach są zwłaszcza nieprzyjemne.

Jak grać w Genie Quest?

Podczas podróży przez świat Genie Quest musisz dopasowywać do siebie magicznych dżinów. Łącz ich w grupy po trzech lub więcej, by przeszukać całą planszę na każdym z niełatwych poziomów. Niektóre z tych duchów mają niesamowite moce, z których możesz korzystać!

Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by szukać identycznych dżinów.
  • KLIKNIJ DŻINA LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, PRZECIĄGNIJ KURSOR I PUŚĆ PRZYCISK, by połączyć istotę z innymi i usunąć je z planszy.

Podobne gry

Oto cztery inne fantastyczne gry logiczne, po które warto sięgnąć!

  1. Best Link
  2. Super Hero Merge
  3. Dream Pet Link
  4. 1001 Arabian Nights

Czy zagram w Genie Quest na urządzeniach mobilnych?

Tak! Pobierz grę ze sklepu Google Play i rozpocznij niesamowitą podróż.

Kto stworzył Genie Quest?

Genie Quest to tytuł studia Narenjo.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!