Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Kitty Cats

Czy zdołasz nadążyć za prześlicznymi kociętami w Kitty Cats? Maleństwa potrzebują kogoś, kto się nimi zaopiekuje w tej uroczej grze o kotach.

Zwierzaczkom nie brakuje uroku, za to przydałoby im się kilka wskazówek. Wskaż im drogę do misek z karmą i wodą, a także do najbliższej kuwety w tej grze o opiece. Możesz też dać im różne zabawki do wypróbowania. Zobacz, co się stanie, gdy klikniesz na nakręcaną myszkę – ale nie zdziw się, jeśli maluchy będą bardziej zainteresowane trampkami albo kartonowym pudełkiem!

Jak grać w Kitty Cats?

Kitty Cats to przeurocza gra o zwierzątkach, w której przyjdzie Ci opiekować się kilkoma małymi kotkami. Dbaj o to, by jadły i piły dostatecznie dużo, i patrz, jak chowają się po pudełkach albo ganiają za nakręcaną myszą przez środek salonu.

Sterowanie

  • Użyj KURSORA, by pokierować kota w stronę jedzenia, zabawek i innych rzeczy.

Podobne gry

Oto kilka innych świetnych gier online do wypróbowania!

  1. Funny Daycare
  2. Cute Puppy Care
  3. Pou
  4. Hello Kitty Pinball

Kto stworzył Kitty Cats?

Kitty Cats to tytuł studia Xform.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!