Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

I'm Not a Monster: Wanna Live

Ruszaj na ratunek w I'm Not a Monster: Wanna Live. W tej grze platformowej spotkasz milutkie stworzenie, które naprawdę potrzebuje twojej pomocy.

Połącz siły ze zdeterminowaną młodą dziewczyną, która pragnie uratować swojego przyjaciela w tej uroczej i pełnej wyzwań grze akcji. Może wygląda jak przerażający potwór, ale w rzeczywistości jest dość przyjazny i o wiele bardziej zainteresowany ciepłymi przytulakami niż straszeniem innych. Niestety, wciąż wpada w klatki w opuszczonej fabryce zabawek.

Dołącz do dziewczyny używającej swoich niesamowitych robo-rękawic do uwolnienia go na każdym poziomie. Uważaj, fabryka jest pełna niebezpieczeństw. Musisz uważać na pływające bomby i przygotować się na kilka bitew z bossami. Gra oferuje również dodatkowe tryby i stroje, które możesz odblokować podczas tej niesamowitej przygody.

Jak grać w I'm Not a Monster: Wanna Live?

Każdy poziom tej ekscytującej gry logicznej stawia przed Tobą niełatwe wyzwanie. Podczas ratowania raz za razem dziwnego, ale wesołego stworzenia będziesz używać pary robo-rękawic do aktywowania czujników, usuwania barier i nie tylko.

Sterowanie

  • UŻYJ MYSZKI, by aktywować robo-rękawice.

Podobne gry

Oto kilka innych podobnych, świetnych gier online, które warto wypróbować. 

  1. Love Pins
  2. Rocket Punch
  3. Adam and Eve: Cut the Ropes
  4. Real Squid 3D

Kto stworzył grę I'm Not a Monster: Wanna Live?

Gra I'm Not a Monster: Wanna Live została stworzona przez Bin Studio.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!