Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Mahjong 3D Candy

Mahjong 3D Candy to gra w dopasowywanie kafelków z grafiką 3D. Po złapaniu zbitki cukierkowych kafelków możesz obracać nią nie tylko w lewo i w prawo, lecz także w górę i w dół.

Jak grać w Mahjong 3D Candy?

W tej grze w madżonga Twoim celem jest połączenie pasujących do siebie kafelków. Znajdź przy rogach dwa identyczne, które mają co najmniej jedną wolną krawędź. Odpowiednio dobrane kafelki znikną, dając Ci dostęp do kolejnych, położonych bliżej środka zbitki.

W poszukiwaniu par możesz obracać zbitkę w lewo, w prawo, w górę i w dół. Masz 6 minut na usunięcie grup kafelków i ukończenie jak największej liczby poziomów. Przechodź je jak najszybciej, by zyskać dodatkowy czas i grać dłużej.

Sterowanie

  • Graj z użyciem myszy lub dotykaj ekranu.
  • Wybierz dwa identyczne kafelki jeden po drugim, by je dopasować.
  • Aby obracać zbitkę kafelków, użyj strzałek po lewej i prawej stronie ekranu lub kliknij myszą i przeciągaj widok.

Podobne gry

Jeśli masz ochotę na więcej trójwymiarowych gier w madżonga, wypróbuj dwa tytuły studia Arkadium, Mahjong: Dark DimensionsMahjong Dimensions 3D. W obu grach musisz zmierzyć się z limitem czasowym, więc jeśli wolisz mieć nieco więcej czasu na przechodzenie poziomów, sięgnij po spokojniejsze Mahjong Dimensions: 900 Seconds

Kto stworzył Mahjong 3D Candy?

Mahjong 3D Candy to tytuł studia SoftGames.