Gry Mahjong

 • MahJongCon
  Graj
  MahJongCon
  Zagrano 15523959 razy

  W Internecie istnieje mnóstwo bezpłatnych gier, ale czy udało Ci się znaleźć taką, która umożliwi Ci gimnastykę umysłu? Nie musisz więcej szukać, bo jest MahJongCon. Madżong (inna pisownia: „mahjong” lub „mahjongg”) to klasyczna chińska gra planszowa, która przyciąga uwagę graczy od dziesięcioleci. W MahJongCon znajdziesz kolorową grafikę i świetną ścieżkę dźwiękową, która stanowi połączenie tradycyjnej i nowoczesnej muzyki. Może się nawet okazać, że Twoje stopy wystukują jej rytm, podczas gdy Ty starasz się dopasować wszystkie symbole na płytkach! Nie ma ani chwili do stracenia. Pasek u dołu ekranu, poniżej planszy, odmierza czas, więc nie możesz go marnować, zwłaszcza gdy osiągniesz bardziej skomplikowane poziomy. W MahJongCon jest ich cały tuzin, a na każdym kolejnym etapie znajdziesz co raz to trudniejsze układy płytek. Nie musisz się obawiać. Jeśli utkniesz, wystarczy nacisnąć przycisk podpowiedzi, aby otrzymać przyjacielską poradę i ruszyć dalej. Czy zdążysz dopasować wszystkie płytki, zanim upłynie czas? Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać – naciśnij przycisk i zagraj!

 • Butterfly Kyodai Classic
  Graj
  Butterfly Kyodai Classic
  Zagrano 615287 razy

  Ciesz się obfitością kształtów i barw w tej uczcie wiosennego dopasowywania!

 • Mahjong Connect Classic
  Graj
  Mahjong Connect Classic
  Zagrano 2043339 razy

  Oto mahjong w innym stylu. Dopasuj dwie płytki, łącząc je ścieżką.

 • Mahjongowe Połączenia
  Graj
  Mahjongowe Połączenia
  Zagrano 1644156 razy

  Poddaj się szaleństwu pasjansa w szanghajskim stylu!

 • Butterfly Kyodai HD
  Graj
  Butterfly Kyodai HD
  Zagrano 1084460 razy

  Te przepiękne motyle wymieszały się! Wejdź do ich wirtualnego świata i połącz je ze sobą w tej wymagającej grze logicznej.

 • Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Zagrano 31097 razy

  W tej trójwymiarowej wersji klasycznej gry planszowej masz tylko określona liczbę minut, aby przejść każdy skomplikowany poziom. Czy potrafisz dopasować wszystkie klocki w kostce, zanim skończy się czas?

 • Klasyczny Kris Mahjong
  Graj
  Klasyczny Kris Mahjong
  Zagrano 512242 razy

  Zagraj w tę przepyszną wersję uwielbianej przez wszystkich gry planszowej. Jak szybko zdołasz dopasować wszystkie smakowite burgery, frytki i inne jedzenie na kafelkach?

 • Plon do plonu 2
  Graj
  Plon do plonu 2
  Zagrano 780038 razy

  Sprawdź, jak wiele różnych owoców zdołasz dopasować w tej grze logicznej z wartką akcją!

 • Mahjong Quest
  Graj
  Mahjong Quest
  Zagrano 196369 razy

  Wyrusz w łamigłówkową podróż. Jaki kierunek obierzesz po podbiciu każdej z tych plansz?

 • Mahjong codziennie: Farma
  Graj
  Mahjong codziennie: Farma
  Zagrano 10237 razy

  W tej grze w mahjonga online czeka Cię pełno rozrywki i ekscytujących dziennych zadań. Grę rozpoczynasz na farmie. Czy zdołasz ułożyć wszystkie owoce, warzywa i inne elementy na kafelkach przed upływem czasu?

 • Madżong w trójwymiarze: 640 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 640 sekund
  Zagrano 61712 razy

  Masz jedynie dziesięć minut na ukończenie każdego wyzwania w tej emocjonującej, trójwymiarowej wersji klasycznej gry. Czy potrafisz przejść przez wszystkie poziomy w 640 sekund lub krócej?

 • Tiles of the Unexpected
  Graj
  Tiles of the Unexpected
  Zagrano 1120813 razy

  Wyczyść planszę z obrazków i zdobądź następny poziom.

 • Hotel Mahjong
  Graj
  Hotel Mahjong
  Zagrano 29258 razy

  Zarezerwuj w kalendarzu czas na partię Mahjonga i układankowe szaleństwo! Dopasuj płytki na 20 piętrach wielkiego hotelu, przedstawiającego pięć wariacji na temat tej klasycznej gry. Ukończ poziom w każdym z pokoi i odblokuj jeszcze więcej zabawy w hotelowym kasynie, pokoju rekreacyjnym i tarasie na dachu. Idealna gra dla każdego, kto szuka klasycznego Mahjonga lub wyjątkowych łamigłówek.

 • Zagubiony w czasie
  Graj
  Zagubiony w czasie
  Zagrano 45486 razy

  Udaj się w wirtualną podróż w czasie w tej wymagającej wersji internetowej klasycznej gry mahjong. Czy uda Ci się szybko dopasować płytki przed upłynięciem czasu?

 • Mahjong Chain: Classic
  Graj
  Mahjong Chain: Classic
  Zagrano 71756 razy

  W tej tradycyjnej wersji popularnej gry planszowej czeka na ciebie 10 niepowtarzalnych poziomów. Jak najszybciej dopasuj do siebie płytki. Czas ucieka!

 • Jungle Connect
  Graj
  Jungle Connect
  Zagrano 174836 razy

  Przygotuj się na wspaniałą przygodę z grą mahjong. Wybierz się w podróż przez tajemniczą dżunglę i dopasowuj tropikalne płytki w tej darmowej grze.

 • Świąteczny mahjong w trójwymiarze
  Graj
  Świąteczny mahjong w trójwymiarze
  Zagrano 55517 razy

  Oto wersja online gry mahjong idealna na święta! Jak szybko jesteś w stanie dopasować do siebie wszystkie muffinki, mikołajów, niedźwiadków i o wiele więcej? Przyjrzyj się trójwymiarowemu sześcianowi i połącz ze sobą kostki jak najszybciej potrafisz.

 • Złoty madżong FRVR
  Graj
  Złoty madżong FRVR
  Zagrano 18891 razy

  Czy potrafisz przejść każdy poziom w tej wyjątkowej, wymagającej myślenia wersji klasycznej gry planszowej? Twoim celem jest dopasowanie do siebie złotych płytek oraz wszystkich innych, które stoją ci na drodze. Sprawdź swoje umiejętności gry w madżong w tym ostatecznym teście i przekonaj się, czy uda ci się dojść do ostatniej planszy.

 • Cukierkowy wymiar: 640 sekund
  Graj
  Cukierkowy wymiar: 640 sekund
  Zagrano 22985 razy

  Wkrocz do nowego wymiaru gry w madżonga w tej ekscytującej wersji klasycznej gry planszowej. Potrafisz połączyć wszystkie symbole na klockach w tej trójwymiarowej kostce? Masz tylko 640 sekund na ukończenie każdego poziomu. Działaj szybko!

 • Mahjong: Era alchemii
  Graj
  Mahjong: Era alchemii
  Zagrano 26101 razy

  Wejdź do tajemniczej komnaty, aby zagrać w wyjątkową i magiczną grę w madżonga. Czy zdołasz połączyć wszystkie zaczarowane symbole na kafelkach, zanim skończy Ci się czas?

 • Mahjong codziennie
  Graj
  Mahjong codziennie
  Zagrano 28950 razy

  Grając w tę wersję online klasycznej gry planszowej, każdego dnia otrzymasz nowe wyzwanie. Ścigaj się z czasem, aby jak najszybciej dopasować wszystkie kafelki.

 • Madżong: Mroczny wymiar
  Graj
  Madżong: Mroczny wymiar
  Zagrano 36512 razy

  Masz mało czasu, aby dopasować wszystkie pola w tej kostce. Szybko rzuć okiem na tajemne symbole na każdej płytce w tej trójwymiarowej wersji gry madżong. Czy dasz radę połączyć wszystkie z nich, zanim skończy ci się czas?

 • Mahjong na co dzień
  Graj
  Mahjong na co dzień
  Zagrano 15614 razy

  Nie jest łatwo wygrać z upływającym czasem, tym bardziej że wszystkie płytki wyglądają podobnie w tej wymagającej wersji mahjonga!

 • Liczbowe mahjong
  Graj
  Liczbowe mahjong
  Zagrano 61252 razy

  W tej wersji online klasycznej gry znajdziesz kilkanaście plansz z fantastyczną grafiką. Dopasuj do siebie ponumerowane płytki jak najszybciej, ścigając się z czasem.

 • Madżong w trójwymiarze: 900 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 900 sekund
  Zagrano 46051 razy

  Zegar tyka i nie ma czasu do stracenia! Czy potrafisz dopasować do siebie wszystkie kafelki, zanim zegar wybije zero, w tej emocjonującej, trójwymiarowej grze w madżong? Musisz się spieszyć!

 • Mahjong: Śnieżny zamek
  Graj
  Mahjong: Śnieżny zamek
  Zagrano 12524 razy

  Tuż za bramą tego majestatycznego zamku znajdują się różne plansze do gry w Mahjonga, dzięki którym możesz przetestować swoje umiejętności. Przed rozpoczęciem rozgrywki masz do wyboru różne projekty klocków. Jak szybko uda Ci się je połączyć w wersji online tej ukochanej gry planszowej?

 • Egipski madżong 3D
  Graj
  Egipski madżong 3D
  Zagrano 15215 razy

  W tej klasycznej grze planszowej 3D znajdziesz całkiem nowy wymiar zadań. Czy potrafisz dopasować do siebie wszystkie wzory, znajdujące się na sześciennych kostkach?

 • Candy Mahjong
  Graj
  Candy Mahjong
  Zagrano 27214 razy

  Ta wersja klasycznej gry planszowej jest doskonała dla osób uwielbiających słodycze! Spróbuj ugryźć każdy z wymagających układów, które na ciebie czekają. Czy uda ci się dopasować wszystkie kafelki?

 • 3D Mahjong
  Graj
  3D Mahjong
  Zagrano 638724 razy

  Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.

 • Madżong: Mroczny wymiar
  Graj
  Madżong: Mroczny wymiar
  Zagrano 138961 razy

  W tym mrocznym wymiarze czeka Cię niespotykane dotąd zadanie. Czy dasz radę połączyć wszystkie kafelki w kostce, zanim będzie za późno? Musisz także dopasować specjalne kafelki z czasem, zanim upłynie na nich czas!

 • Mahjong Deluxe 2
  Graj
  Mahjong Deluxe 2
  Zagrano 63791 razy

  Ulubiona chińska gra planszowa powraca w nowej, uroczej wersji online. Przed rozpoczęciem gry możesz wybrać planszę oraz układ kafelków.

 • Pet Connect HD
  Graj
  Pet Connect HD
  Zagrano 51022 razy

  Te urocze zwierzaki wymieszały się! Możesz połączyć je w tej wyjątkowej i zabawnej grze logicznej typu „połącz 3”? Dopasuj wszystkie koniki, delfiny i nie tylko, aby mogły znów być razem.

 • Madżong: Trójwymiarowe słodycze
  Graj
  Madżong: Trójwymiarowe słodycze
  Zagrano 7766 razy

  Wejdź w supersłodki wymiar w tej wersji 3D klasycznej gry planszowej. Czy potrafisz dopasować do siebie wszystkie symbole słodyczy na każdej kostce w sześcianie?

 • Mahjong Fortuna
  Graj
  Mahjong Fortuna
  Zagrano 104559 razy

  Lubisz astrologię i trudne wyzwania? W takim razie wypróbuj kolejną wersję tej klasycznej gry planszowej.

 • Mahjong: Mieszanina
  Graj
  Mahjong: Mieszanina
  Zagrano 7447 razy

  Jak szybko uda Ci się dopasować do siebie odpowiednie klocki w tej wersji klasycznej gry planszowej? Czas ucieka! Zanim zaczniesz, możesz wybrać różne projekty klocków — wolisz klasyczny wygląd, kwiatowe wzory czy może jeszcze coś innego?

 • Pet Connect
  Graj
  Pet Connect
  Zagrano 1546649 razy

  Oczyść planszę usuwając z niej pary identycznych klocków.

Chińska klasyka

Mahjong (czy też w wersji spolszczonej: madżong) to klasyczna chińska gra logiczna, której historia sięga czasów dynastii Quing, najprawdopodobniej połowy XIX wieku. Tradycyjnie gra przeznaczona jest dla czterech graczy i wykorzystuje się w niej zestaw 144 kamieni, które przypominają płytki stosowane w grze w domino. Kamienie podzielone są na grupy i można ich używać także do wróżenia.

Nie ma jednego, właściwego zestawu zasad, jakie regulowałyby przebieg gry. Jedni grają według zasad chińskich, inni japońskich, jeszcze inni brytyjskich, amerykańskich lub ogólnych europejskich. Bez względu na wariant mahjong przypomina nieco karcianą grę w remika, w której wygrana bądź przegrana zależy od umiejętności gracza, obranej strategii, przeprowadzonych obliczeń oraz – w pewnym stopniu – szczęścia.

W naszym zestawieniu w witrynie Gry.pl znajdziesz ponad 200 pozycji – każda z nich to mahjong w innej odsłonie. Pomijając kwestie różnych zasad, mamy warianty dla dzieci, młodzieży, dorosłych, warianty prostsze i trudniejsze. Jest mahjong w trójwymiarze i mahjong „chain”/„connect” (w którym dopasowujesz kamienne płytki, łącząc je niewidzialną ścieżką o nie więcej niż dwóch łamaniach) lub „slidon” (gdzie aby zebrać dopasowane kamienie, musisz je najpierw przesunąć).

Na początek przygody z mahjongiem polecamy pozycje takie jak Mahjong Fun czy Mahjong FRVR. Spróbuj dopasować do siebie wszystkie płytki, pamiętając o tym, że nie możesz ruszać tych wciąż nieodkrytych. Zobacz, czy uda Ci się pokonać kolejne etapy i przejść na wyższy pozom wtajemniczenia.

Pozycje dla dzieci przypominają trochę znane wszystkim dobrze memory, jednak „karty” są tu odkryte. Plon do plonu (2 i 3), Miłosne połączenia, Psi mahjong czy Zwierzątkowe pary to nasze propozycje dla najmłodszych. Zasady są bardzo podobne do tych w wersji „chain” i „connect” – płytki ułożone są obok siebie, lecz można je połączyć tylko wówczas, gdy linia biegnąca od jednej do drugiej nie przecina innych.

Są też mahjongi tematyczne: Marine Mahjong, Celtic Mahjong, Bożonarodzeniowy mahjong i inne. Jednym słowem: dla każdego coś miłego! Przyjemnego relaksu!