Gry Mahjong

 • MahJongCon
  Graj
  MahJongCon
  Zagrano 15287870 razy

  W Internecie istnieje mnóstwo bezpłatnych gier, ale czy udało Ci się znaleźć taką, która umożliwi Ci gimnastykę umysłu? Nie musisz więcej szukać, bo jest MahJongCon. Madżong (inna pisownia: „mahjong” lub „mahjongg”) to klasyczna chińska gra planszowa, która przyciąga uwagę graczy od dziesięcioleci. W MahJongCon znajdziesz kolorową grafikę i świetną ścieżkę dźwiękową, która stanowi połączenie tradycyjnej i nowoczesnej muzyki. Może się nawet okazać, że Twoje stopy wystukują jej rytm, podczas gdy Ty starasz się dopasować wszystkie symbole na płytkach! Nie ma ani chwili do stracenia. Pasek u dołu ekranu, poniżej planszy, odmierza czas, więc nie możesz go marnować, zwłaszcza gdy osiągniesz bardziej skomplikowane poziomy. W MahJongCon jest ich cały tuzin, a na każdym kolejnym etapie znajdziesz co raz to trudniejsze układy płytek. Nie musisz się obawiać. Jeśli utkniesz, wystarczy nacisnąć przycisk podpowiedzi, aby otrzymać przyjacielską poradę i ruszyć dalej. Czy zdążysz dopasować wszystkie płytki, zanim upłynie czas? Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać – naciśnij przycisk i zagraj!

 • Butterfly Kyodai Classic
  Graj
  Butterfly Kyodai Classic
  Zagrano 577611 razy

  Ciesz się obfitością kształtów i barw w tej uczcie wiosennego dopasowywania!

 • Mahjong Connect Classic
  Graj
  Mahjong Connect Classic
  Zagrano 1983154 razy

  Oto mahjong w innym stylu. Dopasuj dwie płytki, łącząc je ścieżką.

 • Mahjongowy pasjans Deluxe
  Graj
  Mahjongowy pasjans Deluxe
  Zagrano 18889 razy

  Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie kafelki w tej trudnej wersji klasycznej planszówki? Działaj szybko, aby zdążyć przed upływem czasu, i zgarnije wielkie premie z czasem.

 • Madżong w trójwymiarze: 640 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 640 sekund
  Zagrano 55743 razy

  Masz jedynie dziesięć minut na ukończenie każdego wyzwania w tej emocjonującej, trójwymiarowej wersji klasycznej gry. Czy potrafisz przejść przez wszystkie poziomy w 640 sekund lub krócej?

 • Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Zagrano 24441 razy

  W tej trójwymiarowej wersji klasycznej gry planszowej masz tylko określona liczbę minut, aby przejść każdy skomplikowany poziom. Czy potrafisz dopasować wszystkie klocki w kostce, zanim skończy się czas?

 • Butterfly Kyodai HD
  Graj
  Butterfly Kyodai HD
  Zagrano 1050653 razy

  Te przepiękne motyle wymieszały się! Wejdź do ich wirtualnego świata i połącz je ze sobą w tej wymagającej grze logicznej.

 • Mahjong Deluxe 2
  Graj
  Mahjong Deluxe 2
  Zagrano 59837 razy

  Ulubiona chińska gra planszowa powraca w nowej, uroczej wersji online. Przed rozpoczęciem gry możesz wybrać planszę oraz układ kafelków.

 • Madżong: Mroczny wymiar
  Graj
  Madżong: Mroczny wymiar
  Zagrano 33948 razy

  Masz mało czasu, aby dopasować wszystkie pola w tej kostce. Szybko rzuć okiem na tajemne symbole na każdej płytce w tej trójwymiarowej wersji gry madżong. Czy dasz radę połączyć wszystkie z nich, zanim skończy ci się czas?

 • Mahjong Szanghaj
  Graj
  Mahjong Szanghaj
  Zagrano 61526 razy

  Wybierz się w wirtualną podróż do Szanghaju i zagraj w jedną z gier mahjong. Czy zdołasz wyczyścić z klocków całą planszę?

 • Mahjong: Śnieżny zamek
  Graj
  Mahjong: Śnieżny zamek
  Zagrano 8312 razy

  Tuż za bramą tego majestatycznego zamku znajdują się różne plansze do gry w Mahjonga, dzięki którym możesz przetestować swoje umiejętności. Przed rozpoczęciem rozgrywki masz do wyboru różne projekty klocków. Jak szybko uda Ci się je połączyć w wersji online tej ukochanej gry planszowej?

 • Mahjong: Era alchemii
  Graj
  Mahjong: Era alchemii
  Zagrano 19585 razy

  Wejdź do tajemniczej komnaty, aby zagrać w wyjątkową i magiczną grę w madżonga. Czy zdołasz połączyć wszystkie zaczarowane symbole na kafelkach, zanim skończy Ci się czas?

 • Madżong w trójwymiarze: 900 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 900 sekund
  Zagrano 40045 razy

  Zegar tyka i nie ma czasu do stracenia! Czy potrafisz dopasować do siebie wszystkie kafelki, zanim zegar wybije zero, w tej emocjonującej, trójwymiarowej grze w madżong? Musisz się spieszyć!

 • Pet Connect HD
  Graj
  Pet Connect HD
  Zagrano 47753 razy

  Te urocze zwierzaki wymieszały się! Możesz połączyć je w tej wyjątkowej i zabawnej grze logicznej typu „połącz 3”? Dopasuj wszystkie koniki, delfiny i nie tylko, aby mogły znów być razem.

 • Światowe mistrzostwa mahjonga
  Graj
  Światowe mistrzostwa mahjonga
  Zagrano 74406 razy

  Oto zaawansowana wersja chińskiej gry mahjong dla jednego gracza. Czy uda ci się zostać mistrzem świata?

 • Potrójny mahjong
  Graj
  Potrójny mahjong
  Zagrano 49355 razy

  W innych wersjach mahjonga jesteś mistrzem, ale czy poradzisz sobie ze starożytną grą w tak trudnym ujęciu?

 • Mahjong ze zwierzętami
  Graj
  Mahjong ze zwierzętami
  Zagrano 85848 razy

  Jak szybko zdołasz dopasować klocki z uroczymi zwierzętami w tej wersji online Mahjonga? Przekonajmy się, grając w prześliczną wersję tej klasycznej gry planszowej.

 • Cukierkowy wymiar: 640 sekund
  Graj
  Cukierkowy wymiar: 640 sekund
  Zagrano 20973 razy

  Wkrocz do nowego wymiaru gry w madżonga w tej ekscytującej wersji klasycznej gry planszowej. Potrafisz połączyć wszystkie symbole na klockach w tej trójwymiarowej kostce? Masz tylko 640 sekund na ukończenie każdego poziomu. Działaj szybko!

 • Mahjong Chain: Classic
  Graj
  Mahjong Chain: Classic
  Zagrano 68018 razy

  W tej tradycyjnej wersji popularnej gry planszowej czeka na ciebie 10 niepowtarzalnych poziomów. Jak najszybciej dopasuj do siebie płytki. Czas ucieka!

 • Klasyczny Kris Mahjong
  Graj
  Klasyczny Kris Mahjong
  Zagrano 498502 razy

  Zagraj w tę przepyszną wersję uwielbianej przez wszystkich gry planszowej. Jak szybko zdołasz dopasować wszystkie smakowite burgery, frytki i inne jedzenie na kafelkach?

 • Mahjong Connect: wersja klasyczna
  Graj
  Mahjong Connect: wersja klasyczna
  Zagrano 36443 razy

  Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie kafelki w tej skomplikowanej wersji gry Mahjong? Musisz grać szybko, aby zdążyć przed upływem czasu. Jeśli skończą Ci się ruchy, po prostu kliknij ikonę żarówki, aby uzyskać małą wskazówkę.

 • Candy Mahjong
  Graj
  Candy Mahjong
  Zagrano 24490 razy

  Ta wersja klasycznej gry planszowej jest doskonała dla osób uwielbiających słodycze! Spróbuj ugryźć każdy z wymagających układów, które na ciebie czekają. Czy uda ci się dopasować wszystkie kafelki?

 • Kuchenny mahjong: tryb klasyczny
  Graj
  Kuchenny mahjong: tryb klasyczny
  Zagrano 27402 razy

  Rozwiąż trudne zagadki związane z tym, co przygotowuje się w tej kuchni! Czy potrafisz połączyć wszystkie kulinarne kafelki w tej klasycznej wersji gry planszowej? Po rozpoczęciu gry włączy się licznik, dlatego musisz działać szybko

 • Madżong ze słodyczami
  Graj
  Madżong ze słodyczami
  Zagrano 23514 razy

  Lubisz słodycze i madżonga? W takim razie musisz zagrać w tę słodziutką wersję klasycznej planszówki! Połącz jak najszybciej wszystkie owoce, cukierki i czekoladki na kafelkach.

 • Kreskówkowy Mahjong
  Graj
  Kreskówkowy Mahjong
  Zagrano 108886 razy

  Dopasuj płytki w tej kreskówkowej wersji klasycznej gry planszowej.

 • Mahjongowe Połączenia
  Graj
  Mahjongowe Połączenia
  Zagrano 1623518 razy

  Poddaj się szaleństwu pasjansa w szanghajskim stylu!

 • 3D Mahjong
  Graj
  3D Mahjong
  Zagrano 627553 razy

  Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.

 • Coffee Mahjong
  Graj
  Coffee Mahjong
  Zagrano 15599 razy

  Sprawdź przy filiżance kawy, czy na tyle dobrze grasz w mahjonga, by poradzić sobie z tą stertą płytek.

 • Mahjong Quest
  Graj
  Mahjong Quest
  Zagrano 192140 razy

  Wyrusz w łamigłówkową podróż. Jaki kierunek obierzesz po podbiciu każdej z tych plansz?

 • Mahjong Mahjong
  Graj
  Mahjong Mahjong
  Zagrano 65184 razy

  Wypróbuj tę świetną wersję online klasycznej gry planszowej. Dobrze przyjrzyj się kamieniom i sprawdź, czy dasz radę je do siebie dopasować i w ten sposób usunąć z planszy.

 • Madżong: Mroczny wymiar
  Graj
  Madżong: Mroczny wymiar
  Zagrano 130675 razy

  W tym mrocznym wymiarze czeka Cię niespotykane dotąd zadanie. Czy dasz radę połączyć wszystkie kafelki w kostce, zanim będzie za późno? Musisz także dopasować specjalne kafelki z czasem, zanim upłynie na nich czas!

 • Mahjong Linker
  Graj
  Mahjong Linker
  Zagrano 196906 razy

  Połącz jak najszybciej kafelki w tej wersji online klasycznej gry planszowej. Jeśli utkniesz i nie masz już wolnych ruchów, skorzystaj z podpowiedzi, klikając magiczną różdżkę.

 • Tiles of the Unexpected
  Graj
  Tiles of the Unexpected
  Zagrano 1093531 razy

  Wyczyść planszę z obrazków i zdobądź następny poziom.

 • Mahjong w trójwymiarze
  Graj
  Mahjong w trójwymiarze
  Zagrano 157044 razy

  Usuń wszystkie kostki, aby rozwiązać układ. Usuń jak najwięcej układów w zaledwie 6 minut. Za każdy rozwiązany układ dostajesz 10 sekund czasu premiowego. Sprawdź swoją szybkość, pamięć i umiejętności dopasowywania w tej zabawnej trójwymiarowej wersji Mahjonga.

 • Złoty madżong FRVR
  Graj
  Złoty madżong FRVR
  Zagrano 18523 razy

  Czy potrafisz przejść każdy poziom w tej wyjątkowej, wymagającej myślenia wersji klasycznej gry planszowej? Twoim celem jest dopasowanie do siebie złotych płytek oraz wszystkich innych, które stoją ci na drodze. Sprawdź swoje umiejętności gry w madżong w tym ostatecznym teście i przekonaj się, czy uda ci się dojść do ostatniej planszy.

 • Świąteczny mahjong w trójwymiarze
  Graj
  Świąteczny mahjong w trójwymiarze
  Zagrano 48979 razy

  Oto wersja online gry mahjong idealna na święta! Jak szybko jesteś w stanie dopasować do siebie wszystkie muffinki, mikołajów, niedźwiadków i o wiele więcej? Przyjrzyj się trójwymiarowemu sześcianowi i połącz ze sobą kostki jak najszybciej potrafisz.

Chińska klasyka

Mahjong (czy też w wersji spolszczonej: madżong) to klasyczna chińska gra logiczna, której historia sięga czasów dynastii Quing, najprawdopodobniej połowy XIX wieku. Tradycyjnie gra przeznaczona jest dla czterech graczy i wykorzystuje się w niej zestaw 144 kamieni, które przypominają płytki stosowane w grze w domino. Kamienie podzielone są na grupy i można ich używać także do wróżenia.

Nie ma jednego, właściwego zestawu zasad, jakie regulowałyby przebieg gry. Jedni grają według zasad chińskich, inni japońskich, jeszcze inni brytyjskich, amerykańskich lub ogólnych europejskich. Bez względu na wariant mahjong przypomina nieco karcianą grę w remika, w której wygrana bądź przegrana zależy od umiejętności gracza, obranej strategii, przeprowadzonych obliczeń oraz – w pewnym stopniu – szczęścia.

W naszym zestawieniu w witrynie Gry.pl znajdziesz ponad 200 pozycji – każda z nich to mahjong w innej odsłonie. Pomijając kwestie różnych zasad, mamy warianty dla dzieci, młodzieży, dorosłych, warianty prostsze i trudniejsze. Jest mahjong w trójwymiarze i mahjong „chain”/„connect” (w którym dopasowujesz kamienne płytki, łącząc je niewidzialną ścieżką o nie więcej niż dwóch łamaniach) lub „slidon” (gdzie aby zebrać dopasowane kamienie, musisz je najpierw przesunąć).

Na początek przygody z mahjongiem polecamy pozycje takie jak Mahjong Fun czy Mahjong FRVR. Spróbuj dopasować do siebie wszystkie płytki, pamiętając o tym, że nie możesz ruszać tych wciąż nieodkrytych. Zobacz, czy uda Ci się pokonać kolejne etapy i przejść na wyższy pozom wtajemniczenia.

Pozycje dla dzieci przypominają trochę znane wszystkim dobrze memory, jednak „karty” są tu odkryte. Plon do plonu (2 i 3), Miłosne połączenia, Psi mahjong czy Zwierzątkowe pary to nasze propozycje dla najmłodszych. Zasady są bardzo podobne do tych w wersji „chain” i „connect” – płytki ułożone są obok siebie, lecz można je połączyć tylko wówczas, gdy linia biegnąca od jednej do drugiej nie przecina innych.

Są też mahjongi tematyczne: Marine Mahjong, Celtic Mahjong, Bożonarodzeniowy mahjong i inne. Jednym słowem: dla każdego coś miłego! Przyjemnego relaksu!