Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Snowball Kick Up

Nieźle się nakopiesz w wielce uzależniającej grze Snowball Kick Up!

Jak długo uda Ci się utrzymać śnieżkę w powietrzu? W odróżnieniu od zwykłej śnieżnej kuli, ta się nie rozpadnie, więc nie masz czym się martwić w tej ekscytującej śnieżnej grze. Ta śnieżka jest praktycznie niezniszczalna! Potraktuj ją jak piłkę do gry w nogę i kopnij porządnie zimowym popołudniem w tej wspaniałej wiosce. Czy uda Ci się zdobyć największy wynik?

Jak grać w Snowball Kick Up?

Snowball Kick Up to wymagająca gra polegająca na klikaniu. Zadaniem gracza jest utrzymanie wielkiej kuli śnieżnej w powietrzu, nieustannie ją kopiąc.

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by poruszać się po menu.
  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, by kopnąć kulę śnieżną.

Podobne gry

Jeśli uwielbiasz gry, które są na pozór bardzo proste, ale wymagają wiele czasu, by je po mistrzowsku opanować, to wypróbuj te cztery tytułu! 

  1. Snowball.io
  2. Helix Jump 2
  3. FlappyBird OG
  4. Geometry Neon Dash: SubZero

Kto stworzył Snowball Kick Up?

Snowball Kick Up to gra stworzona przez Agame.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!