Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

The Smurfs Cooking

The Smurfs Cooking to gra o zarządzaniu czasem, w której przygotowujesz jedzenie na wielki festiwal kulinarny we wiosce Smerfów. Pomóż Łasuchowi przygotować smakowite napoje i przekąski na letnie świętowanie. 

Jak grać w The Smurfs Cooking?

Smerfy to małe niebieskie stworzenia żyjące w lesie. Każdy Smerf ma swoją specjalność. Łasuch zna się na jedzeniu. Czy pomożesz mu opracować przepisy i przygotować jedzenie i napoje, które inne Smerfy będą mogły zamówić?

Pracuj szybko i wypełnij jak najwięcej zamówień w tej grze o gotowaniu. Upewnij się, że wybierasz odpowiednie napoje, kładziesz dobrą polewę na ciasteczka, wypiekasz placki i grillujesz smażone kanapki zgodnie z życzeniami. Zdobywaj smerfojagody i dodatkowe kostki cukru za każde wypełnione zamówienie. Nie zapomnij osiągnąć celów wymienionych u góry.

Możesz wykorzystać zdobyte smerfojagody i kostki curku do zakupu ulepszeń dla stoiska z jedzeniem w warsztacie Pracusia. Zdobywaj nowe poziomy i odblokowuj nowe składniki, narzędzia i przepisy. Inne Smerfy wpadną, by udzielić ci dobrej rady lub pomocy. 

Uważaj, bo stary i wredny Gargamel zawsze czyha w gotowości do pokrzyżowania smerfich szyków. Będzie wymyślał magiczne czary i sztuczki, by zrujnować świętowanie – na przykład śmierdzący dym, który zniechęci Smerfy do jedzenia. Możesz skorzystać z magicznych napojów Papy Smerfa, by przeciwdziałać najgorszym czarom Gargamela. 

Sterowanie

Używaj MYSZY do grania. Samouczek z udziałem Smerfetki poprowadzi cię przez pierwsze poziomy.

Podobne gry

Jeśli lubisz przygody tajemniczych niebieskich mieszkańców lasu i podobała ci się ta gra, może chcesz wypróbować inne gry ze Smerfami? Zagraj w The Smurfs: Skate Rush, The Smurfs: Village Cleaning oraz The Smurfs: Ocean Cleanup, by przeżyć więcej smerfastycznych przygód. 

Kto stworzył The Smurfs Cooking?

The Smurfs Cooking to tytuł studia Azerion.