Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

The Smurfs: Skate Rush

Smurfs: Skate Rush to gra o bieganiu bez końca, w której musisz uciec przed Gargamelem i jego kotem Klakierem. Wskakuj na deskorolkę i pędź przed siebie, unikając przeszkód.

Jak grać w Smurfs: Skate Rush?

W tej grze w 3D wcielasz się w małego niebieskiego smerfa, który zwiewa przed Klakierem, kotem Gargamela. Mknij naprzód na deskorolce po trzech torach i zmieniaj je, by unikać przeszkód. Jeśli wpadniesz na jedną z nich, przewrócisz się i złapie Cię Gargamel!

Unikaj smerfomobili, pniaków i znaków drogowych. Możesz przeskakiwać nad kłodami, ślizgać się po poręczach i przejeżdżać pod bramami. Zbieraj smerfojagody, by odblokowywać nowe deskorolki, i łap specjalne prezenty, dzięki którym możesz zdobyć dodatkowe postaci z serialu, takie jak Smerfetka, Papa Smerf, Osiłek, Pracuś czy Gradobitka.

Wypatruj też magicznych portali. Wjeżdżaj w nie, a zyskasz dostęp do nowych scenografii i tajnych obszarów.

Sterowanie

Używaj strzałek, by skakać, schylać się i zmieniać tory.

Podobne gry

Jeśli spodobała Ci się ta gra, wypróbuj inne tytuły o Smerfach takie jak The Smurfs: Village Cleaning lub The Smurfs: Ocean Cleanup.
Możesz też sięgnąć po inne gry 3D o bieganiu, takie jak Tomb Runner czy Monster Rush.

Kto stworzył Smurfs: Skate Rush?

Smurfs: Skate Rush to tytuł studia IMPS.