Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Wonderful High Heels 3D

Pokaż, co potrafisz, w Wonderful High Heels 3D. Czy zdołasz dotrzeć do końca toru przeszkód w tej grze online pełnej świetnej zabawy i modnych butów?

Krocz z wdziękiem przed siebie, by dotrzeć do mety na każdym z niełatwych poziomów tej stylowej trójwymiarowej gry o bieganiu. Po drodze musisz zwiększać wysokość swoich butów na wysokich obcasach, by móc pokonywać przeszkody i ślizgać się po barierkach. A jakby tego było mało, wszystko dzieje się na dachach drapaczy chmur! Dodatkowo możesz też zbierać diamenty, by wymienić je na inne stroje i jeszcze fajniejsze buty.

Jak grać w Wonderful High Heels 3D?

Spróbuj dojść do mety i wejść do kręgu zwycięzców na każdym torze przeszkód w tej grze akcji. Aby poradzić sobie z różnymi zaporami i innymi wyzwaniami, musisz podwyższać swoje obcasy. Ich wysokość zmniejszy się po wpadnięciu na przeszkodę, więc uważaj!

Sterowanie

  • Naciśnij LEWY PRZYCISK MYSZY, przytrzymaj go i rusz kursorem, by przesunąć się w lewo lub w prawo.

Podobne gry

Uwielbiasz darmowe gry online takie jak ta? Jeśli tak, to wypróbuj również te niesamowite tytuły!

  1. Sky Roller
  2. Super Slope Game
  3. Rabbids: Volcano Panic
  4. Makeover Run

Kto stworzył Wonderful High Heels 3D?

Wonderful High Heels 3D to tytuł studia wey.game.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!