Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Word Adventures

Czas wyruszyć w niesamowitą podróż przez magiczną krainę i podszkolić się w literowaniu! Przygotuj się na mnóstwo słownikowej zabawy z grą Word Adventures!

Dołączysz do dwóch dzieciaków w podróży przez dolinę, w której nie brakuje słów do przeliterowania. Pomożesz im poradzić sobie z każdym wymagającym poziomem w tej grze logicznej? Jeśli utkniesz, kliknij przycisk wskazówki albo pomieszania!

Word Search Ultimate, Word Wipe i S’more Words to trzy kolejne, genialne gry słowne do wypróbowania!

Jak grać w Word Adventure?

Word Adventure to gra edukacyjna, w której dołączasz do dwójki dzieciaków, które korzystają z losowego zasobu liter, by układać słowa. By zdobyć mnóstwo punktów, musisz wypełnić wszystkie luki na każdym poziomie.

Sterowanie

  • UŻYWAJ KURSORA, próbując odgadnąć każde brakujące słowo.
  • KLIKNIJ LEWY PRZYCISK MYSZY I PRZECIĄGNIJ KURSOR, aby ułożyć słowa z literek.

Kto stworzył grę Word Adventure?

Word Adventure to tytuł stworzony przez Eery Lab.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!