Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Brawl Stars Mega Simulator

Brawl Stars Mega Simulator to stworzona przez fanów symulacja skrzynek z łupami Brawl Stars. Zawiera modele 3D wszystkich postaci i skórek z oryginału. Przeżyj radość z otwierania NIEOGRANICZONYCH skrzynek z łupami!

Jak grać w Brawl Stars Mega Simulator?

Nie możesz się doczekać odblokowania wszystkich postaci Brawl Stars? Poczuj dreszczyk emocji otwierając dowolną liczbę skrzynek z łupami w tym stworzonym przez fanów symulatorze. Możesz odblokowywać i zbierać karty ulepszeń postaci dla wszystkich swoich ulubionych nietypowych awanturników.

Z łatwością otwieraj darmowe skrzynki, bójkoskrzynki i megaskrzynki, by wzmacniać swoje postacie. Zawiera symulacje meczów do odblokowania, kolorowy interfejs, ulepszenia mocy i zabawne dźwięki dla każdej postaci.

(Tych postacie nie można przenieść na swoje konto Supercell / Brawl Stars.) 

Graj w więcej darmowych gier online, takich jak Brawl Stars Mega Simulator

Więcej podobnych gier znajdziesz w naszej kolekcji gier akcji. Może spodoba ci się gra o walce z zombie pod tytułem Hyper Survive lub rozbudowana gra o gromadzeniu zasobów i eksploracji podziemi Mine & Slash.

Kto stworzył grę Mega Simulator Brawl Stars?

Mega Simulator Brawl Stars to tytuł studia LeadToChanges L.L.C-FZ.

Kiedy gra Brawl Stars Mega Simulator miała swoją premierę?

Ta gra została po raz pierwszy wydana na Androida i iOS w sierpniu 2020 roku. Ostatnia aktualizacja miała miejsce 4 czerwca 2024 roku.

Wersja internetowa gry Brawl Stars Simulator została po raz pierwszy opublikowana na naszej stronie 7 czerwca 2024 roku.