Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Bubble Shooter Arcade 2

Bubble Shooter Arcade 2 to gra typu bubble shooter, w której ścigasz się z czasem. Usuwaj kolejne rzędy baniek, nim dotrą do białej linii u dołu pola. Tytuł ten jest nową wersją wcześniejszej gry tego samego studia.

Jak grać w Bubble Shooter Arcade 2?

Celuj z ustawionej na środku armaty i strzelaj kolorowymi bańkami do chmary baniek wiszącej u góry ekranu. Staraj się łączyć je w grupy po trzy lub więcej baniek tego samego koloru. Dzięki temu odpadną i polecą w dół.

W większości internetowych gier typu bubble shooter nowe rzędy są dodawane, gdy gracz spudłuje raz lub kilka razy. Jednak w tym tytule nowe rzędy pojawiają się co 15 sekund. Dlatego musisz pozbywać się baniek jak najszybciej. Jeśli dotrą do białej linii u dołu ekranu, przegrasz!

Sterowanie

  • Użyj myszy lub przesuwaj palcem po ekranie, by celować z armaty.
  • Kliknij lub dotknij ekranu, by strzelić.

Podobne gry

Jeśli podoba Ci się ta gra, sięgnij po podobne tytuły typu arcade stworzone przez tę samą firmę! Łącz karty do gry w Solitaire Story Tripeaks 3 albo układaj identyczne ikony w grupy po trzy lub więcej w grze planszowej Dog Puzzle Story 2. Aby znaleźć więcej gier, zajrzyj na naszą stronę firmy Softgames.

Kto stworzył Bubble Shooter Arcade 2?

Bubble Shooter Arcade 2 to tytuł studia Softgames-Azerion.