Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Dog Puzzle Story 2

Dog Puzzle Story 2 to sprawiająca mnóstwo frajdy gra logiczna typu „dopasuj 3”, która ma setki poziomów. Zamieniaj ikony miejscami, by tworzyć grupy po 3 lub więcej takich samych elementów. Na każdym poziomie masz ograniczoną liczbę ruchów, w ramach których musisz zebrać potrzebne skarby.

Jak grać w Dog Puzzle Story 2?

Układaj poduszki dla psów, zabawki w kształcie kostek i odciski łap, tak by łączyć je w grupy po 3 lub więcej takich samych elementów. Takie zestawienia będą znikać z planszy i zwalniać miejsce na nowe elementy spadające z góry.

W tej grze o psach Twoje cele są widoczne w panelu po lewej stronie planszy. Tam możesz sprawdzić, które elementy musisz usunąć i ile ruchów jeszcze Ci zostało, by wykonać zadanie.

Spróbuj ukończyć każdy poziom w jak najmniejszej liczbie ruchów. Gdy osiągniesz swoje cele, wszystkie pozostałe tury zamienią się w bomby, które pozwolą Ci zgarnąć dodatkowe punkty i uzyskać trzygwiazdkowy wynik.

Sterowanie

  • Używaj myszy do grania.
  • Klikaj ikony i przeciągaj je na pobliskie pola.

Podobne gry

Jeśli spodobały Ci się świetne tytuły Softgames, sięgnij po inne gry logiczne tej firmy, na przykład dwie pierwsze pozycje z poniższej listy. A jeśli grasz w ten tytuł ze względu na szczeniaczki, wybierz trzeci lub czwarty.

  1. Solitaire Farm: Seasons
  2. Forest Match
  3. Dog Mahjong Classic
  4. Funny Puppy Care

Kto stworzył Dog Puzzle Story 2?

Dog Puzzle Story 2 to tytuł studia Softgames.