Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Draw Rider

W takim wyścigu to raczej jeszcze nie zdarzyło Ci się wziąć udziału! Czy uda Ci się dojechać na metę przed innymi w grze Draw Rider?

Czy opanujesz po mistrzowsku tę niezwykłą i bardzo trudną ścigankę – która przy okazji jest też grą w rysowanie? Chodzi tu nie tyle o wirtualną jazdę bez trzymanki, ale i o popisanie się swoimi talentami artysty i twórczą żyłką. Stwórz najlepsze możliwe koła do pokonania niebezpiecznych obszarów, które napotkasz na tym naprawdę odjechanym torze przeszkód. Trzeba będzie przedostać się przez stawy z wodą, odlecieć z ogromnych ramp, a nawet śmignąć po posągach!

Jak grać w grę Draw Rider?

Draw Rider to fajowa gra z symulowaną fizyką. Należy stworzyć koła, które idealnie nadadzą się do pokonania różnych przeszkód na każdym torze. Czy uda Ci się przemknąć obok piratów i pozostałych szaleńców, którzy palą się, by rzucić Ci wyzwanie?

Sterowanie

  • NACIŚNIJ LEWY PRZYCISK MYSZY, PRZYTRZYMAJ GO I PRZESUŃ KURSOR, by narysować koła.
  • Puść PRZYCISK, aby je zamontować na swoim pojeździe.

Podobne gry

Oto cztery kolejne przebojowe gry o jeździe do wypróbowania! 

  1. Draw Climber
  2. Line Biker
  3. Truck Loader 4
  4. Wheelie Biker

Kto stworzył grę Draw Rider?

Draw Rider to tytuł studia BPTop.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!