gry open world

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 831650 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 120793 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Graj
  Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Zagrano 142703 razy

  Złodzieje uciekają, a do tego ukradli odjazdowe podrasowane bryki. Twoim zadaniem jest złapać ich, zanim zwieją. Masz mało czasu, więc lepiej się pospiesz. Wskocz za kółko swojego radiowozu i zgarnij ich w tej grze w wyścigi.

 • Poza drogą V6
  Graj
  Poza drogą V6
  Zagrano 154593 razy

  W tej grze wyścigowej 3D możesz ścigać się w trzech różnych regionach i użyć wielu różnych pojazdów. Każdy z nich ma potężny silnik V6, nawet autobus! Przejedź się wszystkimi pojazdami, pędząc przez miasto lub wykonując popisy kaskaderskie na torze przeszkód. Ścigaj się w terenie lub gnaj ulicami. Decyzja należy do ciebie!

 • Swipe Skate 2
  Graj
  Swipe Skate 2
  Zagrano 8229 razy

  W tej grze w jazdę na deskorolce 3D możesz teraz wykonywać różne odjechane sztuczki i popisy. Wskocz na deskę i udaj się do skate parku. Spróbuj opanować ją w trybie freestyle lub na czas.

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 61843 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Miejski kierowca
  Graj
  Miejski kierowca
  Zagrano 41745 razy

  W tej fantastycznej grze samochodowej możesz teraz przejechać całe miasto. Wolisz pędzić przez wieżowce w sportowej bryce czy też jechać na motorze? Wybór należy do Ciebie!

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 313600 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Policyjny Pościg 2
  Graj
  Policyjny Pościg 2
  Zagrano 27377 razy

  Kolejny dzień, kolejne bandziory do schwytania! Czy potrafisz ich złapać i aresztować w tej intensywnej grze samochodowej 3D? Wskocz za kółko radiowozu i ścigaj ich aż do upadłego!

 • Cars Thief 2: Tank Edition
  Graj
  Cars Thief 2: Tank Edition
  Zagrano 198850 razy

  Gdy kradzież samochodów to bułka z masłem, a przechwytywanie półciężarówek jest nudne jak flaki z olejem, pora wybrać się na przejażdżkę skradzionym czołgiem! Dołącz do tego zawodowego złodzieja samochodów, gdy próbuje zrobić swój największy i najodważniejszy skok w życiu w tej ekscytującej grze samochodowej 3D.

 • Wiejskie Życie
  Graj
  Wiejskie Życie
  Zagrano 38947016 razy

  Zostań krowim mistrzem w swojej własnej, pysznej, mleczarskiej przygodzie!

  Family Barn Apple App Store lub Google Play.

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 65077 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • New World Empires
  Graj
  New World Empires
  Zagrano 55427 razy

  Odkrywaj cztery stulecia światowych potyczek w tej grze MMO. Stawiaj pomniki, które przetrwają próbę czasu, zdobywaj kontynenty, na którym nie stanęła stopa ludzka, i stawaj w szranki z największymi strategami wojennymi w historii ludzkości. Czy uda ci się pokonać oddziały Napoleona, a może dotrzeć do Ameryki szybciej niż Kolumb?

 • Survived.io
  Graj
  Survived.io
  Zagrano 77486 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać, gdy rzucisz się w wir walki w tej śmiertelnej grze io? Będziesz walczyć na śmierć i życie z innymi graczami z całego świata o amunicję i inne cenne zasoby.

 • Pikselowy wojownik
  Graj
  Pikselowy wojownik
  Zagrano 18886 razy

  Zombie i inne upiory właśnie przejęły tę tajną bazę wojskową! Czy zdołasz ich pokonać, jeden po drugim, w tej szalonej grze akcji? Chwyć młot i do roboty! Możesz także przedziurawić ich swoim rewolwerem.

 • Elvenar
  Graj
  Elvenar
  Zagrano 223561 razy

  Elvenar to darmowa gra przegladarkowa, w której mozna zbudowac kwitnace miasto i odkryc magiczny swiat pelen tajemnic.

 • Total Front
  Graj
  Total Front
  Zagrano 1536235 razy

  W tej wojskowej grze akcji rozgrywającej się w czasie rzeczywistym cały świat pogrążył się w wojnie. Po której stronie staniesz w serii epickich pojedynków? Poprowadź swoje oddziały na linię walki!

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 128228 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Terraria Online
  Graj
  Terraria Online
  Zagrano 72138 razy

  Królestwo zostało zniszczone, a ludzi uwięziono pod ziemią. Na co czekasz? Ocal tę krainę!

 • Fort Building Simulator
  Graj
  Fort Building Simulator
  Zagrano 23386 razy

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 57431 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Zombiecraft
  Graj
  Zombiecraft
  Zagrano 4132 razy

  Rąb i siekaj zombiaki na prawo i lewo! Udowodnij, że drzemie w Tobie dusza wojownika.

 • Adventure Craft
  Graj
  Adventure Craft
  Zagrano 13825 razy

  Dołącz się do tego górnika w poszukiwaniu cennych kopalin. Czy pomożesz mu dopasować wszystkie kamienie i minerały w tej grze przygodowej?

 • Fortride: Open Ride
  Graj
  Fortride: Open Ride
  Zagrano 13746 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie cała masa odjazdowych funkcji. Przemierzaj świat pełen czadowych przeszkód i portali, które przeniosą Cię do różnych miejsc. Możesz także spróbować ustanowić nowy rekord za lot w powietrzu, wyjeżdżając z ramp!

 • Pikselowe opowieści 2: Noc odwetu
  Graj
  Pikselowe opowieści 2: Noc odwetu
  Zagrano 16316 razy

  W tej trójwymiarowej strzelaninie czeka na ciebie szaleńcza walka. Likwiduj swoich wrogów, po drodze rozglądając się za kasą, dzięki której kupisz lepszą broń. Jak wpadniesz w tarapaty, zawsze możesz się teleportować do swojej bezpiecznej kryjówki.