Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

O Naszym Gry Open World

Co czeka na ciebie za horyzontem w naszych gry open world? Czas odkryć fantastyczne królestwa i rozległe pustkowia. W niektórych z tych gry crafting nie tylko zwiedzisz te krainy, lecz także je zaprojektujesz i ulepszysz. Twórz wzgórza, a nawet całe góry. Daj się ponieść wyobraźni. Wycinaj rozległe doliny i decyduj, gdzie popłyną wielkie rzeki, lub zrelaksuj się we własnoręcznie zbudowanym domku z cudownym widokiem na świat, który wyszedł spod twojej ręki.

Wiele z tych gier można także uznać za surwiwalowe. Znajdź surowce potrzebne do budowy obozu, jednocześnie walcząc z pogodą lub niebezpiecznymi zwierzętami, które dość dosłownie myślą o obiedzie z tobą w roli głównego dania. W niektórych z tych gier twoim przeciwnikiem podczas ekscytujących misji będzie policja gigantycznej metropolii. A jeśli szukasz raczej odpoczynku, znajdziesz także gry społecznościowe z funkcją czatu, a nawet możliwością wspólnej pracy nad projektami z innymi graczami. W tych epickich grach internetowych czekają na ciebie nieskończone możliwości!

Dlaczego gry w otwartym świecie są tak popularne w roku 2021?

Te gry wciąż cieszą się powodzeniem wśród graczy z całego świata. Jednym z powodów jest ich ogromny rozmiar. W wielu grach innych typów gracz jest na pewnego rodzaju uwięzi, a jego możliwości są ograniczone. Gry w otwartym świecie zachęcają do eksplorowania i poszukiwania kreatywnych rozwiązań problemów. W jaki sposób dostaniesz się na szczyt urwiska? A jak rozpalisz ognisko, by ogrzać się po zachodzie słońca? Gdzie najlepiej skryjesz się przed zagrożeniami? To tylko kilka z pytań, które zadasz sobie podczas gry.

Gry typu sandbox, takie jak Minecraft, oprócz konieczności poszukiwania surowców dają graczom niemal boską moc tworzenia całych światów i dzielenia się nimi. W innych grach można przemierzać miasta, regiony lub całe królestwa, w których czekają misje i pasjonujące przygody. Legend of Zelda, Grand Theft Auto, Wiedźmin, Red Dead Redemption, Elder Scrolls, czy Fallout to tylko kilka z najpopularniejszych w historii gier w otwartym świecie. Te gry potrafią też naprawdę wciągnąć. W wielu z nich możesz spędzić nawet ponad 100 godzin!

Jakie Gry Open World na komórkę są najlepsze?