Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Open World

O Naszym Gry Open World

Co czeka na ciebie za horyzontem w naszych gry open world? Czas odkryć fantastyczne królestwa i rozległe pustkowia. W niektórych z tych gry crafting nie tylko zwiedzisz te krainy, lecz także je zaprojektujesz i ulepszysz. Twórz wzgórza, a nawet całe góry. Daj się ponieść wyobraźni. Wycinaj rozległe doliny i decyduj, gdzie popłyną wielkie rzeki, lub zrelaksuj się we własnoręcznie zbudowanym domku z cudownym widokiem na świat, który wyszedł spod twojej ręki.

Wiele z tych gier można także uznać za surwiwalowe. Znajdź surowce potrzebne do budowy obozu, jednocześnie walcząc z pogodą lub niebezpiecznymi zwierzętami, które dość dosłownie myślą o obiedzie z tobą w roli głównego dania. W niektórych z tych gier twoim przeciwnikiem podczas ekscytujących misji będzie policja gigantycznej metropolii. A jeśli szukasz raczej odpoczynku, znajdziesz także gry społecznościowe z funkcją czatu, a nawet możliwością wspólnej pracy nad projektami z innymi graczami. W tych epickich grach internetowych czekają na ciebie nieskończone możliwości!

Dlaczego gry w otwartym świecie są tak popularne w roku 2021?

Te gry wciąż cieszą się powodzeniem wśród graczy z całego świata. Jednym z powodów jest ich ogromny rozmiar. W wielu grach innych typów gracz jest na pewnego rodzaju uwięzi, a jego możliwości są ograniczone. Gry w otwartym świecie zachęcają do eksplorowania i poszukiwania kreatywnych rozwiązań problemów. W jaki sposób dostaniesz się na szczyt urwiska? A jak rozpalisz ognisko, by ogrzać się po zachodzie słońca? Gdzie najlepiej skryjesz się przed zagrożeniami? To tylko kilka z pytań, które zadasz sobie podczas gry.

Gry typu sandbox, takie jak Minecraft, oprócz konieczności poszukiwania surowców dają graczom niemal boską moc tworzenia całych światów i dzielenia się nimi. W innych grach można przemierzać miasta, regiony lub całe królestwa, w których czekają misje i pasjonujące przygody. Legend of Zelda, Grand Theft Auto, Wiedźmin, Red Dead Redemption, Elder Scrolls, czy Fallout to tylko kilka z najpopularniejszych w historii gier w otwartym świecie. Te gry potrafią też naprawdę wciągnąć. W wielu z nich możesz spędzić nawet ponad 100 godzin!

Jakie Gry Open World na komórkę są najlepsze?