Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Fishing.io

W morzu ryb nie brakuje! Wystarczy spytać tego gościa! Dołącz do jego wielkiej wyprawy po mnóstwo ryb w Fishing.io.

Jego sprzęt jest już na łodzi, a rybak aż pali się do roboty. Dołącz do niego w zarzucaniu wędki, łapaniu mnóstwa ryb (i paru diamentów) w tej grze wędkarskiej. Może je wszystkie sprzedać, by kupić lepszy sprzęt, na przykład większe wiadra i dłuższe żyłki. Pomożesz temu ambitnemu rybakowi zarobić mnóstwo kasy i zapełnić pokój trofeami w postaci imponujących pstrągów, łososi i nie tylko?

Harpoon FRVR, Gold Miner Tom i Fishing Frenzy to trzy kolejne świetne gry do wypróbowania!

Jak grać w Fishing.io?

Fishing.io to pełna zabawy i wyzwań gra w stylu arcade. Dołącz do rybaka w próbach nałowienia mnóstwa ryb i znalezienia diamentów. Tylko uważaj na puszki i stare buty. Jeśli zaczepi o nie haczykiem, trzeba będzie zaczynać od nowa. A wędką może zarzucić tylko określoną ilość razy!

Sterowanie

  • Użyj KURSORA, by poruszać się po menu, odwiedzić pokój z trofeami i nie tylko.
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by wybrać przedmioty i zdecydować, kiedy zarzucić wędkę w każdej turze.

Kto stworzył grę Fishing.io?

Fishing.io to tytuł stworzony przez Inlogic Software.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!