Gry Klikane

 • TenTrix
  Graj
  TenTrix
  Zagrano 4106840 razy

  Jak daleko uda ci się zajść, zanim skończy ci się miejsce na planszy w tej najnowszej grze typu układanki? Dowiedz się i zagraj w TenTrix!

 • Elite Mahjong
  Graj
  Elite Mahjong
  Zagrano 145160 razy

  Usuń z planszy wszystkie elementy klikając na pary identycznych klocków.

 • Ong's Sisters Kitchen
  Graj
  Ong's Sisters Kitchen
  Zagrano 125945 razy

  Przygotuj lody, kiełbaski, ciastka i pączki klikając na maszyny w odpowiedniej kolejności.

 • Cosmos Quest
  Graj
  Cosmos Quest
  Zagrano 74776 razy

  Ta planeta wygląda, jakby nadal tkwiła w epoce kamienia łupanego. Czy jesteś gotowy pomóc jej się rozwinąć? Używaj z głową jej zasobów naturalnych, gdy tworzysz cywilizację, która przetrwa próbę czasu w tej wyjątkowej grze symulacyjnej?

 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 64198 razy
 • Afterlife: The game
  Graj
  Afterlife: The game
  Zagrano 53422 razy

  Życie potrafi być wielką udręką, a życie pozagrobowe wcale nie jest lepsze. Spytaj tego ducha! Ma tyle rzeczy do zrobienia w tej niezwykle zabawnej grze online. Możesz pomóc mu nauczyć się latać, nawiedzać jego byłego szefa, ochronić żonę przed jeżami i wojownikami ninja w parku i wykonać pierwszy występ komediowy?

 • Gun Dudes
  Graj
  Gun Dudes
  Zagrano 49655 razy

  W tej futurystycznej grze akcji armia robotów próbuje zniszczyć metropolię. A co stoi im na przeszkodzie? Dwóch kolesi i ich odjazdowy skład broni. Dołącz do nich, gdy walczą ze strasznie złymi botami, a między walkami zarabiaj gotówkę, którą mogą użyć do kupienia jeszcze lepszych broni.

 • Puppet Killer
  Graj
  Puppet Killer
  Zagrano 31502 razy

  Czy tę kukiełkę można zabić? Czas się przekonać w tej całkiem zwariowanej grze akcji. Rzucaj w nią sztyletami, dostając w zamian monety, za które możesz kupić bardziej potężną broń. Może karabin maszynowy okaże się przydatny, a może trzeba będzie kupić czołg, żeby w końcu załatwić temat!

 • Love Balls
  Graj
  Love Balls
  Zagrano 30070 razy

  Ta oparta na zasadach fizyki gra akcji po prostu nie może się nie spodobać! Dwie magiczne piłki są w sobie zakochane. Wykorzystaj swoje umiejętności rysowania do tworzenia linii i ramp, które pomogą im się połączyć.

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 28276 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • Hack!
  Graj
  Hack!
  Zagrano 25661 razy

  Czy zostaniesz elitarnym hakerem w tej grze symulacyjnej w stylu retro? Popijając kawkę, włam się do komputerów innych osób i zarabiaj cenną walutę o nazwie bit. Nigdy nie dowiedzą się, co ich zaatakowało.

 • The Prince Edward
  Graj
  The Prince Edward
  Zagrano 23884 razy

  Ten mały książę to niezły urwis i uknuł niecny plan: to właśnie Ty pomożesz mu w jego psotach!

 • Spore Cubes
  Graj
  Spore Cubes
  Zagrano 22077 razy

  Klikaj na grupy co najmniej 2 identycznych klocków leżących obok siebie!

 • Ludziki w walce
  Graj
  Ludziki w walce
  Zagrano 22026 razy

  Nieustraszone ludziki są gotowe do bójki! Dołącz do nich, jak walą i kopią, aby przejść przez mnóstwo ekscytujących poziomów w tej dzikiej grze akcji. Możesz dołączyć do tych odważnych wojowników w trybie fabularnym albo w trybie niekończącej się walki.

 • ColorSmash
  Graj
  ColorSmash
  Zagrano 19459 razy

  Klikaj na grupy 3 lub więcej kostek tego samego koloru.

 • Poop It
  Graj
  Poop It
  Zagrano 18435 razy

  Ta szalona gra akcji online jest kupatalna, tzn. kapitalna. Jak szybko zdołasz przejść przez wszystkie dziwaczne i zakręcone minigry? Zgnieć kawałki kupy, dopasuj je kolorystycznie i nie tylko. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zmieścić się w czasie i nie wylądować w muszli klozetowej!

 • Kopalnia klejnotów
  Graj
  Kopalnia klejnotów
  Zagrano 18179 razy

  Myślisz, że dasz radę przepracować kilka zmian w tej kopalni pełnej cennych klejnotów? W takim razie do roboty...

 • Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Graj
  Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Zagrano 16541 razy

  Sterta walizek w tym autobusie rośnie w zastraszającym tempie. Czy dasz radę je uporządkować, i to szybko, w tej grze logicznej? Jeśli dojdą do samego sufitu, kierowca będzie miał duży problem!

 • Idealne pianino
  Graj
  Idealne pianino
  Zagrano 15124 razy

  Czy potrafisz odtworzyć wszystkie tonacje w tej logicznej grze muzycznej? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zagrać piosenkę nutka po nutce?

 • Idle Hacker
  Graj
  Idle Hacker
  Zagrano 14836 razy

  Tu rozpoczynasz podróż, aby stać się jednym z najbardziej elitarnych hakerów na świecie. Czy potrafisz opanować Internet w tym symulatorze online? Musisz ulepszyć swoje umiejętności i zdobyć setki wirtualnej waluty, włamując się do systemów bezpieczeństwa kilku bardzo potężnych korporacji.

 • Chat Noir
  Graj
  Chat Noir
  Zagrano 10798 razy

  Nie pozwól kotu wydostać sie poza planszę klikając na jasnozielone pola.

 • Klikanie pieniędzy
  Graj
  Klikanie pieniędzy
  Zagrano 9347 razy

  Sława i pieniądze są na kliknięcie ręką w tej odjechanej grze online. Dołącz do tego ambitnego businessmana, który próbuje zdobyć fortunę. W trakcie gry pamiętaj, aby wydać trochę gotówki na pomocne doładowania.

 • Super Buddy Kick
  Graj
  Super Buddy Kick
  Zagrano 8410 razy

  Wreszcie możesz kimś pomiatać! Ta lalka nadal będzie Twoim przyjacielem w tej dziwacznej i zakręconej grze akcji, nawet gdy będziesz atakować nią wszystkim, począwszy od granatów aż po własne stopy. Za każdym razem, gdy ją uderzysz, zdobędziesz monety na ulepszenia i lepsze bronie takie jak pistolety i karabiny maszynowe!

 • Lt. Fly Vs. The Spiders
  Graj
  Lt. Fly Vs. The Spiders
  Zagrano 8077 razy

  Zmień kolor klocków klikając na nie i twórz grupy co najmniej 4 klocków tego samego koloru.

 • Maganic Wars 2
  Graj
  Maganic Wars 2
  Zagrano 7222 razy

  Wybierz kartę klikając na niej i wciśnij przycisk na środku pola gry by zacząć rozgrywkę.

 • Poop Clicker 3
  Graj
  Poop Clicker 3
  Zagrano 5977 razy

  Dr Halling wpadł na bardzo śmierdzące rozwiązanie, które mogłoby rozwiązać problemy z energią na całym świecie. Jest przekonany, że kupa może zasilać całą planetę! Możesz pomóc mu udowodnić tę zwariowaną teorię w tej kuptastycznej grze online? Twoim zadaniem będzie znaleźć wolontariuszy, kupić ulepszenia do laboratorium i wiele więcej!

 • Duel Hit
  Graj
  Duel Hit
  Zagrano 5399 razy

  W każdym atomie jest pełno miejsca na te subatomowe cząsteczki, prawda? Teraz masz szansę się przekonać w tej trudnej grze online. Wystrzel je w stronę jądra i zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby nie zderzyły się ze sobą. Za szybką grę możesz także otrzymać premie.

 • Agent of Descent
  Graj
  Agent of Descent
  Zagrano 5233 razy

  Okrutny gang chce przejąć ten budynek. Połącz siły z odważnym agentem, aby za wszelką cenę obronić go w tej turowej grze akcji. Po drodze zdobywaj gotówkę i kupuj dodatkową amunicję. Zgarnij jak najwięcej broni, gdyż wróg nadchodzi!

 • The King's League: Emblems
  Graj
  The King's League: Emblems
  Zagrano 4932 razy

  Tegoroczna Królewska Liga może być w dużych opałach. Grupa szelmowskich wojowników może zakłócić turniej i próbować wkraść się do wewnętrznego kręgu króla. Dołącz do walki i obroń królestwo przed pogrążeniem się w chaosie w tej strategicznej grze akcji. Aby utrzymać pokój, musisz zebrać grupę czarodziejów i wojowników.

 • The Ways
  Graj
  The Ways
  Zagrano 4818 razy

  Wybudowanie mostu nad taką przepaścią nie będzie łatwym zadaniem. Ostrożnie dołączaj kolejną część, próbując przy tym zbierać gwiazdki i unikać niebezpieczeństw. Czy uda ci się poprowadzić drogę nad przepaścią tak, by most niczego nie zmiażdżył, w tej wciągającej i wymagającej myślenia grze symulacyjnej online?

 • YouTubers: Psycho Fan
  Graj
  YouTubers: Psycho Fan
  Zagrano 4691 razy

  This mentally ill fan really loves YouTube celebrities. She’s so unstable that she’s become convinced that their heads are stuffed full of candy, just like pinatas. Join her while she whacks them over and over again in this weird and wild online game.

 • Wojowniczy kogut
  Graj
  Wojowniczy kogut
  Zagrano 4489 razy

  Ten tajemniczy wojownik jest synem potężnego boga. Czy dorówna chwale ojca w tej dziwnej i szalonej grze RPG? Dołącz do niego podczas epickiej przygody w magicznym królestwie pełnym ogromnych wrogów i śmiertelnie groźnych potworów.

 • Stwórz państwo policyjne
  Graj
  Stwórz państwo policyjne
  Zagrano 4456 razy

  Demokracja jest straaaaaasznie nudna! Teraz gdy jesteś prezydentem, możesz stworzyć państwo policyjne. Masz cztery lata na to, aby przekształcić ten wolny naród w taki, którym rządzi bezwzględny tyran. Twórz nowe prawa, szerz propagandę na ulicach miasta i rób wiele innych rzeczy w tej pełnej satyry grze online.

 • Hero Simulator 1
  Graj
  Hero Simulator 1
  Zagrano 4367 razy

  Create the Ultimate Hero, complete quests, upgrade your gear, buy weapons and then take on all of the challenges in this fun medieval fantasy adventure!

 • Dzień w bibliotece
  Graj
  Dzień w bibliotece
  Zagrano 4202 razy

  Myślał, że praca w bibliotece to łatwizna. Bardzo się mylił...

 • Lodowa fioletowa głowa 2
  Graj
  Lodowa fioletowa głowa 2
  Zagrano 4199 razy

  Ta magiczna fioletowa głowa pragnie odbyć podróż dookoła świata! Może i nie ma rąk ani nóg, ale potrafi przemieniać się w lód! Możesz pomóc jej prześlizgnąć się przez wszystkie poziomy w tej grze akcji wykorzystującej prawa fizyki? Głowa będzie podróżować pocztą w kartonie do najfajniejszych miejsc na świecie!