Gry Łowienie

 • Na Ryby
  Graj
  Na Ryby
  Zagrano 13434525 razy

  Trwa walka o to, kto wyłowi te wielgachne ryby... BĘDZIE CI POTRZEBNA WIĘKSZA ŁÓDŹ!

 • Pechowa rybka George
  Graj
  Pechowa rybka George
  Zagrano 68624 razy

  Biedny George musi przetrwać wszystkie podwodne kłopoty. Odeprzyj atak rekina, zrzuć kotwicę i nakarm tę zabawną rybkę odrobiną dynamitu!

 • Łowienie ryb na lodzie
  Graj
  Łowienie ryb na lodzie
  Zagrano 62171 razy

  Jest idealny poranek na wędkowanie na lodzie. Chwyć sprzęt i ruszaj na jezioro, by trochę połowić. Tylko pamiętaj, by wybrać odpowiednie miejsce.

 • Na ryby: Polowanie na trofeum
  Graj
  Na ryby: Polowanie na trofeum
  Zagrano 59349 razy

  W tej grze o łowieniu ryb czeka na ciebie dziewiętnaście zróżnicowanych, pełnych wyzwań poziomów. Czy uda ci się złapać rybę, dzięki której zyskasz uznanie przyjaciół i zdobędziesz trofeum? Przekonajmy się!

 • Lake Fishing 2
  Graj
  Lake Fishing 2
  Zagrano 39946 razy

  Nie możesz uciec z biura? Oderwij się od rzeczywistości... w biurze. Relaks przy wędkowaniu gwarantowany!

 • Fish Money
  Graj
  Fish Money
  Zagrano 38270 razy

  Złów wymaganą ilość pieniędzy i idź do następnego poziomu.

 • Miłosne wędkowanie
  Graj
  Miłosne wędkowanie
  Zagrano 36525 razy

  Morze jest pełne ryb, prawda? Ale czasem warto poczekać na tę jedną jedyną... Spróbuj odnaleźć zagubioną miłość na tej wyspie dzięki swoim wędkarskim umiejętnościom. Z pewnością zakochasz się w tej grze!

 • Połowy w alpejskim jeziorze
  Graj
  Połowy w alpejskim jeziorze
  Zagrano 33441 razy

  Zbierz swój sprzęt i przenieś sztukę wędkarską na wyższy poziom w tej grze o łowieniu ryb. Całe ławice łososi, troci, niebieskich bassów i innych ryb czekają na ciebie w tym malowniczym górskim jeziorze!

 • Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Graj
  Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Zagrano 31470 razy

  Przemierzaj świat i zarzuć wędkę w największych lagunach na świecie. Są pełne głodnych sumów, lipieni i innych ryb. Te wszystkie ryby czekają na twoją przynętę w tej grze o wędkowaniu.

 • Fish Trip Online
  Graj
  Fish Trip Online
  Zagrano 30834 razy

  Trzy fotorealistyczne jeziora można odnaleźć w tej wędkarskiej grze dla dzieci. Chwyć tyczkę i przekonaj się czy uda ci się złapać ryby, które w nich pływają. Nie zapomnij o przynęcie!

 • Kurort dla ryb
  Graj
  Kurort dla ryb
  Zagrano 23203 razy

  Nawet ryby lubią jeździć na wakacje. Stwórz dla nich wspaniały podwodny kurort.

 • Łowienie ryb w tropikach
  Graj
  Łowienie ryb w tropikach
  Zagrano 22180 razy

  Zrelaksuj się i znajdź najlepsze miejsce do wędkowania w tej grze z wyjątkowo piękną grafiką! Złap jak największą rybę!

 • Połowy w dżungli
  Graj
  Połowy w dżungli
  Zagrano 21161 razy

  Gdyby Tarzan był wędkarzem, odwiedzałby to jezioro, żeby łowić arapaimy. Przekonaj się, czy uda ci się złapać kilka z nich w tej grze o łowieniu ryb.

 • Thrill of the Catch
  Graj
  Thrill of the Catch
  Zagrano 20953 razy

  W tej ekscytującej grze wędkarskiej łapanie ryb nie jest jedynym zajęciem. Możesz również zmieniać ich wygląd. Zrób większe płetwy, zmień kolory lub wymyśl nowe, odjechane nazwy.

 • Wyprawa na ryby
  Graj
  Wyprawa na ryby
  Zagrano 20371 razy

  Pora zarzucić wędkę i złapać świeżą rybkę!

 • Rzeczny połów
  Graj
  Rzeczny połów
  Zagrano 20319 razy

  Pięć gatunków ryb i osiem fantastycznych łowisk czeka na ciebie w tej realistycznej grze. Ciesz się mnóstwem wspaniałych lokacji i wypróbuj różne przynęty w oczekiwaniu na kolejne branie.

 • Moby Dick
  Graj
  Moby Dick
  Zagrano 20083 razy

  Jak to jest być jak Moby Dick? Jedz i pływaj, aby przetrwać. Przewracaj łódki i walcz z piratami!

 • Strzelanie do ryb
  Graj
  Strzelanie do ryb
  Zagrano 19970 razy

  Złap harpun i przygotuj się do polowania na ryby. Musisz przy tym bardzo uważać. Jeżeli trafisz w chronione gatunki, przegrasz i stracisz mnóstwo pieniędzy w tej wciągającej grze o wędkowaniu.

 • Łowienie okoni: Zawodowiec
  Graj
  Łowienie okoni: Zawodowiec
  Zagrano 19896 razy

  Wędkuj jak zawodowiec. Jezioro jest pełne głodnych okoni, więc jeśli zrobisz, co powninieneś, możesz zabrać ich trochę do domu.

 • Prąd rzeki Kenai
  Graj
  Prąd rzeki Kenai
  Zagrano 19748 razy

  Wybierz się w podróż na jedno z najlepszych łowisk na Alasce i przekonaj się, jaki rodzaj przynęty sprawdzi się najlepiej. Wypróbuj różne wabiki i odmienne taktyki, aby cieszyć się obfitym połowem w tej grze o łowieniu ryb.

 • Mistrz rybołówstwa
  Graj
  Mistrz rybołówstwa
  Zagrano 18454 razy

  Zostanie znanym rybakiem nie jest proste, zwłaszcza gdy ma się do czynienia ze stukniętą, kreskówkową rybą. Czy masz potencjał by stać się mistrzem w tej rybackiej grze dla dzieci?

 • Połów w morzu
  Graj
  Połów w morzu
  Zagrano 17497 razy

  Mówi się, że morze jest pełne ryb, ale czy złapiesz ich na tyle dużo, by wypełnić swoje zadanie? Spróbuj wygrać z czasem w tej intensywnej grze o łowieniu ryb.

 • Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Graj
  Połów ryb: Zarzuć wędkę
  Zagrano 17195 razy

  Ci dwaj rybacy mają mało paliwa, ale są zdeterminowani, by wrócić do portu z wielkim połowem. Pomóż im napełnić łódkę, zanim skończy się czas w tej grze o wędkowaniu.

 • Jaskiniowe jezioro
  Graj
  Jaskiniowe jezioro
  Zagrano 16726 razy

  W tej jaskini pływa mnóstwo ryb, tylko trochę tam ciemno. Czy masz dość odwagi, by wpłynąć do jaskini i spróbować złowić te ryby? Pamiętaj, aby wybrać odpowiednie miejsce.

 • Komputerowy połów
  Graj
  Komputerowy połów
  Zagrano 16618 razy

  W tej emocjonującej grze o łowieniu ryb ścigasz się z czasem. Masz trzy minuty, aby złapać jak najwięcej ryb. Na co jeszcze czekasz? Szybko, nie ma czasu do stracenia!

 • Rybna gorączka
  Graj
  Rybna gorączka
  Zagrano 15002 razy

  Ten młody rybak próbuje dzisiaj złowić masę przepysznych rybek. Pomóż mu uciec przed rekinami, gdy zarzuca wędkę w tej śmiesznej i fascynującej grze w łowienie ryb.

 • Zwinna rybka
  Graj
  Zwinna rybka
  Zagrano 9981 razy

  W oceanie, w którym aż roi się od ponurych meduz i innych niebezpieczeństw, strasznie trudno żyje się malutkim rybkom. Dlatego bardzo ważne jest, aby być zwinnym i podróżować z przyjaciółmi. Pomóż tej odważnej rybce pozostać przy życiu w tej ślicznej i trudnej grze akcji.

 • Fish Tycoon
  Graj
  Fish Tycoon
  Zagrano 8390 razy

  Czy potrafisz zaprojektować cudowne akwarium? Zbierz zasoby potrzebne do stworzenia fantastycznego podwodnego świata w tej grze symulacyjnej. Aha, i musisz też oczywiście znaleźć ryby!

 • Dynamite Fishing
  Graj
  Dynamite Fishing
  Zagrano 7968 razy

  Dlaczego łowić ryby powoli skoro można użyć dynamitu?!

 • Wanderlust
  Graj
  Wanderlust
  Zagrano 7438 razy
 • Fishtopia Tycoon 2
  Graj
  Fishtopia Tycoon 2
  Zagrano 7359 razy

  Mr. Richie needs your help building a super cool new Fish World on this island. Can you lend him a hand?

 • Mała Hania: Łowienie ryb
  Graj
  Mała Hania: Łowienie ryb
  Zagrano 6610 razy

  Łowienie ryb sprawia małej Hani ogromną frajdę! Pomóż jej złapać wymaganą liczbę ryb w określonym czasie.

 • Mad Mack's Harpoon Lagoon
  Graj
  Mad Mack's Harpoon Lagoon
  Zagrano 6587 razy

  Mack jest dziś w bardzo złym nastroju - ma mało czasu i wiele do zrobienia. Pomóż mu złowić potrzebne ryby i uszczęśliwić jego szefa w tej dzikiej grze wędkarskiej.

 • Łowienie ryb
  Graj
  Łowienie ryb
  Zagrano 5296 razy

  Jest rześki i słoneczny jesienny poranek. Idealna pora na wędkowanie w jeziorze! Zarzuć wędkę i baw się doskonale w tej grze o łowieniu ryb.

 • Symulator łowienia
  Graj
  Symulator łowienia
  Zagrano 5250 razy

  W tym realistycznym symulatorze łowienia możesz wypróbować różne wędki i przynęty. Złapiesz wielką rybę i zdobędziesz fantastyczne trofeum?

 • Szalone wędkowanie
  Graj
  Szalone wędkowanie
  Zagrano 4350 razy

  Zanurz wędkę jak najgłębiej w wodzie... Jak daleko sięgniesz? Następnie złów jak najwięcej ryb i wystrzel je z łódki jak najwyżej do góry... Celuj dobrze i strzelaj w tej szalonej grze! Głęboko, wysoko – zabijaj i zarabiaj!

Wędkarstwo 2.0

Jaki obrazek masz przed oczami, gdy myślisz o łowieniu ryb? Widzisz kuter rybacki, a na nim uwijających się na pokładzie członków załogi, którzy zarzucają sieci? A może samotnego wędkarza gdzieś w lesie, nad jeziorem, z wędką, czekającego spokojnie, aż ryba weźmie? Bez względu na początkowe skojarzenie, już na pierwszy rzut oka widać, że zajęcie to wymaga ogromnej dozy cierpliwości i samozaparcia. Niektórzy powiedzą: nudy. Znaleźliśmy jednak sposób, by obalić to przekonanie. Przenieśliśmy łowienie ryb na ekran komputera, do świata gier internetowych – sprawdź, czy dzięki temu zajęcie to nie stanie się nieco bardziej atrakcyjne lub – jeśli akurat jesteś miłośnikiem wędkarstwa – czy odnajdziesz w naszych grach to coś, co Cię w nim pociąga. Być może zastąpią Ci ulubioną rozrywkę, gdy pora roku lub pogoda nie sprzyja wędkarskim wyprawom?

W naszej kolekcji znajdziesz gry takie jak Na Ryby (gdzie musisz pamiętać o wyborze odpowiedniej wędki, haczyka, przynęty itd.), relaksujące Lake Fishing 2 (odpoczynek przed komputerem gwarantowany!) czy Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna (która przeniesie Cię w odległe tropiki).

A może chcesz wprowadzić w ten świat jakichś młodych adeptów wędkarstwa? Pokazać im, na czym to tak naprawdę polega, oswoić ze sprzętem i wszechobecną przyrodą? Mamy całe mnóstwo gier dla najmłodszych! Na początek coś specjalnie dla dziewczynek, czyli Mała Hania: Łowienie ryb. Lubicie gry strategiczne? Gra Haczyk, żyłka i spławik pozwoli Ci pokazać dzieciom, jak ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu, jednocześnie umożliwiając ćwiczenie zręczności. A ta przyda się w kolejnych zmaganiach, np. w grze Nakarm Mo czy świetnej, typowo zręcznościowej Fishing Day.

Z pewnością perełką w tym zestawieniu jest pozycja Mr. Bean Fishing, która znalazła już wielu sympatyków. Jak tu nie polubić wędkowania ze znanym wszystkim dobrze z serialu i filmów Jasiem Fasolą, którego tak świetnie udało się odwzorować w wirtualnym świecie? Gra jest przyjemna i wcale nie taka łatwa, jak mogłoby się wydawać! Polecamy na koniec ciężkiego dnia w pracy – nie sposób się nie uśmiechnąć!