Gry Łowienie

 • Symulator łowienia
  Graj
  Symulator łowienia
  Zagrano 10396 razy

  W tym realistycznym symulatorze łowienia możesz wypróbować różne wędki i przynęty. Złapiesz wielką rybę i zdobędziesz fantastyczne trofeum?

 • Na Ryby!
  Graj
  Na Ryby!
  Zagrano 14763875 razy

  Trwa walka o to, kto wyłowi te wielgachne ryby... BĘDZIE CI POTRZEBNA WIĘKSZA ŁÓDŹ!

  Let's Fish Apple App Store lub Google Play.

 • Shark Attack
  Graj
  Shark Attack
  Zagrano 18341 razy

  Ten rekin jest cały czas szalenie głodny. Grając w tę grę akcji, pomóż mu ominąć sieci i statki pirackie, gdy pożera masę przesmacznych żółwi i nurków.

 • Kurort dla ryb
  Graj
  Kurort dla ryb
  Zagrano 24540 razy

  Nawet ryby lubią jeździć na wakacje. Stwórz dla nich wspaniały podwodny kurort.

 • Połowy w alpejskim jeziorze
  Graj
  Połowy w alpejskim jeziorze
  Zagrano 34347 razy

  Zbierz swój sprzęt i przenieś sztukę wędkarską na wyższy poziom w tej grze o łowieniu ryb. Całe ławice łososi, troci, niebieskich bassów i innych ryb czekają na ciebie w tym malowniczym górskim jeziorze!

 • Lake Fishing 2
  Graj
  Lake Fishing 2
  Zagrano 40767 razy

  Nie możesz uciec z biura? Oderwij się od rzeczywistości... w biurze. Relaks przy wędkowaniu gwarantowany!

 • Na ryby: Polowanie na trofeum
  Graj
  Na ryby: Polowanie na trofeum
  Zagrano 60958 razy

  W tej grze o łowieniu ryb czeka na ciebie dziewiętnaście zróżnicowanych, pełnych wyzwań poziomów. Czy uda ci się złapać rybę, dzięki której zyskasz uznanie przyjaciół i zdobędziesz trofeum? Przekonajmy się!

 • Połowy w dżungli
  Graj
  Połowy w dżungli
  Zagrano 24054 razy

  Gdyby Tarzan był wędkarzem, odwiedzałby to jezioro, żeby łowić arapaimy. Przekonaj się, czy uda ci się złapać kilka z nich w tej grze o łowieniu ryb.

 • Wyprawa na ryby
  Graj
  Wyprawa na ryby
  Zagrano 22553 razy

  Pora zarzucić wędkę i złapać świeżą rybkę!

 • Łowienie ryb w tropikach
  Graj
  Łowienie ryb w tropikach
  Zagrano 22746 razy

  Zrelaksuj się i znajdź najlepsze miejsce do wędkowania w tej grze z wyjątkowo piękną grafiką! Złap jak największą rybę!

 • Fish Money
  Graj
  Fish Money
  Zagrano 40008 razy

  Złów wymaganą ilość pieniędzy i idź do następnego poziomu.

 • Fish Tycoon
  Graj
  Fish Tycoon
  Zagrano 8578 razy

  Czy potrafisz zaprojektować cudowne akwarium? Zbierz zasoby potrzebne do stworzenia fantastycznego podwodnego świata w tej grze symulacyjnej. Aha, i musisz też oczywiście znaleźć ryby!

 • Meduzzza.io
  Graj
  Meduzzza.io
  Zagrano 738 razy

  Jak długo potrafisz wytrwać w tym tajemniczym podwodnym królestwie? Połącz siły z kolorową meduzą, gdy wcina pełno przysmaków w tej grze io. Dasz radę ją ochronić?

 • Polar Fishing
  Graj
  Polar Fishing
  Zagrano 1175 razy

 • Fairy Fishing
  Graj
  Fairy Fishing
  Zagrano 4169 razy

  Pomóż krasnoludkowi złowić na wędkę wszystkie wróżki zanim czas się skończy!

 • Wanderlust
  Graj
  Wanderlust
  Zagrano 7516 razy

 • Lily Slacking: Farm
  Graj
  Lily Slacking: Farm
  Zagrano 3109 razy

  Lily pomaga dziadkowi na jego farmie, ale trochę jej się nie chce. Dołącz do niej, gdy próbuje wycwanić się od zadań w tej grze w obijanie się. Czy możesz pomóc jej uniknąć wkurzonego dziadka?

 • Wędkarz
  Graj
  Wędkarz
  Zagrano 319 razy

  Przed tym wspaniałym wędkarzem długi dzień wypełniony łowieniem ryb. Pomóż mu złapać mnóstwo pysznych ryb i unikać starych kaloszy, zanim skończy się czas w tej grze o wędkowaniu.

 • Fishing Day
  Graj
  Fishing Day
  Zagrano 1949 razy

  Taki piękny dzień, idealny na wędkowanie, ale niestety masz tylko trzy haczyki! Spróbuj skutecznie złapać rybę i przy tym uważać na bomby w tej świetnej rodzinnej grze zręcznościowej: Fishing Day!

 • Furiko Neko
  Graj
  Furiko Neko
  Zagrano 29 razy

  Przeciągaj tło, aby zbić wszystkie kamienie przy pomocy wahadła i przejdź na następny poziom.

 • Niedźwiedzi połów
  Graj
  Niedźwiedzi połów
  Zagrano 326 razy

  Pomóż niedźwiedzicy nakarmić małego misia! Strzelaj kulami ognia w kostki lodu, by uwolnić rybie przysmaki! Masz ograniczoną liczbę kul, ale odbijaki i lodowe ścieżki pomogą ci ukończyć poziomy. Złapmy parę rybek!

 • Pingwin w poślizgu
  Graj
  Pingwin w poślizgu
  Zagrano 238 razy

  Ten głodny pingwin odkrył zamarznięte jezioro z mnóstwem smacznych ryb. Ale będzie potrzebować twojej pomocy w ich złapaniu. Przyłącz się do niego, jak ślizga się po lodzie i ściga swoje przyszłe jedzenie w tej grze akcji z elementami fizyki.

 • Dynamite Fishing
  Graj
  Dynamite Fishing
  Zagrano 7968 razy

  Dlaczego łowić ryby powoli skoro można użyć dynamitu?!

 • Zwinna rybka
  Graj
  Zwinna rybka
  Zagrano 10480 razy

  W oceanie, w którym aż roi się od ponurych meduz i innych niebezpieczeństw, strasznie trudno żyje się malutkim rybkom. Dlatego bardzo ważne jest, aby być zwinnym i podróżować z przyjaciółmi. Pomóż tej odważnej rybce pozostać przy życiu w tej ślicznej i trudnej grze akcji.

 • Rybna gorączka
  Graj
  Rybna gorączka
  Zagrano 16033 razy

  Ten młody rybak próbuje dzisiaj złowić masę przepysznych rybek. Pomóż mu uciec przed rekinami, gdy zarzuca wędkę w tej śmiesznej i fascynującej grze w łowienie ryb.

 • Szalony połów Panfu
  Graj
  Szalony połów Panfu
  Zagrano 1603 razy

  Panda Panfu jest mistrzem wesołych połowów! Użyj myszy, aby złapać specjalne rodzaje ryb i zdobyć dodatkowe punkty w tej wesołej, darmowej grze!

 • Strzelanie do ryb
  Graj
  Strzelanie do ryb
  Zagrano 20015 razy

  Złap harpun i przygotuj się do polowania na ryby. Musisz przy tym bardzo uważać. Jeżeli trafisz w chronione gatunki, przegrasz i stracisz mnóstwo pieniędzy w tej wciągającej grze o wędkowaniu.

 • Harpoon FRVR
  Graj
  Harpoon FRVR
  Zagrano 3541 razy

  Ten rybak ma straszne opóźnienie. Pomożesz mu wyrobić normę w tej grze akcji? Steruj harpunem na łodzi, aby mógł złapać setki smacznych rybek i ominąć unoszące się na wodzie opony i inne śmieci w morzu. Możesz nawet ulepszyć jego harpun między wyprawami.

 • Rybak Sam
  Graj
  Rybak Sam
  Zagrano 1060 razy

  Sam to jeden z najlepszych wędkarzy w okolicy, ale przydałaby mu się pomoc. Pomóż mu unikać trujących rozdymek i ulepszyć łódkę dzięki wielu fajowym elementom w tej grze o wędkowaniu.

 • Mała Hania: Łowienie ryb
  Graj
  Mała Hania: Łowienie ryb
  Zagrano 6653 razy

  Łowienie ryb sprawia małej Hani ogromną frajdę! Pomóż jej złapać wymaganą liczbę ryb w określonym czasie.

 • Mała Hania: Łowienie ryb
  Graj
  Mała Hania: Łowienie ryb
  Zagrano 6824 razy

  Mała Hania chce się wybrać na ryby z wujkiem Johnem. Pomóż jej spakować odpowiednie narzędzia, ekwipunek i materiały i dołącz do zabawy!

 • Mad Mack's Harpoon Lagoon
  Graj
  Mad Mack's Harpoon Lagoon
  Zagrano 6635 razy

  Mack jest dziś w bardzo złym nastroju - ma mało czasu i wiele do zrobienia. Pomóż mu złowić potrzebne ryby i uszczęśliwić jego szefa w tej dzikiej grze wędkarskiej.

 • Połów w morzu
  Graj
  Połów w morzu
  Zagrano 17564 razy

  Mówi się, że morze jest pełne ryb, ale czy złapiesz ich na tyle dużo, by wypełnić swoje zadanie? Spróbuj wygrać z czasem w tej intensywnej grze o łowieniu ryb.

 • Moby Dick
  Graj
  Moby Dick
  Zagrano 20701 razy

  Jak to jest być jak Moby Dick? Jedz i pływaj, aby przetrwać. Przewracaj łódki i walcz z piratami!

 • Łowienie ryb
  Graj
  Łowienie ryb
  Zagrano 5350 razy

  Jest rześki i słoneczny jesienny poranek. Idealna pora na wędkowanie w jeziorze! Zarzuć wędkę i baw się doskonale w tej grze o łowieniu ryb.

 • Miłosne wędkowanie
  Graj
  Miłosne wędkowanie
  Zagrano 36721 razy

  Morze jest pełne ryb, prawda? Ale czasem warto poczekać na tę jedną jedyną... Spróbuj odnaleźć zagubioną miłość na tej wyspie dzięki swoim wędkarskim umiejętnościom. Z pewnością zakochasz się w tej grze!

Wędkarstwo 2.0

Jaki obrazek masz przed oczami, gdy myślisz o łowieniu ryb? Widzisz kuter rybacki, a na nim uwijających się na pokładzie członków załogi, którzy zarzucają sieci? A może samotnego wędkarza gdzieś w lesie, nad jeziorem, z wędką, czekającego spokojnie, aż ryba weźmie? Bez względu na początkowe skojarzenie, już na pierwszy rzut oka widać, że zajęcie to wymaga ogromnej dozy cierpliwości i samozaparcia. Niektórzy powiedzą: nudy. Znaleźliśmy jednak sposób, by obalić to przekonanie. Przenieśliśmy łowienie ryb na ekran komputera, do świata gier internetowych – sprawdź, czy dzięki temu zajęcie to nie stanie się nieco bardziej atrakcyjne lub – jeśli akurat jesteś miłośnikiem wędkarstwa – czy odnajdziesz w naszych grach to coś, co Cię w nim pociąga. Być może zastąpią Ci ulubioną rozrywkę, gdy pora roku lub pogoda nie sprzyja wędkarskim wyprawom?

W naszej kolekcji znajdziesz gry takie jak Na Ryby (gdzie musisz pamiętać o wyborze odpowiedniej wędki, haczyka, przynęty itd.), relaksujące Lake Fishing 2 (odpoczynek przed komputerem gwarantowany!) czy Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna (która przeniesie Cię w odległe tropiki).

A może chcesz wprowadzić w ten świat jakichś młodych adeptów wędkarstwa? Pokazać im, na czym to tak naprawdę polega, oswoić ze sprzętem i wszechobecną przyrodą? Mamy całe mnóstwo gier dla najmłodszych! Na początek coś specjalnie dla dziewczynek, czyli Mała Hania: Łowienie ryb. Lubicie gry strategiczne? Gra Haczyk, żyłka i spławik pozwoli Ci pokazać dzieciom, jak ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu, jednocześnie umożliwiając ćwiczenie zręczności. A ta przyda się w kolejnych zmaganiach, np. w grze Nakarm Mo czy świetnej, typowo zręcznościowej Fishing Day.

Z pewnością perełką w tym zestawieniu jest pozycja Mr. Bean Fishing, która znalazła już wielu sympatyków. Jak tu nie polubić wędkowania ze znanym wszystkim dobrze z serialu i filmów Jasiem Fasolą, którego tak świetnie udało się odwzorować w wirtualnym świecie? Gra jest przyjemna i wcale nie taka łatwa, jak mogłoby się wydawać! Polecamy na koniec ciężkiego dnia w pracy – nie sposób się nie uśmiechnąć!