Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Jewels Blitz 3

Nowa wersja Jewels Blitz 3 oferuje odświeżoną rozgrywkę w stylu dopasowywania 3 elementów. Zamieniaj miejscami klejnoty w tej grze inspirowanej kulturą Azteków, aby tworzyć wybuchowe kombinacje.

Jak grać w Jewels Blitz 3?

Celem gry jest dopasowanie trzech lub więcej klejnotów i zebranie ich odpowiedniej liczby, pokazanej na panelu zadań. Panel ten znajduje się nad planszą. Panel pokazuje również liczbę pozostałych ruchów do osiągnięcia tego celu.

Stuknij klejnot i przeciągnij go na sąsiednią pozycję, aby zamienić go miejscami z sąsiadem. Każdy ruch musi prowadzić do dopasowania trzech lub więcej identycznych klejnotów. Dopasowane klejnoty znikną z planszy i zostaną zastąpione przez nowe, spadające z góry.

W miarę postępów w grze pojawiają się nowe wyzwania, takie jak zablokowane lub specjalne kafelki do usunięcia, a także skarby, które można zebrać, przesuwając je na sam dół planszy. Ruchy pozostałe po wykonaniu zadań zamienią się w bomby, wyzwalając potężną kaskadę eksplozji na zakończenie poziomu.

Zagraj w gry podobne do Jewels Blitz 3

Ta gra należy do serii układanek klejnotów. Na naszej stronie znajdziesz również jej kolejne części.*

Jewels Blitz 4
Jewels Blitz 5
Jewels Blitz 6

*Pierwsze dwie gry z serii są aktualnie niedostępne.

Kto stworzył grę Jewels Blitz 3?

Jewels Blitz 3 to tytuł studia Agame.

Kiedy wydano grę Jewels Blitz 3?

Ta wersja HTML5 oryginalnej gry logicznej została ponownie wydana 3 października 2023 roku. Oryginalna gra została wydana w czerwcu 2018 roku.