Gry Jewels

 • Jewels Blitz 3
  Graj
  Jewels Blitz 3
  Zagrano 996429 razy

  Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz jednak uważać – niektóre mogą wybuchnąć!

 • Jewels Blitz 4
  Graj
  Jewels Blitz 4
  Zagrano 369799 razy

  Chcesz wyruszyć w kolejną wyprawę z księżniczką dżungli? W tej fantastycznej grze logicznej typu 3 z rzędu próbuje połączyć ze sobą pełno klejnotów. Przemierzaj jej królestwo, gdy ta przedziera się przez bariery klejnotów i używa wielu potężnych dopalaczy.

 • Dopasuj klejnoty
  Graj
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 21939 razy

  Możesz wypróbować tryb zręcznościowy lub klasyczny podczas swoich przygód z tą grą dopasowywania trzech elementów. Odkrywaj dalekie planety starając się szybko łączyć święcące klejnoty.

 • Jewels Blitz 2
  Graj
  Jewels Blitz 2
  Zagrano 255276 razy

  Zdobywaj wspaniałe dzienne premie, grając w świetną grę logiczną typu dopasuj 3. Połącz ze sobą kolorowe klejnoty, jak najszybciej potrafisz. Na każdym poziomie będziesz mieć tylko określoną liczbę ruchów, więc uważaj!

 • Burza klejnotów
  Graj
  Burza klejnotów
  Zagrano 548886 razy

  Przygotuj się na wyprawę w kosmos w tej grze na urządzenia mobilne. Przemierzaj galaktykę, próbując rozwiązać łamigłówki i połączyć wszystkie klejnoty.

 • Jewels Blitz
  Graj
  Jewels Blitz
  Zagrano 99109 razy

  Zagraj w tę magiczną układankę i zbieraj specjalne wspomagacze. Jak szybko potrafisz dopasować do siebie te błyszczące diamenty i inne klejnoty? Ułóż je w grupy po 3 klejnoty lub więcej!

 • Klocki z klejnotami
  Graj
  Klocki z klejnotami
  Zagrano 12651 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie zaczarowane klocki z tajemniczej świątyni? Sprawdź, czy uda Ci się umieścić je w odpowiednich miejscach, aby znikły w tej mistycznej grze logicznej.

 • Pyszne klejnoty
  Graj
  Pyszne klejnoty
  Zagrano 18472 razy

  Jak szybko uda Ci się połączyć te soczyste owoce i słodycze w tej kolorowej grze logicznej typu 3 z rzędu? Czeka tu na Ciebie pełno malin, żelek i innych przedmiotów, które musisz ze sobą połączyć. Po drodze użyj również wspaniałych dopalaczy, dzięki którym usuniesz wszystkie elementy z planszy.

 • Temple Jewels
  Graj
  Temple Jewels
  Zagrano 53395 razy

  W tej zaczarowanej świątyni czeka na Ciebie ponad 100 poziomów zabawy i rozrywki. Czy zdołasz połączyć wszystkie kolorowe klejnoty w tej grze logicznej typu „połącz 3”? A jeśli nie możesz ruszyć dalej, po prostu pomachaj magiczną różdżką, aby odblokować drogę.

 • Jewel Academy
  Graj
  Jewel Academy
  Zagrano 2283611 razy

  Ciesz się najlepszym wydaniem gry typu "ustaw 3 w jednej linii"! Dopasowuj klejnoty, aktywuj specjalne power-upy i rozwiązuj zagadki w tej nowej wspaniałej grze! Jewel Academy to gra pełna klejnotów, z dynamiczną akcją i mnóstwem poziomów do przejścia.

  Jewel Academy Apple App Store

 • Misiowa bomba
  Graj
  Misiowa bomba
  Zagrano 15341 razy

  W tej grze logicznej typu Połącz 3 czeka na Ciebie pełno przygód i dziennych premii. Dołącz do tego odważnego misia, który próbuje połączyć wszystkie wybuchowe kostki. Może także użyć niesamowitej umiejętności Misiowej bomby, aby wysadzić w powietrze naraz wszystkie kostki!

 • Połącz klejnoty
  Graj
  Połącz klejnoty
  Zagrano 37642 razy

  Czy potrafisz odblokować sekrety ukryte w tych tajemnych blokach z kamienia? Otwórz pudełka i dowiedz się, co się stanie, jak połączysz je ze sobą w tej niełatwej grze logicznej. Może w magiczny sposób zamienią się w klejnoty!

 • Dżungla klejnotów
  Graj
  Dżungla klejnotów
  Zagrano 57252 razy

  Wejdź do tajemniczej dżungli, aby rozwiązać niesamowitą zagadkę. Jak szybko zdołasz dopasować wszystkie klejnoty w tej grze online?

 • Jewels of Arabia
  Graj
  Jewels of Arabia
  Zagrano 856905 razy

  W tym magicznym królestwie czeka na Ciebie ekscytująca przygoda logiczna. Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie błyszczące przedmioty w tej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz działać rozważnie, gdyż w każdej rundzie masz tylko określoną liczbę ruchów!

 • Jewel Blitz
  Graj
  Jewel Blitz
  Zagrano 102930 razy

  Zdobądź jak najwyższy wynik w tej niesamowitej grze w dopasowywanie 3 elementów Jewel Blitz. Im więcej takich samych klejnotów dopasujesz, tym lepszą nagrodę za kombinację zdobędziesz.

 • Jewel of Atlantis 2
  Graj
  Jewel of Atlantis 2
  Zagrano 64823 razy

  Zamieniaj miejscami klejnoty tak,aby ułożyć obok siebie conajmniej 3 takie same.

 • Mistrz klejnotów
  Graj
  Mistrz klejnotów
  Zagrano 100616 razy

  Ten stary mędrzec wybiera się na wyprawę po swoim królestwie, aby zebrać drogocenne kamienie. Twoja pomoc będzie mu potrzebna podczas ich łączenia w tej wciągającej grze logicznej typu dopasuj 3. Pomożesz mu odbyć całą podróż?

 • Jewel Quest
  Graj
  Jewel Quest
  Zagrano 746991 razy

  Wybierz się w tropikalną podróż i połącz te wszystkie tajemnicze klejnoty.

 • Mityczne kamienie
  Graj
  Mityczne kamienie
  Zagrano 37858 razy

  Zamieniaj miejscami drogocenne kamienie, aby dopasować co najmniej trzy klejnoty tego samego koloru. Sprawdź, ile punktów uda ci się zdobyć w ciągu minuty!

 • Przygoda z klejnotami w dżungli
  Graj
  Przygoda z klejnotami w dżungli
  Zagrano 162912 razy

  Głęboko w dżungli znajduje się świątynia pełna drogocennych klejnotów. Czy uda ci się połączyć je razem w tej grze logicznej typu dopasuj 3? Dołącz do tej magicznej małpki i zbieraj wzmacniacze, które pomogą ci podczas tej wyprawy.

 • Gemcrafter
  Graj
  Gemcrafter
  Zagrano 6877 razy

  Ten nieustraszony podróżnik zaraz rusza na poszukiwanie mnóstwa drogocennych klejnotów. Czy chcesz dołączyć do niego? W tej fascynującej grze logicznej typu połącz 3 znajdziesz pełno zaczarowanych kamieni na wzgórzach za latarnią. Mieszaj je i łącz, aby stworzyć jeszcze bardziej błyszczące i cenne, zbierając po drodze magiczne klucze odblokowujące jeszcze więcej ekscytujących miejsc.

 • Klejnoty: 3 z rzędu
  Graj
  Klejnoty: 3 z rzędu
  Zagrano 5487 razy

  W tej wyjątkowej grze logicznej typu 3 z rzędu musisz połączyć ze sobą pełno przepięknych klejnotów. Pogrupuj ze sobą, ścigając się z czasem. Ile klejnotów potrafisz usunąć z planszy, zanim skończy Ci się czas?

 • Przebijaj klejnoty
  Graj
  Przebijaj klejnoty
  Zagrano 14961 razy

  Dziewczynka wybiera się w ekscytującą podróż przez krainę wypełnioną tysiącami klejnotów. Jednak wcale nie ma zamiaru ich zbierać. Wolałaby raczej je poprzebijać! Czy pomożesz jej w tej nieco dziwacznej grze logicznej typu dopasuj 3?

 • Jewel Pets Match
  Graj
  Jewel Pets Match
  Zagrano 6315 razy

  Te urocze zwierzątka są naprawdę roztrzepane! Dasz radę im pomóc w Jewel Pets Match?

  Pogrupuj je po trzy lub więcej w tej grze typu „dopasuj 3 elementy”. Jest tu pełno uroczych zwierzątek do łączenia – na przykład świnki, liski i żabki. Tylko sprawdź najpierw, ile punktów trzeba zdobyć na każdym poziomie! Pamiętaj też, że masz ograniczoną liczbę ruchów do wykorzystania. 

  Masz ochotę zagrać w dwie podobne gry logiczne? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj Jewel Quest i Butterfly Kyodai Classic

  Sterowanie

  • PORUSZAJ KURSOREM, by wybrać zwierzątko. 
  • UŻYJ LEWEGO PRZYCISK MYSZY, by połączyć je z takim samym.

   O twórcach

  Jewel Pets to gra Inlogic Games. To studio ze Słowacji, które tworzy gry na Androida i w HTML5.

 • Dopasuj klejnoty
  Graj
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 20479 razy

  Jak szybko dopasujesz te wszystkie cenne klejnoty?

 • Połączenie
  Graj
  Połączenie
  Zagrano 8067 razy

  Ile kolorowych klejnotów potrafisz zlikwidować w tej grze logicznej typu Połącz 3? Połącz je w grupy złożone z co najmniej trzech elementów, niszcząc je przy użyciu bomb, magicznych eliksirów i nie tylko!

 • Legendarne klejnoty
  Graj
  Legendarne klejnoty
  Zagrano 10906 razy

  Ta kopalnia pełna jest klejnotów. Czy uda Ci się połączyć je wszystkie w tej grze łączenia 3 elementów? Zobacz, czy zdołasz spełnić wymagania każdego z trudnych etapów.

 • Jewel City
  Graj
  Jewel City
  Zagrano 25105 razy

  W grze Jewel City masz do dyspozycji klejnoty w różnych kolorach! Dopasuj co najmniej 3 klejnoty tego samego koloru, aby zdobyć punkty – ale uwaga, musisz wygrać walkę z czasem. Korzystaj z pomocnych wskazówek i zdobywaj mnożniki punktów, aby było ich jeszcze więcej! Przygotuj się na kolorową zabawę!

 • Atlantis Jewels
  Graj
  Atlantis Jewels
  Zagrano 210344 razy

 • Łowca klejnotów
  Graj
  Łowca klejnotów
  Zagrano 33851 razy

  W tej dżungli aż roi się od drogocennych klejnotów. Twoim zadaniem w tej grze logicznej typu Połącz 3 jest je wykopać. Oczywiście musisz też pamiętać, aby połączyć je z wieloma identycznymi klejnotami! Przygotuj się na przygodę pełną skomplikowanych poziomów, gdy przemierzasz zakątki tej tajemniczej dżungli.

 • Jewels of the Jungle
  Graj
  Jewels of the Jungle
  Zagrano 1647 razy

 • Zagadki w świątyni
  Graj
  Zagadki w świątyni
  Zagrano 5551 razy

  W głębi tajemniczej świątyni czeka na Ciebie seria trudnych poziomów. Czy potrafisz nałożyć na siebie mistyczne klocki w tej grze logicznej opartej o prawa fizyki?

 • Płaskie klejnoty: Dopasuj 3
  Graj
  Płaskie klejnoty: Dopasuj 3
  Zagrano 44 razy

  Czy wygrasz wyścig z czasem w tej pasjonującej grze logicznej typu dopasuj 3? Sprawdź, czy dasz radę zebrać odpowiednią liczbę punktów, aby przejść do kolejnego poziomu, zanim skończy ci się czas. Łącz ze sobą klejnoty jak najszybciej.

 • Świąteczny klejnot
  Graj
  Świąteczny klejnot
  Zagrano 20734 razy

  Spędź miło święta, grając w tę świąteczną grę typu dopasuj 3, która zapewni ci świetną rozrywkę. Jak szybko potrafisz połączyć ze sobą wszystkie ciasteczka imbirowe, dekoracje świąteczne i inne obrazki? Czeka na ciebie pięć różnych trybów gry. Jak długo utrzymasz się w grze w trybie ucieczki?

 • Atak klejnotów
  Graj
  Atak klejnotów
  Zagrano 31168 razy

  Zegar tyka, a czas upływa w tej wciągającej grze logicznej typu Połącz 3. Połącz ze sobą jak najszybciej co najmniej 3 identyczne klejnoty.

 • Jewel Bubbles 3
  Graj
  Jewel Bubbles 3
  Zagrano 16915 razy