Gry Jewels

 • Dopasuj klejnoty
  Graj
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 28812 razy

  Możesz wypróbować tryb zręcznościowy lub klasyczny podczas swoich przygód z tą grą dopasowywania trzech elementów. Odkrywaj dalekie planety starając się szybko łączyć święcące klejnoty.

 • Jewels Blitz 3
  Graj
  Jewels Blitz 3
  Zagrano 1058448 razy

  Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz jednak uważać – niektóre mogą wybuchnąć!

 • Jewel Academy
  Graj
  Jewel Academy
  Zagrano 2314015 razy

  Ciesz się najlepszym wydaniem gry typu "ustaw 3 w jednej linii"! Dopasowuj klejnoty, aktywuj specjalne power-upy i rozwiązuj zagadki w tej nowej wspaniałej grze! Jewel Academy to gra pełna klejnotów, z dynamiczną akcją i mnóstwem poziomów do przejścia.

  Jewel Academy Apple App Store

 • Jewels Blitz 4
  Graj
  Jewels Blitz 4
  Zagrano 490439 razy

  Chcesz wyruszyć w kolejną wyprawę z księżniczką dżungli? W tej fantastycznej grze logicznej typu 3 z rzędu próbuje połączyć ze sobą pełno klejnotów. Przemierzaj jej królestwo, gdy ta przedziera się przez bariery klejnotów i używa wielu potężnych dopalaczy.

 • Misiowa bomba
  Graj
  Misiowa bomba
  Zagrano 16210 razy

  W tej grze logicznej typu Połącz 3 czeka na Ciebie pełno przygód i dziennych premii. Dołącz do tego odważnego misia, który próbuje połączyć wszystkie wybuchowe kostki. Może także użyć niesamowitej umiejętności Misiowej bomby, aby wysadzić w powietrze naraz wszystkie kostki!

 • Jewel Pets Match
  Graj
  Jewel Pets Match
  Zagrano 8219 razy

  Te urocze zwierzątka są naprawdę roztrzepane! Dasz radę im pomóc w Jewel Pets Match?

  Pogrupuj je po trzy lub więcej w tej grze typu „dopasuj 3 elementy”. Jest tu pełno uroczych zwierzątek do łączenia – na przykład świnki, liski i żabki. Tylko sprawdź najpierw, ile punktów trzeba zdobyć na każdym poziomie! Pamiętaj też, że masz ograniczoną liczbę ruchów do wykorzystania. 

  Masz ochotę zagrać w dwie podobne gry logiczne? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj Jewel Quest i Butterfly Kyodai Classic

  Sterowanie

  • PORUSZAJ KURSOREM, by wybrać zwierzątko. 
  • UŻYJ LEWEGO PRZYCISK MYSZY, by połączyć je z takim samym.

   O twórcach

  Jewel Pets to gra Inlogic Games. To studio ze Słowacji, które tworzy gry na Androida i w HTML5.

 • Burza klejnotów
  Graj
  Burza klejnotów
  Zagrano 553745 razy

  Przygotuj się na wyprawę w kosmos w tej grze na urządzenia mobilne. Przemierzaj galaktykę, próbując rozwiązać łamigłówki i połączyć wszystkie klejnoty.

 • Klocki z klejnotami
  Graj
  Klocki z klejnotami
  Zagrano 19360 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie zaczarowane klocki z tajemniczej świątyni? Sprawdź, czy uda Ci się umieścić je w odpowiednich miejscach, aby znikły w tej mistycznej grze logicznej.

 • Jewels Blitz
  Graj
  Jewels Blitz
  Zagrano 102780 razy

  Zagraj w tę magiczną układankę i zbieraj specjalne wspomagacze. Jak szybko potrafisz dopasować do siebie te błyszczące diamenty i inne klejnoty? Ułóż je w grupy po 3 klejnoty lub więcej!

 • Mityczne kamienie
  Graj
  Mityczne kamienie
  Zagrano 38567 razy

  Zamieniaj miejscami drogocenne kamienie, aby dopasować co najmniej trzy klejnoty tego samego koloru. Sprawdź, ile punktów uda ci się zdobyć w ciągu minuty!

 • Jewel Quest
  Graj
  Jewel Quest
  Zagrano 764643 razy

  Wybierz się w tropikalną podróż i połącz te wszystkie tajemnicze klejnoty.

 • Pyszne klejnoty
  Graj
  Pyszne klejnoty
  Zagrano 24901 razy

  Jak szybko uda Ci się połączyć te soczyste owoce i słodycze w tej kolorowej grze logicznej typu 3 z rzędu? Czeka tu na Ciebie pełno malin, żelek i innych przedmiotów, które musisz ze sobą połączyć. Po drodze użyj również wspaniałych dopalaczy, dzięki którym usuniesz wszystkie elementy z planszy.

 • Jewels Blitz 2
  Graj
  Jewels Blitz 2
  Zagrano 258869 razy

  Zdobywaj wspaniałe dzienne premie, grając w świetną grę logiczną typu dopasuj 3. Połącz ze sobą kolorowe klejnoty, jak najszybciej potrafisz. Na każdym poziomie będziesz mieć tylko określoną liczbę ruchów, więc uważaj!

 • Jewels of Arabia
  Graj
  Jewels of Arabia
  Zagrano 865286 razy

  W tym magicznym królestwie czeka na Ciebie ekscytująca przygoda logiczna. Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie błyszczące przedmioty w tej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz działać rozważnie, gdyż w każdej rundzie masz tylko określoną liczbę ruchów!

 • Dżungla klejnotów
  Graj
  Dżungla klejnotów
  Zagrano 59509 razy

  Wejdź do tajemniczej dżungli, aby rozwiązać niesamowitą zagadkę. Jak szybko zdołasz dopasować wszystkie klejnoty w tej grze online?

 • Połącz klejnoty
  Graj
  Połącz klejnoty
  Zagrano 42365 razy

  Czy potrafisz odblokować sekrety ukryte w tych tajemnych blokach z kamienia? Otwórz pudełka i dowiedz się, co się stanie, jak połączysz je ze sobą w tej niełatwej grze logicznej. Może w magiczny sposób zamienią się w klejnoty!

 • Przygoda z klejnotami w dżungli
  Graj
  Przygoda z klejnotami w dżungli
  Zagrano 175361 razy

  Głęboko w dżungli znajduje się świątynia pełna drogocennych klejnotów. Czy uda ci się połączyć je razem w tej grze logicznej typu dopasuj 3? Dołącz do tej magicznej małpki i zbieraj wzmacniacze, które pomogą ci podczas tej wyprawy.

 • Mistrz klejnotów
  Graj
  Mistrz klejnotów
  Zagrano 101294 razy

  Ten stary mędrzec wybiera się na wyprawę po swoim królestwie, aby zebrać drogocenne kamienie. Twoja pomoc będzie mu potrzebna podczas ich łączenia w tej wciągającej grze logicznej typu dopasuj 3. Pomożesz mu odbyć całą podróż?

 • Temple Jewels
  Graj
  Temple Jewels
  Zagrano 55014 razy

  W tej zaczarowanej świątyni czeka na Ciebie ponad 100 poziomów zabawy i rozrywki. Czy zdołasz połączyć wszystkie kolorowe klejnoty w tej grze logicznej typu „połącz 3”? A jeśli nie możesz ruszyć dalej, po prostu pomachaj magiczną różdżką, aby odblokować drogę.

 • Jewel Blitz
  Graj
  Jewel Blitz
  Zagrano 105240 razy

  Zdobądź jak najwyższy wynik w tej niesamowitej grze w dopasowywanie 3 elementów Jewel Blitz. Im więcej takich samych klejnotów dopasujesz, tym lepszą nagrodę za kombinację zdobędziesz.

 • Klejnoty: 3 z rzędu
  Graj
  Klejnoty: 3 z rzędu
  Zagrano 6055 razy

  W tej wyjątkowej grze logicznej typu 3 z rzędu musisz połączyć ze sobą pełno przepięknych klejnotów. Pogrupuj ze sobą, ścigając się z czasem. Ile klejnotów potrafisz usunąć z planszy, zanim skończy Ci się czas?

 • Przebijaj klejnoty
  Graj
  Przebijaj klejnoty
  Zagrano 15545 razy

  Dziewczynka wybiera się w ekscytującą podróż przez krainę wypełnioną tysiącami klejnotów. Jednak wcale nie ma zamiaru ich zbierać. Wolałaby raczej je poprzebijać! Czy pomożesz jej w tej nieco dziwacznej grze logicznej typu dopasuj 3?

 • Gemcrafter
  Graj
  Gemcrafter
  Zagrano 7571 razy

  Ten nieustraszony podróżnik zaraz rusza na poszukiwanie mnóstwa drogocennych klejnotów. Czy chcesz dołączyć do niego? W tej fascynującej grze logicznej typu połącz 3 znajdziesz pełno zaczarowanych kamieni na wzgórzach za latarnią. Mieszaj je i łącz, aby stworzyć jeszcze bardziej błyszczące i cenne, zbierając po drodze magiczne klucze odblokowujące jeszcze więcej ekscytujących miejsc.

 • Jewel of Atlantis 2
  Graj
  Jewel of Atlantis 2
  Zagrano 65843 razy

  Zamieniaj miejscami klejnoty tak,aby ułożyć obok siebie conajmniej 3 takie same.

 • Połączenie
  Graj
  Połączenie
  Zagrano 8443 razy

  Ile kolorowych klejnotów potrafisz zlikwidować w tej grze logicznej typu Połącz 3? Połącz je w grupy złożone z co najmniej trzech elementów, niszcząc je przy użyciu bomb, magicznych eliksirów i nie tylko!

 • Jewel City
  Graj
  Jewel City
  Zagrano 25326 razy

  W grze Jewel City masz do dyspozycji klejnoty w różnych kolorach! Dopasuj co najmniej 3 klejnoty tego samego koloru, aby zdobyć punkty – ale uwaga, musisz wygrać walkę z czasem. Korzystaj z pomocnych wskazówek i zdobywaj mnożniki punktów, aby było ich jeszcze więcej! Przygotuj się na kolorową zabawę!

 • Legendarne klejnoty
  Graj
  Legendarne klejnoty
  Zagrano 12136 razy

  Ta kopalnia pełna jest klejnotów. Czy uda Ci się połączyć je wszystkie w tej grze łączenia 3 elementów? Zobacz, czy zdołasz spełnić wymagania każdego z trudnych etapów.

 • Dopasuj klejnoty
  Graj
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 21128 razy

  Jak szybko dopasujesz te wszystkie cenne klejnoty?

 • Atlantis Jewels
  Graj
  Atlantis Jewels
  Zagrano 213146 razy

 • Łowca klejnotów
  Graj
  Łowca klejnotów
  Zagrano 33930 razy

  W tej dżungli aż roi się od drogocennych klejnotów. Twoim zadaniem w tej grze logicznej typu Połącz 3 jest je wykopać. Oczywiście musisz też pamiętać, aby połączyć je z wieloma identycznymi klejnotami! Przygotuj się na przygodę pełną skomplikowanych poziomów, gdy przemierzasz zakątki tej tajemniczej dżungli.

 • Jewels of the Jungle
  Graj
  Jewels of the Jungle
  Zagrano 1710 razy

 • Jewel Bubbles 3
  Graj
  Jewel Bubbles 3
  Zagrano 17184 razy

 • Zagadki w świątyni
  Graj
  Zagadki w świątyni
  Zagrano 5616 razy

  W głębi tajemniczej świątyni czeka na Ciebie seria trudnych poziomów. Czy potrafisz nałożyć na siebie mistyczne klocki w tej grze logicznej opartej o prawa fizyki?

 • Kosmiczna przygoda: Połącz 3
  Graj
  Kosmiczna przygoda: Połącz 3
  Zagrano 4729 razy

  Wyrusz w ekscytującą wyprawę w tej międzygwiezdnej grze logicznej typu Połącz 3. Dasz radę dopasować wszystkie tajemnicze klejnoty, próbując wykonać zadania w każdym fascynującym poziomie?

 • Poszukiwanie skarbów
  Graj
  Poszukiwanie skarbów
  Zagrano 37537 razy

  Wykaż się swoimi zdolnościami dopasowywania w tej wciągającej grze wieloosobowej. Połącz ze sobą klejnoty jak najszybciej potrafisz, rywalizując z graczami z całego świata w czasie rzeczywistym.

 • Świąteczny klejnot
  Graj
  Świąteczny klejnot
  Zagrano 20790 razy

  Spędź miło święta, grając w tę świąteczną grę typu dopasuj 3, która zapewni ci świetną rozrywkę. Jak szybko potrafisz połączyć ze sobą wszystkie ciasteczka imbirowe, dekoracje świąteczne i inne obrazki? Czeka na ciebie pięć różnych trybów gry. Jak długo utrzymasz się w grze w trybie ucieczki?