• Jewel Academy
  Graj
  Jewel Academy
  Zagrano 2126293 razy

  Ciesz się najlepszym wydaniem gry typu "ustaw 3 w jednej linii"! Dopasowuj klejnoty, aktywuj specjalne power-upy i rozwiązuj zagadki w tej nowej wspaniałej grze! Jewel Academy to gra pełna klejnotów, z dynamiczną akcją i mnóstwem poziomów do przejścia.

 • Jewels of Arabia
  Graj
  Jewels of Arabia
  Zagrano 824748 razy

  W tym magicznym królestwie czeka na Ciebie ekscytująca przygoda logiczna. Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie błyszczące przedmioty w tej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz działać rozważnie, gdyż w każdej rundzie masz tylko określoną liczbę ruchów!

 • Jewels Blitz 3
  Graj
  Jewels Blitz 3
  Zagrano 777665 razy

  Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz jednak uważać – niektóre mogą wybuchnąć!

 • Jewel Quest
  Graj
  Jewel Quest
  Zagrano 684543 razy

  Wybierz się w tropikalną podróż i połącz te wszystkie tajemnicze klejnoty.

 • Burza klejnotów
  Graj
  Burza klejnotów
  Zagrano 534619 razy

  Przygotuj się na wyprawę w kosmos w tej grze na urządzenia mobilne. Przemierzaj galaktykę, próbując rozwiązać łamigłówki i połączyć wszystkie klejnoty.

 • Jewels Blitz 2
  Graj
  Jewels Blitz 2
  Zagrano 242673 razy

  Zdobywaj wspaniałe dzienne premie, grając w świetną grę logiczną typu dopasuj 3. Połącz ze sobą kolorowe klejnoty, jak najszybciej potrafisz. Na każdym poziomie będziesz mieć tylko określoną liczbę ruchów, więc uważaj!

 • Atlantis Jewels
  Graj
  Atlantis Jewels
  Zagrano 201938 razy
 • Przygoda z klejnotami w dżungli
  Graj
  Przygoda z klejnotami w dżungli
  Zagrano 127831 razy

  Głęboko w dżungli znajduje się świątynia pełna drogocennych klejnotów. Czy uda ci się połączyć je razem w tej grze logicznej typu dopasuj 3? Dołącz do tej magicznej małpki i zbieraj wzmacniacze, które pomogą ci podczas tej wyprawy.

 • Jewel Blitz
  Graj
  Jewel Blitz
  Zagrano 96862 razy

  Zdobądź jak najwyższy wynik w tej niesamowitej grze w dopasowywanie 3 elementów Jewel Blitz. Im więcej takich samych klejnotów dopasujesz, tym lepszą nagrodę za kombinację zdobędziesz.

 • Mistrz klejnotów
  Graj
  Mistrz klejnotów
  Zagrano 94842 razy

  Ten stary mędrzec wybiera się na wyprawę po swoim królestwie, aby zebrać drogocenne kamienie. Twoja pomoc będzie mu potrzebna podczas ich łączenia w tej wciągającej grze logicznej typu dopasuj 3. Pomożesz mu odbyć całą podróż?

 • Jewels Blitz
  Graj
  Jewels Blitz
  Zagrano 90219 razy

  Zagraj w tę magiczną układankę i zbieraj specjalne wspomagacze. Jak szybko potrafisz dopasować do siebie te błyszczące diamenty i inne klejnoty? Ułóż je w grupy po 3 klejnoty lub więcej!

 • Jewel of Atlantis 2
  Graj
  Jewel of Atlantis 2
  Zagrano 61445 razy

  Zamieniaj miejscami klejnoty tak,aby ułożyć obok siebie conajmniej 3 takie same.

 • Jewel Journey
  Graj
  Jewel Journey
  Zagrano 59324 razy

  Możesz wyruszyć w ekscytującą podróż przez chmury w tej magicznej grze w łączenie 3 elementów. Jak szybko połączysz diamenty, przemierzając świat cudów?

 • Dżungla klejnotów
  Graj
  Dżungla klejnotów
  Zagrano 53479 razy

  Wejdź do tajemniczej dżungli, aby rozwiązać niesamowitą zagadkę. Jak szybko zdołasz dopasować wszystkie klejnoty w tej grze online?

 • Temple Jewels
  Graj
  Temple Jewels
  Zagrano 47913 razy

  W tej zaczarowanej świątyni czeka na Ciebie ponad 100 poziomów zabawy i rozrywki. Czy zdołasz połączyć wszystkie kolorowe klejnoty w tej grze logicznej typu „połącz 3”? A jeśli nie możesz ruszyć dalej, po prostu pomachaj magiczną różdżką, aby odblokować drogę.

 • Magic Jewels
  Graj
  Magic Jewels
  Zagrano 44921 razy

  Połącz co najmniej 3 klejnoty w tym samym kolorze i pomóż dżinówce wykonać wszystkie zamówienia w jej magicznym sklepie! Zarabiaj monety, kupuj potężne doładowania i próbuj ukończyć wszystkie ze 101 poziomów w tej czarującej grze gatunku trzy w rzędzie.

 • Poszukiwanie skarbów
  Graj
  Poszukiwanie skarbów
  Zagrano 36397 razy

  Wykaż się swoimi zdolnościami dopasowywania w tej wciągającej grze wieloosobowej. Połącz ze sobą klejnoty jak najszybciej potrafisz, rywalizując z graczami z całego świata w czasie rzeczywistym.

 • Mityczne kamienie
  Graj
  Mityczne kamienie
  Zagrano 34509 razy

  Zamieniaj miejscami drogocenne kamienie, aby dopasować co najmniej trzy klejnoty tego samego koloru. Sprawdź, ile punktów uda ci się zdobyć w ciągu minuty!

 • Łowca klejnotów
  Graj
  Łowca klejnotów
  Zagrano 32106 razy

  W tej dżungli aż roi się od drogocennych klejnotów. Twoim zadaniem w tej grze logicznej typu Połącz 3 jest je wykopać. Oczywiście musisz też pamiętać, aby połączyć je z wieloma identycznymi klejnotami! Przygotuj się na przygodę pełną skomplikowanych poziomów, gdy przemierzasz zakątki tej tajemniczej dżungli.

 • Atak klejnotów
  Graj
  Atak klejnotów
  Zagrano 28756 razy

  Zegar tyka, a czas upływa w tej wciągającej grze logicznej typu Połącz 3. Połącz ze sobą jak najszybciej co najmniej 3 identyczne klejnoty.

 • Jewel Explode
  Graj
  Jewel Explode
  Zagrano 26331 razy

  Dopasuj do siebie klejnoty jak najszybciej tylko możesz, aby eksplodowały! Postaraj się dopasować ich jak najwięcej w danym ruchu, aby osiągnąć jak najwyższy wynik i zdobyć wspaniałe wzmocnienia!

 • Klątwa klejnotów
  Graj
  Klątwa klejnotów
  Zagrano 25679 razy

  Zamieniaj miejscami starożytne relikwie tak, aby utworzyć rząd z co najmniej trzech identycznych kamieni. Utwórz jak najwięcej złotych kwadratów w tej śmiesznej łamigłówce typu "dopasuj 3".

 • Jewel Search
  Graj
  Jewel Search
  Zagrano 25108 razy

  W tej wspaniałej grze w dopasowywanie 3 elementów musisz szybko myśleć, by pokonać każdą rundę i zebrać wystarczającą liczbę punktów. Gra Jewel Search sprawdzi, jak poradzisz sobie z błyszczącymi, kolorowymi klejnotami i pomocnymi ulepszeniami, które wpłyną na wynik każdego etapu. Przygotuj się na poszukiwanie klejnotów!

 • Jewels Mania
  Graj
  Jewels Mania
  Zagrano 24910 razy

  Ta fascynująca gra logiczna jest trochę trudniejsza od pozostałych. Twoim zadaniem będzie dopasowanie grup czterech identycznych klejnotów, aby zniknęły z planszy gry. Przemierzaj magiczne królestwo, po drodze łącząc ze sobą te cenne klejnoty i zbierając monety.

 • Jewel City
  Graj
  Jewel City
  Zagrano 23551 razy

  W grze Jewel City masz do dyspozycji klejnoty w różnych kolorach! Dopasuj co najmniej 3 klejnoty tego samego koloru, aby zdobyć punkty – ale uwaga, musisz wygrać walkę z czasem. Korzystaj z pomocnych wskazówek i zdobywaj mnożniki punktów, aby było ich jeszcze więcej! Przygotuj się na kolorową zabawę!

 • Połącz klejnoty
  Graj
  Połącz klejnoty
  Zagrano 21888 razy

  Czy potrafisz odblokować sekrety ukryte w tych tajemnych blokach z kamienia? Otwórz pudełka i dowiedz się, co się stanie, jak połączysz je ze sobą w tej niełatwej grze logicznej. Może w magiczny sposób zamienią się w klejnoty!

 • Świąteczny klejnot
  Graj
  Świąteczny klejnot
  Zagrano 20339 razy

  Spędź miło święta, grając w tę świąteczną grę typu dopasuj 3, która zapewni ci świetną rozrywkę. Jak szybko potrafisz połączyć ze sobą wszystkie ciasteczka imbirowe, dekoracje świąteczne i inne obrazki? Czeka na ciebie pięć różnych trybów gry. Jak długo utrzymasz się w grze w trybie ucieczki?

 • Dopasuj klejnoty
  Graj
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 18248 razy

  Jak szybko dopasujesz te wszystkie cenne klejnoty?

 • Piramida z klejnotami
  Graj
  Piramida z klejnotami
  Zagrano 17137 razy

  We wnętrzu tej starożytnej piramidy mieści się bardzo trudna układanka. Jak najszybciej dopasuj klejnoty na grze planszowej w tej grze online.

 • Jewels FRVR
  Graj
  Jewels FRVR
  Zagrano 16744 razy

  Czy zdołasz pokonać wszystkie skomplikowane cele we wszystkich poziomach w tej grze logicznej typu Połącz 3? Połącz jak najszybciej ze sobą błyszczące klejnoty.

 • Jewel Bubbles 3
  Graj
  Jewel Bubbles 3
  Zagrano 16303 razy
 • Jewel Aquarium
  Graj
  Jewel Aquarium
  Zagrano 13879 razy

  Te śliczne stworzenia wymieszały się w tym akwarium! Możesz je ułożyć w tej kolorowej grze logicznej typu „Połącz 3”? Musisz im pomóc w ponad 40 różnych poziomach gry.

 • Mysterious Jewels
  Graj
  Mysterious Jewels
  Zagrano 12716 razy
 • Deep Sea Jewels
  Graj
  Deep Sea Jewels
  Zagrano 12053 razy

  Zanurz się we wspaniałym świecie gry Deep Sea Jewels! Dopasuj do siebie 3 lub więcej klejnotów, aby zniknęły. Musisz błyskawicznie myśleć! Im wyższy poziom, tym szybsze tempo.

 • Klejnoty czarodzieja
  Graj
  Klejnoty czarodzieja
  Zagrano 11463 razy

  Między tym czarodziejem a tajemniczą bramą na przeszkodzie stoi cała masa magicznych klejnotów. Czy potrafisz pomóc mu połączyć je, aby przesunąć klucz do zamka w tej grze logicznej typu Połącz 3? Tylko w ten sposób będzie mógł ruszyć dalej w zaczarowaną podróż.

 • Przebijaj klejnoty
  Graj
  Przebijaj klejnoty
  Zagrano 10045 razy

  Dziewczynka wybiera się w ekscytującą podróż przez krainę wypełnioną tysiącami klejnotów. Jednak wcale nie ma zamiaru ich zbierać. Wolałaby raczej je poprzebijać! Czy pomożesz jej w tej nieco dziwacznej grze logicznej typu dopasuj 3?