Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Pełny ekran
Opis

Moje ostatnie gry

Lab Escape Online

Pora wyrwać się na wolność w grze Lab Escape Online!

Ktoś właśnie włamał się do laboratorium i uwolnił wszystkie arcydziwne stwory i zwierzęta. Musisz połączyć siły z nader osobliwym maleńkim uciekinierem obdarzonym ogromnym apetytem w tej naprawdę szalonej i pełnej humoru przygodówce.

To dość kruchy stwór, który za długo nie przetrwa poza swoją klatką, więc warto trochę mu w tym pomóc. Musisz utrzymać jego zdrowie na odpowiednim poziomie, pomagając mu spałaszować całe mnóstwo pozostałych mieszkańców laboratorium, które również chcą się z niego wydostać.

Znajdziesz tu też porozrzucane monety. Zgarnij tyle, ile zdołasz, aby potem nabyć za nie fajne ulepszenia, które zwiększą szanse na przetrwanie Twojego kompana. Grubsza skóra czy para rogów może mu się naprawdę przydać!

Jak grać w Lab Escape Online?

Lab Escape Online to gra o bieganiu i zbieraniu rzeczy. Należy pomóc uciec z laboratorium niezwykle osobliwemu stworzeniu, które po drodze ma też do skonsumowania parę sąsiadów!

Sterowanie

  • Naciśnij i przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, by stworek zaczął biec w górę.
  • PUŚĆ PRZYCISK, by zaczął biec w dół.

Podobne gry

Chcesz wypróbować kilka innych świetnych gier akcji? Jeśli tak, polecamy poniższe tytuły!

  1. Hungry Hal
  2. Happy Snakes
  3. Chrome Dino
  4. Swooop

Czy można zagrać w Lab Escape Online na telefonie?

Tak! Spróbuj uciec z laboratorium na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, pobierając grę z Google Play lub Apple App Store.

Kto stworzył grę Lab Escape Online?

Lab Escape Online to tytuł studia kiz10.com.

Potrzebujesz pomocy? zobacz nasz przewodnik po tej grze.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!
Załóż konto / Zaloguj