Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Lampada Street

Na ulicach wiodących do Lampada City panuje straszliwy ruch. Czy zdołasz przeprowadzić przez nie trójkę niecodziennych pieszych w grze Lampada Street

Każdy z pieszych jest chodzącą żarówką, więc musisz obchodzić się z nimi delikatnie jak z jaj... jak z żarówkami. Pomóż im omijać pędzące samochody, rozkojarzonych rowerzystów, niczego nieświadomych biegaczy i nieliczne znaki drogowe w tej trójwymiarowej grze o przechodzeniu przez ulicę. Może się też zdarzyć, że będzie trzeba przeprowadzić podopiecznych przez maraton albo ratować ich przed kierowcami, którzy naoglądali się za dużo „Szybkich i wściekłych”. 

Jeśli podobają Ci się gry o zarządzaniu czasem, to koniecznie wypróbuj Boeing Flight SimulatorTraffic Run!

Jak grać w Lampada Street? 

Lampada Street to trójwymiarowa, wciągająca gra o bieganiu. Postaraj się, aby każdy żarówko-ludek bezpiecznie przeszedł przez wszystkie ulice wiodące do Lampada City. 

Sterowanie 

  • Naciśnij DOWOLNY KLAWISZ, aby biec. 
  • Naciśnij SPACJĘ, aby podskoczyć. 

O twórcy 

Lampada Street to tytuł Vardana Aleksanyana, twórcy Striker Dummies.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!