Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Lucky Looter

Ten nieustraszony złodziej nie zawaha się przed zgarnięciem niczego, co nie jest przytwierdzone do podłogi! Dołącz do niego w następnej serii skoków w Lucky Looter.

Dostał cynk, że mnóstwo domów opływa w sprzęt, który będzie mógł opchnąć za niezłą kasę. Upewnij się, że nikt go nie przyłapie na wynoszeniu wszystkiego, co się da (od mebli po stosy gotówki), w tej grze w ucieczkę. Dasz radę doprowadzić go z powrotem do samochodu, by mógł zwiać z każdego emocjonującego poziomu?

Bob the Robber 4: Season 2 Russia i Money Movers 2 to dwie kolejne, genialne gry akcji do wypróbowania!

Jak grać w Lucky Looter?

W Lucky Looter dołączysz do grackiego złodzieja, który chce ukraść, co się tylko da, z kilku domów. Pomóż mu uniknąć ochroniarzy i mieszkańców albo się przed nimi ukryć w jego podręcznym kartonowym pudle.

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by sterować złodziejem w każdym domu.
  • Używaj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY, aby kazać mu schować się do pudła lub z niego wyjść.

Kto stworzył grę Lucky Looter?

Lucky Looter to gra studia BPTop.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!