Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

What the Hen!

What The Hen! to zabawnie dziwaczna kolekcjonerska gra karciana (CCG), z przygodą na arenie bitew, pełnej szalonych kreskówkowych postaci, zażartych starć i ekscytującej rywalizacji klanów. Dołącz do szalonych łowów na kurzego czarodzieja!

Jak grać w What The Hen!?

Dołącz do misji ścigania kurzego czarodzieja po całej mapie. Każda bitwa na arenie ze ścieżkami to starcie z innymi magami i przyzywaczami. Pokonaj ich, by osiągnąć postępy w grze, zdobyć złoto, klejnoty, nowe postacie i czary podczas podróży.

Użyj kolekcji kart do wzywania nietypowych postaci, na przykład wytrzymałej gospodyni domowej o imieniu Angela, wyposażonej w patelnię, poniżejprzeciętnego wieśniaka Joe, wściekłego chochlika Puzzi i nie tylko. Przywołanie każdej postaci wymaga wydania określonej liczby złotych jajek. Potężniejsze postacie można zazwyczaj przywołać z mniejszą częstotliwością. 

Zbieraj złoto i zdobywaj dodatkowe karty w walce, by ulepszać swoje postacie i zwiększać ich siłę. Możesz również odblokować karty wzywania, by użyć specjalnych zaklęć i mitycznych bestii.

Po przejściu 7. misji możesz walczyć z innymi na Arenie, a po przejściu 14. misji dołączyć do klanu i brać udział w zawodach klanowych. 

Sterowanie

Użyj myszki do wybierania kart i przyzywania postaci.

Zagraj w gry podobne do What The Hen!

Jeśli spodobała ci się ta kolekcjonerska gra karciana, być może zainteresuje cię gra przygodowa o zbieraniu postaci pod tytułem Battle Arena: RPG Online. Poznaj również pełna listę naszych gier przygodowych oraz gier w średniowieczu.

Kto stworzył grę What The Hen! ?

What The Hen! to tytuł studia Charged Monkeys. 

Kiedy What The Hen! miało swoją premierę?

Gra What the Hen! po raz pierwszy pojawiła się w 2016 roku. Od tego czasu była wielokrotnie rozszerzana i poprawiana. To wydanie wersji sieciowej zostało opublikowane w październiku 2023 roku.