Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Mahjong Relax Online

Mahjong Relax Online to gra logiczna madżong z setkami poziomów. Możesz wybrać jedno z trzech ustawień trudności – łatwe, średnie i trudne. Czy potrafisz znaleźć pasujące pary kafelków i usunąć je z planszy?

Jak grać w Mahjong Relax Online?

W tej grze w madżonga celem jest usunięcie wszystkich kafelków. Pasujące kamienie można wybierać i łączyć w pary, o ile oba są dostępne z jednego z dłuższych boków. Ponadto nie można zagrać kafelków całkowicie lub częściowo zakrytych innymi kafelkami.

Kiedy połączysz pasującą parę, kafelki znikną z planszy. To często pozwala odblokować nowe kafelki do łączenia. Gra automatycznie wyśrodkowuje i powiększa widok pozostałych kafelków wraz z usuwaniem sekcji planszy.

Zbieraj monety, aby odblokować nowe zestawy kafelków, tła i muzykę w sklepie. Ten madżong dla jednej osoby zawiera również podpowiedzi i przycisk przemieszania. Możesz jednak korzystać z tych funkcji tylko ograniczoną liczbę razy, więc używaj ich mądrze.

Sterowanie

  • Użyj myszki do gry. Dotknij dwóch kafelków, aby je wybrać i połączyć. Grywalne kafelki są podświetlone i po wybraniu zmienią kolor na zielony. Niegrywalne kafelki są poszarzałe i zatrzęsą się, jeśli spróbujesz je wybrać.

Podobne gry

Jeśli spodobała ci się ta gra, wypróbuj więcej gier w madżonga dla jednej osoby z naszej kolekcji:

  1. Mahjong Connect
  2. Butterfly Kyodai HD
  3. MahJongCon
  4. Mahjong Dimensions (900 seconds version)

Kto stworzył Mahjong Relax Online?

Mahjong Relax Online to tytuł studia Chorse Games Ltd.