Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Mahjong Relax Online

Mahjong Relax Online to gra logiczna madżong z setkami poziomów. Możesz wybrać jedno z trzech ustawień trudności – łatwe, średnie i trudne. Czy potrafisz znaleźć pasujące pary kafelków i usunąć je z planszy?

Jak grać w Mahjong Relax Online?

W tej grze w madżonga celem jest usunięcie wszystkich kafelków. Pasujące kamienie można wybierać i łączyć w pary, o ile oba są dostępne z jednego z dłuższych boków. Ponadto nie można zagrać kafelków całkowicie lub częściowo zakrytych innymi kafelkami.

Kiedy połączysz pasującą parę, kafelki znikną z planszy. To często pozwala odblokować nowe kafelki do łączenia. Gra automatycznie wyśrodkowuje i powiększa widok pozostałych kafelków wraz z usuwaniem sekcji planszy.

Zbieraj monety, aby odblokować nowe zestawy kafelków, tła i muzykę w sklepie. Ten madżong dla jednej osoby zawiera również podpowiedzi i przycisk przemieszania. Możesz jednak korzystać z tych funkcji tylko ograniczoną liczbę razy, więc używaj ich mądrze.

Sterowanie

  • Użyj myszki do gry. Dotknij dwóch kafelków, aby je wybrać i połączyć. Grywalne kafelki są podświetlone i po wybraniu zmienią kolor na zielony. Niegrywalne kafelki są poszarzałe i zatrzęsą się, jeśli spróbujesz je wybrać.

Podobne gry

Jeśli spodobała ci się ta gra, wypróbuj więcej gier w madżonga dla jednej osoby z naszej kolekcji:

  1. Mahjong Connect
  2. Butterfly Kyodai HD
  3. MahJongCon
  4. Mahjong Dimensions (900 seconds version)

Kto stworzył Mahjong Relax Online?

Mahjong Relax Online to tytuł studia Chorse Games Ltd.