Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Money Land

Wejdź do dzielnicy pełnej gotówki w Money Land! W tym symulatorze nadszedł czas zamienić walutę w odnoszące sukcesy firmy.

Witamy w opustoszałej dzielnicy, która jest prawie całkowicie pozbawiona życia. Poza kilkoma nieczynnymi wózkami z jedzeniem niewiele się tam dzieje – z jednym godnym uwagi wyjątkiem! Stosy pieniędzy pojawiają się znikąd!

Zbierz całą gotówkę i przebuduj dzielnicę za jej pomocą w tym zabawnym i niezwykłym symulatorze biznesu. Konieczne będzie otwarcie nowych kawiarni i uzyskanie dostępu do dodatkowych ulic. Dostępnych jest również wiele ulepszeń, które odrobinę ułatwią pracę. Czy potrafisz zmienić tę zaniedbaną dzielnicę w jedną z najfajniejszych społeczności na świecie?

Jak grać w Money Land?

Zdobywaj stosy gotówki i używaj ich do kupowania firm w Money Land. To stanowiąca niezłe wyzwanie gra zręcznościowa. Twoja misja, jeśli zdecydujesz się ją zaakceptować, będzie polegać na ciągłym przekształcaniu opuszczonej społeczności w miejsce, które znajdzie się na ustach całego świata!

Sterowanie grą

  • Użyj MYSZY, aby zbierać stosy pieniędzy, kupować firmy i nie tylko.

Podobne gry

Oto kolejne dziwnych i wspaniałych gier online, które warto wypróbować. 

  1. Noob Torch Flip 2D
  2. Black Stallion Cabaret
  3. Penguin Diner
  4. Lick 'Em All

Kto stworzył Money Land?

Money Land to tytuł studia 2Play.