• Bartender: The Perfect Mix
  Graj
  Bartender: The Perfect Mix
  Zagrano 706237 razy

  Miguelita zamierza zostać najlepszą barmanką w tym tropikalnym ośrodku. Pomóż jej poprawić umiejętności podczas przygotowywania prostych koktajli i tych bardziej złożonych, jak prawdziwie epicki Basen pływacki. Czy pomożesz Miguelicie zostać mistrzynią mieszania w tej grze symulacyjnej?

 • Bartender: The Celebs Mix
  Graj
  Bartender: The Celebs Mix
  Zagrano 232888 razy

  Barman Miguel właśnie przyjął nową pracę za barem w tym pięciogwiazdkowym hotelu. Niestety wielu gości ma strasznie wielkie wymagania. Niektórzy to celebryci, a inni znowu są bardzo bogaci i mają niesłychanie wyrafinowany gust. Pomożesz Miguelowi zadowolić ich skomplikowanymi koktajlami takimi jak Mistyczny cud, w tej grze symulacyjnej?

 • Bartender: Mix It Up
  Graj
  Bartender: Mix It Up
  Zagrano 150422 razy

  Ten barman wie wszystko o przygotowywaniu egzotycznych drinków. Czy uda ci się mu zaimponować swoimi umiejętnościami mieszania drinków? Dowiedz się, czy udało ci się zdobyć jego szacunek w tym symulatorze.

 • Panika w kawiarni
  Graj
  Panika w kawiarni
  Zagrano 75161 razy

  Koty Taylor są prześliczne, ale zupełnie przez nie zbankrutuje i dlatego zaczyna strasznie panikować! Czy możesz pomóc jej zapłacić wszystkie zgromadzone rachunki w tym symulatorze online w zarządzanie? Taylor właśnie otworzyła nową kawiarnię i ma nadzieję, że odniesie ona ogromny sukces. Chciałaby kupić pobliskie kawiarnie i zarobić fortunę.

 • Fantastyczny zjazd szkolny Angeli
  Graj
  Fantastyczny zjazd szkolny Angeli
  Zagrano 73083 razy

  Angela organizuje spotkanie studentów z jej uniwersytetu i ma już szczerze dość. Wszyscy starzy znajomi już się sprzeczają, przy barze jest pełno ludzi, a breakdancer próbuje zepsuć imprezę. Czy możesz pomóc jej zapobiec katastrofie na zjeździe w tej szalonej grze symulacyjnej w zarządzanie czasu?

 • Lagoon Paradise
  Graj
  Lagoon Paradise
  Zagrano 55709 razy

  Michael oraz Jane próbują przemienić tę wyspę w raj. Nie trzeba dodawać, że czeka ich pełno roboty w tym symulatorze zarządzania. Możesz pomóc im zatrudnić pracowników, obsiewać pole, zbierać czynsz i nie tylko?

 • Delicious - Emily's Home Sweet Home
  Graj
  Delicious - Emily's Home Sweet Home
  Zagrano 39644 razy

  Odkryj grę Delicious - Emily's Home Sweet Home i pomóż O'Malleyom naprawić ich wymarzony dom! Po ciepłym powitaniu niektórzy sąsiedzi okazali się niezbyt mili. Nadchodzi burzliwy czas, gdy Emily i Patrick będą musieli zrobić wszystko, co w ich mocy, by móc zatrzymać swój dom. To tylko budynek, a oni chcą z niego zrobić prawdziwy dom. Przyjemnej gry w Delicious - Emily's Home Sweet Home!

 • Delicious: Emily's Miracle Of Life
  Graj
  Delicious: Emily's Miracle Of Life
  Zagrano 30883 razy

  Emily jest znaną kucharką i za chwilę zacznie pokazywać na żywo kolejny przepyszny projekt. Dołącz do niej i jej córki Paige w ich kuchni, gdzie dzielą się z fanami na całym świecie rodzinnymi przepisami. Na pewno przyda im się pomoc, gdy przygotowują się do programu w tej grze w gotowanie online.

 • Emily's Hopes and Fears
  Graj
  Emily's Hopes and Fears
  Zagrano 28603 razy

  Tej rodzinie przydałyby się fajne wakacje. Mama ma nadal wielu klientów, którzy chcieliby spróbować jej świetnego jedzonka! Pomóż jej w tej pełnej zabawy rodzinnej grze polegającej na zarządzaniu czasem — Emily's Hopes and Fears.

 • Fever Frenzy
  Graj
  Fever Frenzy
  Zagrano 27138 razy

  Wejdź w rolę pielęgniarki i opiekuj się pacjentami, lecz ich i zarabiaj pieniądze.

 • Gorączka mody cudownej Angeli
  Graj
  Gorączka mody cudownej Angeli
  Zagrano 26622 razy

  Przed Angelą naprawdę ciężki tydzień, a w butiku, w którym pracuje, jest tyle rzeczy do zrobienia. Możesz jej pomóc dotrwać do weekendu w tej grze na urządzenia mobilne? Do jej zadań będzie należało mądre zarządzanie czasem i pomoc wszystkim klientom.

 • Moje małe gospodarstwo
  Graj
  Moje małe gospodarstwo
  Zagrano 25900 razy

  Czy potrafisz przemienić to małe gospodarstwo w duży biznes? Do twoich zadań będzie należała uprawa zbóż i żniwa, a także zarządzanie mnóstwem innych rzeczy. Sprawdź swoje umiejętności w wirtualnym rolnictwie w tej ciekawej i niełatwej grze symulacyjnej.

 • Symulator farmy
  Graj
  Symulator farmy
  Zagrano 22209 razy

  Na tej ruchliwej farmie jest pełno roboty. Wskocz za kierownicę traktora i rozpocznij pracę w tym symulatorze zarządzania na farmie 3D. Twoim zadaniem będzie zaorać pola, aby zgarnąć gotówkę potrzebną do zakupu ulepszeń w grze.

 • Otwarta restauracja
  Graj
  Otwarta restauracja
  Zagrano 18750 razy

  W tej popularnej kawiarni panuje ogromny ruch, ale właściciele nie chcą zatrudnić kolejnego kelnera. Niestety musisz sobie jakoś poradzić. Jak długo dasz radę obsługiwać klientów i dbać o ich zadowolenie, zanim całkiem ci się to znudzi w tej ambitnej grze symulacyjnej?

 • Burger Shop
  Graj
  Burger Shop
  Zagrano 18105 razy

  W tej kawiarni panuje duży ruch, a za chwilę rozpocznie się pora lunchu! Czy dasz radę przetrwać dziesięć ciężkich zmian w tej grze symulacyjnej z zarządzaniem czasem? Daj z siebie wszystko, by jak najszybciej przygotować pyszne burgery dla wszystkich klientów.

 • Hardware Tycoon
  Graj
  Hardware Tycoon
  Zagrano 16645 razy

  Czy uda Ci się zbudować nowe rodzaje sprzętu i stworzyć przy ich użyciu całe imperium biznesowe? Przekonaj się, czy potrafisz zostać magnatem w tej trudnej i złożonej grze symulacyjnej 3D w zarządzanie.

 • Królewskie bliźniaczki: Słodka farma
  Graj
  Królewskie bliźniaczki: Słodka farma
  Zagrano 14581 razy

  Jeżeli żyjesz z płodów ziemi, wszystko jest Twoją odpowiedzialnością. Sprzątanie, uprawianie pola, zajmowanie się zwierzętami, czy też gotowanie i szycie ubrań. Spróbuj życia na farmie w tej zabawie w farmę z japońskim akcentem.

 • Emily's Ice Cream Shop
  Graj
  Emily's Ice Cream Shop
  Zagrano 12690 razy

  Lodziarka Emily jest bardzo popularna! Dopilnuj, aby klienci byli zadowoleni i jak najszybciej podawaj im pyszne lody w tej wspaniałej grze o zarządzaniu czasem.

 • Delicious: Emily's Message in a Bottle
  Graj
  Delicious: Emily's Message in a Bottle
  Zagrano 12559 razy

  W tej rodzinnej kawiarni dzieją się wielkie rzeczy. Dziś są urodziny malej Emily, a dziadek chce coś ogłosić. Możesz pomóc im obsłużyć klientów podczas ważnej uroczystości w tej grze symulacyjnej?

 • Pyszne: Kolęda Emily
  Graj
  Pyszne: Kolęda Emily
  Zagrano 10284 razy

  Emily i jej rodzina spędzają święta w swojej urokliwej kawiarence na świeżym powietrzu. Czy pomożesz im w obsłudze klientów w tej grze symulacyjnej online? Z całą pewnością miejsce to stanie się bardzo popularne i chętnie odwiedzane ze względu na mnóstwo przepysznych dań, jakie oferuje ich świąteczne menu.

 • Mansion Impossible
  Graj
  Mansion Impossible
  Zagrano 10192 razy

  Zarób wystarczająco pieniędzy kupując i sprzedając domy by w rezultacie kupić posiadłość za 10 mln.

 • Barbara's Bakery
  Graj
  Barbara's Bakery
  Zagrano 8820 razy

  Barbara's Bakery

 • Mad CEO
  Graj
  Mad CEO
  Zagrano 8200 razy

  Czy zdołasz zbudować najpotężniejsze imperium biznesu? Podejmując inteligentne decyzje i zatrudniając świetnych pracowników w tej grze symulacyjnej, masz teraz okazję poprowadzić kiedyś malutką firmę na sam szczyt.

 • Ucieczka ze sklepu z czekoladą
  Graj
  Ucieczka ze sklepu z czekoladą
  Zagrano 7643 razy

  Znalezienie wyjścia z tego sklepu jest niezwykle smakowite! Rozwiązuj zagadki, zbieraj przedmioty i podpowidzi, by znaleźć sposób na słodką ucieczkę z modnego sklepu z czekoladą!

 • Mała cywilizacja 2
  Graj
  Mała cywilizacja 2
  Zagrano 7539 razy

  Bogowie cywilizacji wkroczyli do gry! Czyja rasa zwycięży?

 • Miasteczko Budowniczych
  Graj
  Miasteczko Budowniczych
  Zagrano 7533 razy

  Twoi przyszli lokatorzy już nie mogą doczekać się przeprowadzki!

 • Burgerowy szał na kółkach
  Graj
  Burgerowy szał na kółkach
  Zagrano 5834 razy

  Ta sympatyczna kucharka postanowiła wyruszyć po przygodę po Ameryce w swojej furgonetce z bufetem. Zamierza odbyć podróż sięgającą od jednego wybrzeża do drugiego, po drodze grillując smakowite burgery w tej grze symulacyjnej online. Czy pomożesz jej wypełnić dzienne zadania i zarobić mnóstwo pieniędzy?

 • Kucharz: Opowieść o gotowaniu
  Graj
  Kucharz: Opowieść o gotowaniu
  Zagrano 4907 razy

  Ten kucharz burgerów chce być najlepszy w całym mieście! Możesz zmienić jego bar z burgerami w nieźle prosperujący interes w tym biznesowym symulatorze? Trzeba przyrządzić przepyszne burgery dla klientów, gdy ten szuka lepszych składników i smakowitych pozycji w menu, tj. koktajli mlecznych.

 • Kizi Town
  Graj
  Kizi Town
  Zagrano 3955 razy

  W tym maleńkim miasteczku jest pełno uroczych dinozaurów! Jednak z Twoją pomocą może ono stać się ogromne! Czy dasz radę przekształcić Kizi Town w prosperującą metropolię w tej ślicznej i głupiutkiej grze symulacyjnej?

 • Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Graj
  Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Zagrano 3636 razy

  Czy masz to, czego trzeba, by stworzyć kulinarne imperium? W tym mieście bardzo brakuje dobrych kawiarni. Zagraj w tę grę symulacyjną w zarządzanie. Zachwyć klientów i zgarnij mnóstwo kasy. Możesz nawet zatrudnić reklamodawców, którzy udzielą Ci praktycznych wskazówek.

 • Cukiernia Crystal
  Graj
  Cukiernia Crystal
  Zagrano 3368 razy

  Crystal właśnie otworzyła nową cukiernię, ale już kończą się jej zapasy. Możesz pomóc jej znaleźć potrzebne rzeczy do tych przepysznych deserów? W tym magicznym automacie znajdziesz pełno smacznych składników. Klienci na pewno pokochają wyroby Crystal w tej ślicznym symulatorze gotowania.

 • Zimowe smakołyki Natalie
  Graj
  Zimowe smakołyki Natalie
  Zagrano 2986 razy

  Natalie postanowiła przygotować wspaniałe zimowe smakołyki dla klientów w swojej kawiarni, ale brakuje jej inspiracji. Cz pomożesz jej zdecydować, co przyrządzić, w tym symulatorze kulinarno-biznesowym online? Będzie potrzebować twojej pomocy przy wyborze składników, podczas pieczenia smakołyków i w innych momentach.

 • Magiczny sklep Mili
  Graj
  Magiczny sklep Mili
  Zagrano 2972 razy

  Prowadzenie magicznego sklepu w tym wielkim królestwie to niełatwe zajęcie, ale na szczęście Mila ma ciebie do pomocy! Daj klientom wszystko, czego potrzebują w tej zabawnej grze fantasy 2D o robieniu zakupów!

 • Sklep z magicznymi miksturami Oliwii
  Graj
  Sklep z magicznymi miksturami Oliwii
  Zagrano 2069 razy

  Oliwia chce otworzyć sklep, który w ofercie posiada magiczne mikstury. Niestety nie wyrabia się w czasie i przydałaby się jej Twoja pomoc na jego otwarcie, aby wszystko poszło jak trzeba. Możesz pomóc jej zdecydować, które składniki zakupić dla klientów, w tej całkiem magicznej grze w zarządzanie?

 • Sklep z pączkami
  Graj
  Sklep z pączkami
  Zagrano 2001 razy

  Co jest dzisiaj w menu w tej zatłoczonej kawiarni? Cała masa pączków! Kolejka wystaje na zewnątrz, a klientom bardzo się spieszy. W tym symulatorze musisz szybko zrealizować ich zamówienia, aby mogli ruszyć dalej.

 • Herbaciarnia Mathai
  Graj
  Herbaciarnia Mathai
  Zagrano 1520 razy

  Mathai otworzył herbaciarnię, a jego klienci okazują się nieco wymagający. Czy pomożesz mu nadążyć za ich zamówieniami w tej grze symulacyjnej? Będzie musiał znaleźć dla nich miejsce, przyjąć zamówienia i podać jedzenie do stołu, zanim klienci stracą cierpliwość i wyjdą. Mathai może również wykorzystać zgromadzone napiwki do zakupu przydatnych ulepszeń pomiędzy zmianami.