Gry Tycoon

 • Idle Miner Tycoon
  Graj
  Idle Miner Tycoon
  Zagrano 22274 razy

  Ten biedak właśnie dowiedział się, że zaginął jego ojciec! Wszyscy współpracownicy zaczynają wariować, a Ty musisz go zastąpić. Możesz pomóc mu zarządzać kopalnią ojca w tym symulatorze online? Jego zadaniem będzie odnaleźć cenne minerały, gdy próbuje dowiedzieć się, co się stało.

 • Rollercoaster Creator 2
  Graj
  Rollercoaster Creator 2
  Zagrano 28789 razy

  Poszukiwacze mocnych wrażeń, miejcie się na baczności: tego jeszcze nie widzieliście!

 • Hardware Tycoon
  Graj
  Hardware Tycoon
  Zagrano 20203 razy

  Czy uda Ci się zbudować nowe rodzaje sprzętu i stworzyć przy ich użyciu całe imperium biznesowe? Przekonaj się, czy potrafisz zostać magnatem w tej trudnej i złożonej grze symulacyjnej 3D w zarządzanie.

 • Lotniskowy magnat
  Graj
  Lotniskowy magnat
  Zagrano 2318 razy

  Czy potrafisz zarządzać wielkim przedsiębiorstwem? Jeżeli jesteś prawdziwym przedsiębiorcą, porażka nie wchodzi w grę. Zostań lotniskowym magnatem i monitoruj swoje miesięczne wyniki. Spróbuj osiągnąć najlepsze wyniki oraz zyski i odnieś wielki sukces!

 • Rollercoaster Rush
  Graj
  Rollercoaster Rush
  Zagrano 15052 razy

  Czy potrafisz zapewnić klientom niezapomnianą przejażdżkę kolejką?

 • Shop Empire 2
  Graj
  Shop Empire 2
  Zagrano 39608 razy

  Przemierz cały glob i zaprojektuj najwspanialsze centra handlowe na świecie.

 • Zimowe Imperium
  Graj
  Zimowe Imperium
  Zagrano 17483 razy

  Pomóż Julii ocalić podupadły kurort narciarski przed zlicytowaniem i zmień go w prawdziwą zimową stolicę!

 • Magnat mrówczanej sztuki
  Graj
  Magnat mrówczanej sztuki
  Zagrano 1984 razy

  Zdobądź szturmem świat mrówczanych sztuk pięknych w tej totalnie zwariowanej grze symulacyjnej! Masz grupę bardzo utalentowanych mrówek, które malują wspaniałe portrety i uwieczniają na nich drzewa, a nawet tarantule. Niestety nie znają się na sprzedaży obrazów. Czy pomożesz tym artystycznym owadom zdobyć światową sławę i mnóstwo pieniędzy? Mają nadzieję, że zostaniesz ich marszandem.

 • Racehorse Tycoon
  Graj
  Racehorse Tycoon
  Zagrano 9415 razy

  Wybierz konia, wynajmij dżokeja i trenera, rób zakłady i wygrywaj wyścigi!

 • Shop Empire 3
  Graj
  Shop Empire 3
  Zagrano 13813 razy

  Zostań królem tych średniowiecznych terenów. To znaczy królem okazji i rabatów...

 • Sklepowe imperium
  Graj
  Sklepowe imperium
  Zagrano 10566 razy

  Zostań rekinem handlu detalicznego i buduj najwspanialsze galerie handlowe na świecie!

 • Code Monkey Tycoon
  Graj
  Code Monkey Tycoon
  Zagrano 2552 razy

  Poznaj tajniki branży i zamień swoje marzenia na potężną firmę produkującą gry!

 • Shop Empire Fantasy
  Graj
  Shop Empire Fantasy
  Zagrano 28053 razy

  W tym magicznym królestwie aż roi się od przygód. Ktoś jednak musi zostać w domu i zarządzać sklepami, prawda? Dasz radę wybudować zaczarowane centrum handlowe w tej grze symulacyjnej? Twoim zadaniem będzie wybranie właściwych sklepów, zatrudnienie ochroniarzy i inne rzeczy!

 • Happy Dessert
  Graj
  Happy Dessert
  Zagrano 6319 razy

  Po totalnej klapie podczas konkursu na Mistera Królestwa ta dziewczyna straciła pracę jako organizatorka. Teraz po kilku próbach zmiany ścieżki kariery stwierdziła, że otworzy piekarnię. Pomóż jej wyszukać w królestwie pyszne składniki i najlepszych piekarzy, próbując założyć najlepszy biznes w krainie. Czy pomożesz jej wspiąć się na sam szczyt w tej fantastycznej grze symulacyjnej?

 • Pan Wilkołak
  Graj
  Pan Wilkołak
  Zagrano 1712 razy

  Witamy w Londynie, panie Wilkołaku. Mamy nadzieję, że wziął pan ze sobą nić dentystyczną.

 • Hodowca chartów
  Graj
  Hodowca chartów
  Zagrano 372 razy

  Twój pies to prawdziwy mistrz wyścigów! Utrzymaj swojego charta w dobrej kondycji i zadbaj o jego szybkość, wytrzymałość, zdrowie i nastrój, karmiąc go zdrowym jedzeniem i otaczając troskliwą opieką bez przekraczania budżetu!

 • Garażowy Magnat
  Graj
  Garażowy Magnat
  Zagrano 27867 razy

  Ten garaż to prawdziwa żyła złota.

 • Halfling Tycoon
  Graj
  Halfling Tycoon
  Zagrano 1571 razy

 • Korporacja S.A.
  Graj
  Korporacja S.A.
  Zagrano 5240 razy

  Zbuduj siedzibę korporacji, jakiej świat jeszcze nie widział! Decyduj o projekcie i budżecie oraz zatrudniaj i zwalniaj pracowników korporacji!

 • Shop Empire Underground
  Graj
  Shop Empire Underground
  Zagrano 5698 razy

  Ziemia uległa przemianie, a wraz z nią życie ludzi, jednak nie zakupy! Odtwórz to doświadczenie na swój sposób w najnowszej grze Podziemne Królestwo Zakupów. Zbuduj ulubione rodzaje sklepów i zatrudnij do nich personel. Uważaj na złoczyńców, którzy mogą wszystko zepsuć!

 • Akwariowy rekin
  Graj
  Akwariowy rekin
  Zagrano 373 razy

  Czy masz wystarczające umiejętności, by zostać prawdziwym rekinem na pełnym konkurentów rynku ryb akwariowych?

 • Sklepowe imperium: Zemsta
  Graj
  Sklepowe imperium: Zemsta
  Zagrano 3610 razy

  Nie lubisz międzynarodowych korporacji? Dobrze to zaplanuj, a może uda Ci się doprowadzić je do bankructwa...

 • Fishtopia Tycoon 2
  Graj
  Fishtopia Tycoon 2
  Zagrano 7539 razy

  Mr. Richie needs your help building a super cool new Fish World on this island. Can you lend him a hand?

 • Sklep w imperium galaktyki
  Graj
  Sklep w imperium galaktyki
  Zagrano 7716 razy

  Przenieś się w czasie do XXIII wieku i przekonaj się, czy nadajesz się na kierownika futurystycznego sklepu. W tym symulatorze zarządzania do twoich obowiązków będzie należało zatrudnianie pracowników, budowanie sklepów i wiele innych zadań.

 • Vloggers Life Tycoon
  Graj
  Vloggers Life Tycoon
  Zagrano 5595 razy

  Ta ambitna babcia chce uczynić ze swojej wnuczki supergwiazdę Internetu. Zamknęła ją w pokoju i nie wypuści jej, dopóki nie zdobędzie miliona fanów! Czy pomożesz jej zdobyć fortunę i sławę popularnej vloggerki w tej szalonej grze symulacyjnej?

 • Sklepowy potentat
  Graj
  Sklepowy potentat
  Zagrano 4335 razy

  Po co zakładać firmę, gdy całe miasto może stać się Twoją firmą?

 • Factory Idle
  Graj
  Factory Idle
  Zagrano 8561 razy

  Przejmij te fabrykę i sprawdź, jak szybko uda ci się wyprodukować różne rzeczy: od prostych przedmiotów po niesamowite czołgi. Czy masz nerwy ze stali, grając w tę szaloną grę w klikanie?

 • Tangerine Tycoon
  Graj
  Tangerine Tycoon
  Zagrano 7116 razy

  Dasz radę zostać najbardziej prosperującym rolnikiem w tej dziwnej i zwariowanej grze typu clicker? Użyj myszki, aby zebrać jak najwięcej mandarynek, sadząc nowe krzaczki, na bieżąco śledząc liczbę punktów oraz robiąc wiele innych rzeczy.

Od zera do milionera

Marzy Ci się, że zostaniesz potentatem w jakiejś branży? Komu się to nie marzy… Problem w tym, że osiągają ten cel nieliczni, często kosztem wielkich wyrzeczeń i wbrew przeciwnościom losu. W naszych grach tycoon, czyli po prostu ekonomicznych, masz szansę tego dokonać w ramach relaksu po pracy lub szkole, nie poświęcając przy tej okazji życia prywatnego (choć za to akurat nie ręczymy). Wejdź na drogę wirtualnej kariery i pnij się po jej szczeblach, próbując zarobić miliony!

Jest mnóstwo sposobów na zbudowanie imperium. Włącz Akwariowego rekina i łap coraz piękniejsze i bardziej wyjątkowe okazy do swojego akwarium, żeby przyciągnąć jak najwięcej oglądających chętnych zapłacić za bilety. Zamiast patrzeć w wodę wolisz spoglądać w niebo? Zostań Lotniskowym magnatem i przekonaj się, czy poradzisz sobie z prowadzeniem ruchliwego portu lotniczego. To nie jest biznes dla bujających w obłokach!

Jeśli widzisz się w branży wakacyjnej, spróbuj zrealizować swoje plany, budując Zimowe imperium. Przejmij podupadły kurort narciarski i stwórz prawdziwą zimową stolicę kraju z eleganckimi sklepami, restauracjami i hotelami. Od mrozu i śniegu wolisz upalne lato? Zostań Lodowym magnatem i zbij majątek na dawaniu ludziom ochłody. Zaczynasz od jednego wózka, a dokąd zajdziesz, zależy tylko od Ciebie.

Możliwości jest wiele! Człowiek po prostu lubi kupować, nawet jeśli zmienił się w zombie – jak w Shop Empire Underground, gdzie Twoimi klientami będą właśnie nieumarli (skoro nie można ich pokonać, to otwórzmy dla nich sklep). Lubisz zwierzęta? Połącz miłe z pożytecznym i spróbuj na nich zarobić. Gwarantujemy, że wtedy polubisz je nawet bardziej! Włącz Magnata hodowlanego 2 i spróbuj wraz ze wspólnikiem dorobić się na krówkach (oczywiście nie mamy tu na myśli cukierków). Jeśli to dla Ciebie za mało emocjonujące, postaw na wyścigi. Stwórz maszynę do wygrywania gonitw konnych w Racehorse Tycoon lub wytrenuj najszybszego psa w mieście w Hodowcy chartów. A kto nie może się zdecydować na jedną branżę, niech spróbuje zostać po prostu Sklepowym potentatem. Sprzedawaj wszystko, co się da, i niech całe miasto pracuje na Twój zarobek! 

Po co tyrać w korporacji, skoro samemu można założyć korporację? Bądź szefem szefów w grach ekonomicznych!