Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Społecznościowe gry kasynowe są przeznaczone wyłącznie do celów rozrywkowych i w żaden sposób nie przekładają się na ewentualne wygrane w grach hazardowych, w których używane są realne pieniądze.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Monopoly Poker

Monopoly Poker to darmowy symulator kasyna, która łączy emocje towarzyszące grze w pokera Texas Hold'em z przyjemną rywalizacją znaną z planszówki Monopoly.

Jak grać w Monopoly Poker?

Loguj się codziennie, by zbierać darmowe żetony pokerowe. Zagraj w trzy samouczki, by opanować podstawowe zasady pokera, lub wskocz od razu do gry i wybierz turniej, w którym chcesz wziąć udział. Odkryj różne lokacje i poznaj trzy rodzaje turniejów: gry stolikowe, turnieje Sit & Go oraz błyskawiczne rozgrywki Spin & Play.

Pomiędzy turniejami możesz odwiedzić planszę Monopoly i rzucić kośćmi. Poruszaj się po planszy, by zbierać karty nieruchomości i wznosić na zebranych ulicach domy i hotele, dzięki którym otrzymasz dodatkowe żetony. Zbieraj pieniądze w Monopoly za stawanie na dworcach, elektrowni i wodociągach, dobieraj karty SZANSY, mijaj START i staraj się nie trafić do więzienia – tak jak w oryginalnej grze planszowej!

Podczas turniejów pokerowych możesz odblokowywać osiągnięcia i zdobywać kolejne poziomy, dzięki czemu uzyskasz dostęp do dodatkowych funkcji. Wujaszek Pennybags, czyli pan Monopoly, rozda Ci karty. Czy zdołasz przechytrzyć przeciwników dzięki silnej ręce lub sprytnemu blefowaniu? Zbierz wszystkie wspaniałe pierścienie turniejowe oraz sezonowe dodatki i graj w zdrapki, by wygrać jeszcze więcej nagród.     

Sterowanie

Graj myszą.

Podobne gry

Jeśli ta wspaniała gra planszowo-karciana przypadła Ci do gustu, sięgnij też po następujące tytuły:

  1. Ludo Legend
  2. Classic Backgammon
  3. Ono Card Game
  4. Master Chess Multiplayer

Kto stworzył Monopoly Poker?

Monopoly Poker to tytuł studia Youda Games.