Gry karciane

 • Ono Card Game
  Graj
  Ono Card Game
  Zagrano 167227 razy

  Czy będzie sprzyjać Ci szczęście w tej wersji online klasycznej karcianki? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby połączyć ponumerowane karty, jednocześnie rywalizując online z komputerem lub innymi graczami.

 • Klasyczny pasjans z pająkiem
  Graj
  Klasyczny pasjans z pająkiem
  Zagrano 4641 razy

  Dopasuj jak najszybciej karty w tej internetowej wersji klasycznego pasjansa. Możesz wypróbować trzy różne tryby, które nadają się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Zagraj z jednym, dwoma lub czterema kolorami kart.

 • Pasjans FRVR
  Graj
  Pasjans FRVR
  Zagrano 4141208 razy

  Pasjans nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych. Przygotuj się na kilka rozdań!

  Solitaire FRVR Apple App Store lub Google Play.

 • Domino Deluxe
  Graj
  Domino Deluxe
  Zagrano 10789 razy

  W tej wersji deluxe klasycznej gry możesz teraz zmierzyć się nie tylko z jednym, lecz trzema automatycznymi graczami. Połącz siły z jednym zawodnikiem, próbując pokonać przeciwników.

 • Pasjans Deluxe
  Graj
  Pasjans Deluxe
  Zagrano 28173 razy

  W tej wersji klasycznej karcianki możesz wybrać kolor oraz liczbę talii do rozegrania. Zastanów się tylko, czy uda Ci się zdążyć przed upływem czasu we wszystkich trudnych rundach.

 • Mahjong Chain: Classic
  Graj
  Mahjong Chain: Classic
  Zagrano 80881 razy

  W tej tradycyjnej wersji popularnej gry planszowej czeka na ciebie 10 niepowtarzalnych poziomów. Jak najszybciej dopasuj do siebie płytki. Czas ucieka!

 • Pasjans: Trzy szczyty
  Graj
  Pasjans: Trzy szczyty
  Zagrano 248980 razy

  Wybierz się w czarującą podróż, grając w tę wersję online klasycznej karcianki. Przemierzaj malownicze jeziora i łąki, próbując połączyć liczby na każdej karcie.

 • Crescent Solitaire
  Graj
  Crescent Solitaire
  Zagrano 93831 razy

  Wybierz się w przyjemny kurs w tej wyjątkowej wersji klasycznej gry karcianej. Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie karty ułożone na stole w kształcie półksiężyca? Musisz jednak uważać, gdyż czas ucieka.

 • Tri Tower Solitaire: Classic
  Graj
  Tri Tower Solitaire: Classic
  Zagrano 136919 razy

  Rozkoszuj się malowniczym królestwem, próbując jednocześnie wspiąć się na szczyt wież na talii kart. Dasz radę połączyć je wszystkie, aby zgarnąć premię za czas, w tej wersji klasycznej gry?

 • Codzienne sudoku
  Graj
  Codzienne sudoku
  Zagrano 6867 razy

  Codziennie czeka na Ciebie nowa łamigłówka w tej internetowej wersji uwielbianej gry sudoku. Czy uda Ci się wpisać odpowiednie cyfry w każdym polu?

 • Mahjong Chain
  Graj
  Mahjong Chain
  Zagrano 748143 razy

  Połącz pary identycznych płytek, aby wyczyścić planszę.

 • Potrójny mahjong
  Graj
  Potrójny mahjong
  Zagrano 59753 razy

  W innych wersjach mahjonga jesteś mistrzem, ale czy poradzisz sobie ze starożytną grą w tak trudnym ujęciu?

 • Daily Sudoku
  Graj
  Daily Sudoku
  Zagrano 242310 razy

  W tej grze online codziennie możesz zagrać w trzy różne wersje Sudoku. Dla każdej gry jest ustawiony różny poziom trudności. Sprawdź, czy dasz radę ukończyć łatwy tryb, zanim przejdziesz do średnich lub trudnych.

 • Pasjans pająk 2
  Graj
  Pasjans pająk 2
  Zagrano 215353 razy

  Czy zdołasz wygrać w tej fascynującej wersji online klasycznej gry karcianej? Możesz wybrać dowolną liczbę kolorów w grze, lecz pamiętaj, żeby pilnować czasu. Inaczej nie zdążysz ułożyć wszystkich kart w rundzie.

 • Spider Solitaire HD
  Graj
  Spider Solitaire HD
  Zagrano 62331 razy

 • Czarno-Biały Mahjong
  Graj
  Czarno-Biały Mahjong
  Zagrano 102851 razy

  W ten czarno-białej wersji mahjonga będziesz nieustannie balansować między swoim yin i yang!

 • Błyskawiczne karty
  Graj
  Błyskawiczne karty
  Zagrano 63765 razy

  Czy uda Ci się pokonać komputer w szybkiej i szalonej grze karcianej? Akcja jest napięta, więc musisz się skoncentrować i dobierać karty jak najszybciej.

 • Thieves of Egypt Solitaire
  Graj
  Thieves of Egypt Solitaire
  Zagrano 1456853 razy

  Wyrusz w pełną przygód podróż w królestwie pełnym magii i czarów, w tej wyjątkowej grze w karty. Pozbądź się kart z piramidy, układając je we właściwej kolejności.

 • Skyscraper Solitaire
  Graj
  Skyscraper Solitaire
  Zagrano 129886 razy

  Jedynym ograniczeniem w tej świetnej wersji klasycznej gry karcianej jest niebo. Jak najszybciej połącz karty w każdej z dziesięciu emocjonujących rund.

 • Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Zagrano 50494 razy

  W tej trójwymiarowej wersji klasycznej gry planszowej masz tylko określona liczbę minut, aby przejść każdy skomplikowany poziom. Czy potrafisz dopasować wszystkie klocki w kostce, zanim skończy się czas?

 • Ancient Wonders Solitaire
  Graj
  Ancient Wonders Solitaire
  Zagrano 39618 razy

  Przetestuj swoje karciane umiejętności i odkryj tajemnice starożytnych cywilizacji.

 • Pasjans Freecell
  Graj
  Pasjans Freecell
  Zagrano 97891 razy

  Masz trochę wolnego czasu? Wypróbuj tę ekscytującą wersję pasjansa!

 • Pasjans Double FreeCell
  Graj
  Pasjans Double FreeCell
  Zagrano 50641 razy

  Ta wersja klasycznej gry karcianej oznacza jeszcze więcej zabawy!

 • Spider Solitaire: Classic
  Graj
  Spider Solitaire: Classic
  Zagrano 191324 razy

  Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie karty w tej wersji online uwielbianej przez graczy gry karcianej? Usiądź przy stole i sprawdź, czy uzyskasz doskonały wynik.

 • Kółko i krzyżyk ze znajomymi
  Graj
  Kółko i krzyżyk ze znajomymi
  Zagrano 11404 razy

  Zmierz się ze znajomymi lub grupą przeciwników online, popisując się swoimi umiejętnościami, w tej wersji online klasycznej gry stołowej. Gdzie postawisz pierwszy X lub O?

 • Solitaire: 3 klucze
  Graj
  Solitaire: 3 klucze
  Zagrano 124092 razy

  Jicha! Czy znasz się na tyle na kartach, by zapanować nad tą dziką grą?

 • Podwójny pasjans Klondike
  Graj
  Podwójny pasjans Klondike
  Zagrano 29017 razy

  Podwójna zabawa i wyzwanie! Właśnie to znajdziesz w tej wersji pasjansa Klondike. Spróbuj zagrać, losując za jednym razem jedną lub trzy karty. Czy potrafisz jak najszybciej ułożyć wszystkie karty z każdej talii?

 • Pasjans Double Klondike
  Graj
  Pasjans Double Klondike
  Zagrano 632962 razy

  Pasjans z jednego z zimniejszych rejonów świata pomoże ci odzyskać chłodny spokój.

 • Madżong z kartami
  Graj
  Madżong z kartami
  Zagrano 34647 razy

  Odkryj grę madżong w całkowicie nowej odsłonie w tej wersji online klasycznej gry planszowej. Czy możesz – zamiast płytek – dopasować do siebie karty do gry? Musisz się naprawdę pospieszyć, jeśli chcesz przejść każdą z tych trudnych plansz.

 • Trojański pasjans
  Graj
  Trojański pasjans
  Zagrano 96113 razy

  Poznaj starożytną Troję i wioski otaczające miasto w tej wersji popularnej gry w karty. Szybko połącz ze sobą wszystkie karty z każdej talii, zanim skończy ci się czas.

 • Mahjong Deluxe 2
  Graj
  Mahjong Deluxe 2
  Zagrano 70291 razy

  Ulubiona chińska gra planszowa powraca w nowej, uroczej wersji online. Przed rozpoczęciem gry możesz wybrać planszę oraz układ kafelków.

 • Pasjans: Czterdziestu złodziei
  Graj
  Pasjans: Czterdziestu złodziei
  Zagrano 63751 razy

  W tej tajemniczej wersji Pasjansa znajdziesz trzy różne poziomy trudności. Łatwy poziom to dla ciebie pestka. A może dasz radę przejść przez najtrudniejszy w tej skomplikowanej grze?

 • Best Classic Solitaire
  Graj
  Best Classic Solitaire
  Zagrano 87772 razy

  Dzięki tej grze karcianej online możesz poprawić swoje umiejętności gry w pasjansa. W grze do wypróbowania są też dwa różne tryby rozgrywki. Ułóż wszystkie karty tak szybko, jak tylko potrafisz.

 • Algerian Patience Solitaire
  Graj
  Algerian Patience Solitaire
  Zagrano 59884 razy

  Twoja koncentracja i cierpliwość zostaną nagrodzone podczas gry w wersję online tej słynnej gry w pasjansa. Jak szybko uda Ci się ułożyć wszystkie karty?

 • Thieves of Egypt
  Graj
  Thieves of Egypt
  Zagrano 71075 razy

  Czas upływa w tej skomplikowanej grze karcianej. Czy uda Ci się ułożyć wszystkie karty z talii, zanim skończy Ci się czas? Ostrożnie dobieraj karty z numerem osiem, aby stworzyć rzędy z naprzemiennymi kolorami.

 • Trzy wzgórza: Pasjans na plaży
  Graj
  Trzy wzgórza: Pasjans na plaży
  Zagrano 67360 razy

  Chcesz odbyć wirtualną podróż na wybrzeże w tej nowej wersji klasycznej gry karcianej? Jak szybko uda ci się połączyć wszystkie karty na każdej kupce?

Najlepsze darmowe gry karciane online

Gry karciane towarzyszą człowiekowi od setek lat. Według historyków powstały w Chinach około X wieku, gdy postanowiono przenieść na papier zasady gry w kości. Do Europy karty trafiły około XIV wieku. Co ciekawe, forma i wygląd klasycznych kart pozostały bez zmian od tych czasów. Pierwsze karty były ręcznie malowane i bardzo drogie. Dopiero po upowszechnieniu się druku trafiły „z dworu pod strzechy”. Na szczęście nasze karty są wirtualne i darmowe, więc nie musisz wydawać ciężko zarobionych pieniędzy, aby zagrać.

Gdy grasz w gry karciane online nie musisz martwić się o skaleczenia papierem. Nie musisz też się zastanawiać, czy pozaginane rogi zdradzą, jaką kartę trzymasz, ani czy karty są dobrze potasowane. Zamiast tego możesz skupić się na strategii. W tej kategorii znajdziesz mnóstwo klasycznych gier, w tym różne odmiany pasjansa, kierki, oczko (blackjacka) i pokera.

Zacznijmy od pasjansa Klondike, znanego chociażby z tego, że przez dziesięciolecia był dodawany do systemów operacyjnych Windows. To klasyka nad klasykami, którą da się jednak urozmaicić – w grze Królowie Klondike zasady odkrywania kart są nieco odmienne, przez co gracz widzi co drugą kartę w kolumnie (mimo że nie może jej ruszyć!). Kolejne kultowe pozycje to np. Pasjans FRVR, Pasjans klasyczny i Solitaire, które również mają swoje wariacje: Pyramid Solitaire, Crescent Solitaire i inne. Tu sposób układania kart jest już inny, warto więc wypróbować każdą z tych opcji.

King of Hearts to odmiana klasycznej gry Kierki. Jest to gra dla 4 osób (możesz grać z 3 komputerowymi przeciwnikami), której celem jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów przez unikanie zbierania kart punktowanych lub zdobycie wszystkich kart punktowanych. Są to kiery oraz dama pik, walet karo oraz król kier i inne damy, walety i króle. Punktowana też jest sama lewa oraz karne lewy, np. 7. i 13. lub dwie ostatnie. Zasady gry mogą wydawać się dość skomplikowane, jednak warto się ich nauczyć, ponieważ sama rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca. Poza tym stanowi ona wstęp do bardziej złożonych gier karcianych, takich jak brydż.

Lubisz spędzać czas, grając w karty? Mamy dla Ciebie niemal 100 darmowych gier karcianych online. Odwiedź naszą stronę i rzuć się w wir karcianej rozrywki już dziś!