Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Mr. Bean: Solitaire Adventure

Przygotuj się na podróż samochodem w Mr. Bean: Solitaire Adventure. Dołącz do tytułowego bohatera podczas odkrywania Ameryki w tej grze z serii Jaś Fasola.

Jasiowi Fasoli brakuje ciut pieniędzy i bez pomocy prawdopodobnie nie będzie w stanie dotrzeć dalej niż do Nowego Jorku. Na szczęście grając w pasjansa można zarobić mnóstwo pieniędzy. Niestety Jaś Fasola nie jest zbyt dobry w gry karciane i woli skupić się na dotarciu na zachodnie wybrzeże USA.

Czy możesz mu pomóc i upewnić się, że nie wpakuje się w żadne tarapaty? Jeśli utkniesz, po prostu kliknij na jokera Jasia Fasoli. Te karty pomogą dopasować i usunąć wszystkie karty ze stołu na każdym poziomie.

Jak grać w Mr. Bean: Solitaire Adventure?

Dołącz do słynnej, ale raczej pechowej i niezdarnej brytyjskiej legendy komedii w szaleńczej przygodzie prowadzącej przez USA! Pomóż Jasiowi Fasoli zarobić mnóstwo pieniędzy podczas wakacji, grając w pasjansa. Możesz dopasować każdą kartę do innej, wyższej lub niższej o jedną wartość. Na przykład królowa może zostać dopasowana do króla lub waleta, co spowoduje usunięcie ich ze stołu. Po połączeniu w pary wszystkich kart możesz przejść do kolejnego poziomu.

 Sterowanie

  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, by dopasować i usunąć karty z planszy.

Podobne gry

Oto kilka innych świetnych gier online do wypróbowania.

  1. Classic Spider Solitaire
  2. Pyramid: Microsoft Solitaire Collection
  3. Hello Kitty and Friends: Restaurant
  4. The Smurfs: Ocean Cleanup

Kto stworzył Mr. Bean: Solitaire Adventure?

Mr. Bean: Solitaire Adventure to tytuł studia gamebake.