Gry Pasjans karciany

 • Pasjans FRVR
  Graj
  Pasjans FRVR
  Zagrano 4001257 razy

  Pasjans nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych. Przygotuj się na kilka rozdań!

  Solitaire FRVR Apple App Store lub Google Play.

 • Spider Soli
  Graj
  Spider Soli
  Zagrano 2634950 razy

  Ułóż karty po kolei, według ich wartości!

 • Pasjans: Trzy szczyty
  Graj
  Pasjans: Trzy szczyty
  Zagrano 201495 razy

  Wybierz się w czarującą podróż, grając w tę wersję online klasycznej karcianki. Przemierzaj malownicze jeziora i łąki, próbując połączyć liczby na każdej karcie.

 • Pasjans pająk
  Graj
  Pasjans pająk
  Zagrano 2022116 razy

  Jesteś gotowy na tę wyjątkową wersję uwielbianej gry w karty? Możesz wybrać spośród czterech kolorów karty. Jak szybko uda Ci się usunąć wszystkie karty ze stołu?

 • Klondike
  Graj
  Klondike
  Zagrano 707552 razy

  Ułóż talie kart od Asa do Króla i kolumny kolorami na przemian.

 • Crescent Solitaire
  Graj
  Crescent Solitaire
  Zagrano 86198 razy

  Wybierz się w przyjemny kurs w tej wyjątkowej wersji klasycznej gry karcianej. Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie karty ułożone na stole w kształcie półksiężyca? Musisz jednak uważać, gdyż czas ucieka.

 • Niebieski pasjans pająk
  Graj
  Niebieski pasjans pająk
  Zagrano 13680 razy

  W tej trudnej wersji online pasjansa pająka teraz możesz poprawić swój nastrój. Ulepsz swoje umiejętności, układając wszystkie karty. Możesz zagrać w trybie jednego, dwu, a nawet trzech kolorów kart.

 • Tiki Solitaire
  Graj
  Tiki Solitaire
  Zagrano 39167 razy

  Can you make it through all of the challenges that are waiting for you in this Polynesian card game? Check out some cool tikis while you try to match up each one of the cards in every stack.

 • Podwójny pasjans Klondike
  Graj
  Podwójny pasjans Klondike
  Zagrano 27165 razy

  Podwójna zabawa i wyzwanie! Właśnie to znajdziesz w tej wersji pasjansa Klondike. Spróbuj zagrać, losując za jednym razem jedną lub trzy karty. Czy potrafisz jak najszybciej ułożyć wszystkie karty z każdej talii?

 • Pasjans pająk 2
  Graj
  Pasjans pająk 2
  Zagrano 202559 razy

  Czy zdołasz wygrać w tej fascynującej wersji online klasycznej gry karcianej? Możesz wybrać dowolną liczbę kolorów w grze, lecz pamiętaj, żeby pilnować czasu. Inaczej nie zdążysz ułożyć wszystkich kart w rundzie.

 • Best Classic Solitaire
  Graj
  Best Classic Solitaire
  Zagrano 80340 razy

  Dzięki tej grze karcianej online możesz poprawić swoje umiejętności gry w pasjansa. W grze do wypróbowania są też dwa różne tryby rozgrywki. Ułóż wszystkie karty tak szybko, jak tylko potrafisz.

 • Pasjans niebieski
  Graj
  Pasjans niebieski
  Zagrano 49376 razy

  Czas upływa. Jak szybko potrafisz przełożyć wszystkie karty z talii do odpowiednich miejsc? Staraj się grać jak najszybciej w tej zabawnej i trudnej wersji klasycznej gry karcianej.

 • Pasjans 95
  Graj
  Pasjans 95
  Zagrano 8930 razy

  W tej niesamowitej wersji online klasycznej gry karcianej możesz odbyć fantastyczną podróż w przeszłość. Sprawdź, jak szybko dasz radę dopasować wszystkie kolory i figury, jednocześnie ciesząc oko świetną grafiką retro, dzięki której poczujesz się jak w roku 1995!

 • Klasyczny pasjans: Czterdziestu złodziei
  Graj
  Klasyczny pasjans: Czterdziestu złodziei
  Zagrano 5844 razy

  W tej internetowej wersji pasjansa musisz wykazać się sprytem i inteligencją jak jeden ze złodziei z klasycznej bajki. Czy potrafisz dopasować wszystkie karty zarówno w łatwym, jak i trudnym trybie?

 • Pasjansowa misja
  Graj
  Pasjansowa misja
  Zagrano 100851 razy

  Przygotuj się na gorączkę złota, pełną karcianej zabawy i emocji.

 • Pasjans: Czterdziestu złodziei
  Graj
  Pasjans: Czterdziestu złodziei
  Zagrano 62009 razy

  W tej tajemniczej wersji Pasjansa znajdziesz trzy różne poziomy trudności. Łatwy poziom to dla ciebie pestka. A może dasz radę przejść przez najtrudniejszy w tej skomplikowanej grze?

 • Ancient Wonders Solitaire
  Graj
  Ancient Wonders Solitaire
  Zagrano 38376 razy

  Przetestuj swoje karciane umiejętności i odkryj tajemnice starożytnych cywilizacji.

 • Trojański pasjans
  Graj
  Trojański pasjans
  Zagrano 93498 razy

  Poznaj starożytną Troję i wioski otaczające miasto w tej wersji popularnej gry w karty. Szybko połącz ze sobą wszystkie karty z każdej talii, zanim skończy ci się czas.

 • Pasjans Zacisze
  Graj
  Pasjans Zacisze
  Zagrano 61962 razy

  W tej relaksującej wersji online klasycznej karcianki możesz teraz podziwiać niesamowity widok prześlicznego jeziora alpejskiego. Połącz karty w zewnętrznej talii z odpowiednimi kartami na dole ekranu.

 • Thieves of Egypt Solitaire
  Graj
  Thieves of Egypt Solitaire
  Zagrano 1407276 razy

  Wyrusz w pełną przygód podróż w królestwie pełnym magii i czarów, w tej wyjątkowej grze w karty. Pozbądź się kart z piramidy, układając je we właściwej kolejności.

 • Pasjans pająk: Gameboss
  Graj
  Pasjans pająk: Gameboss
  Zagrano 80616 razy

  Trzy tryby rozgrywki o różnym poziomie trudności czekają na ciebie w tej wersji klasycznej gry w karty. Spróbuj zagrać z jednym kolorem, dwoma lub nawet czterema kolorami. Czy potrafisz pozbyć się wszystkich kart i zarobić mnóstwo punktów premiowych?

 • Thieves of Egypt
  Graj
  Thieves of Egypt
  Zagrano 69617 razy

  Czas upływa w tej skomplikowanej grze karcianej. Czy uda Ci się ułożyć wszystkie karty z talii, zanim skończy Ci się czas? Ostrożnie dobieraj karty z numerem osiem, aby stworzyć rzędy z naprzemiennymi kolorami.

 • Daily Solitaire Change
  Graj
  Daily Solitaire Change
  Zagrano 16034 razy

  W tej wersji online popularnej karcianki codziennie czeka na Ciebie nowe zadanie. Jeśli zagrasz szybko z małą liczbą ruchów, możesz zdobyć pełno punktów z codziennych premii.

 • Uzależniający pasjans
  Graj
  Uzależniający pasjans
  Zagrano 16824 razy

  Ta wyjątkowa wersja klasycznej gry karcianej jest z pewnością bardzo uzależniająca! Czy dasz radę ułożyć wszystkie figury i kolory, zanim skończy ci się czas, na każdym niełatwym poziomie?

 • 4 Colors
  Graj
  4 Colors
  Zagrano 84232 razy

  Czy uda ci się wygrać w tej pasjonującej grze w karty? Celem jest dopasowanie figur i kolorów tak, aby jak najszybciej pozbyć się posiadanych kart. Lepiej też wypatruj tzw. dzikiej karty, dzięki której zdobywasz specjalny ruch.

 • Tri Tower Solitaire: Classic
  Graj
  Tri Tower Solitaire: Classic
  Zagrano 127037 razy

  Rozkoszuj się malowniczym królestwem, próbując jednocześnie wspiąć się na szczyt wież na talii kart. Dasz radę połączyć je wszystkie, aby zgarnąć premię za czas, w tej wersji klasycznej gry?

 • Tripeaks Halloween
  Graj
  Tripeaks Halloween
  Zagrano 28845 razy

  Pasjans też może być przerażający...

 • Pasjans z pajęczynką: Kurort nadmorski
  Graj
  Pasjans z pajęczynką: Kurort nadmorski
  Zagrano 19786 razy

  Udaj się w podróż do nadmorskiego kurortu i zagraj w tę staromodną grę karcianą. Gra zawiera trzy tryby rozgrywki, które zadowolą początkujących graczy, a także wyjadaczy.

 • Pasjans Double FreeCell
  Graj
  Pasjans Double FreeCell
  Zagrano 49242 razy

  Ta wersja klasycznej gry karcianej oznacza jeszcze więcej zabawy!

 • Firemen Solitaire
  Graj
  Firemen Solitaire
  Zagrano 76498 razy

  Usiądź w kantynie strażackiej i przygotuj się na pasjonującą wersję klasycznej gry w karty. Jak najszybciej dopasuj do siebie wszystkie karty, zanim skończy ci się czas.

 • Pasjans klasyczny
  Graj
  Pasjans klasyczny
  Zagrano 205671 razy

  Czujesz, że masz szczęście? Wypróbuj tę internetową wersję słynnej gry karcianej. Jak szybko uda ci się dopasować wszystkie karty i przejść do kolejnej talii?

 • Trzy wzgórza: Pasjans na plaży
  Graj
  Trzy wzgórza: Pasjans na plaży
  Zagrano 65930 razy

  Chcesz odbyć wirtualną podróż na wybrzeże w tej nowej wersji klasycznej gry karcianej? Jak szybko uda ci się połączyć wszystkie karty na każdej kupce?

 • Tingly Solitaire
  Graj
  Tingly Solitaire
  Zagrano 13046 razy

  Wygraj wyścig z czasem w tej grze w pasjansa!

 • Pasjans klasyczny
  Graj
  Pasjans klasyczny
  Zagrano 576894 razy

  Pasjans, popularna gra karciana, zapewni ci rozrywkę na długie godziny. Ta klasyczna wersja jest równie zajmująca. Zbierz cztery karciane kolory w porządku rosnącym na osobne kupki. Czy masz wystarczająco dużo cierpliwości, aby wygrać?

 • Spider Solitaire HD
  Graj
  Spider Solitaire HD
  Zagrano 57113 razy

 • Pasjans Klondike
  Graj
  Pasjans Klondike
  Zagrano 56961 razy

  Zegar zacznie tykać, gdy wykonasz pierwszy ruch w tej intensywnej wersji klasycznej gry karcianej. Czy uda Ci się wygrać, podejmując mądre decyzje podczas gry każdą talią?

Ponad 100 pasjansów online dostępnych za darmo

Czy wiesz, że nazwa „pasjans” pochodzi od francuskiego słowa oznaczającego cierpliwość? To idealne podsumowanie tej zazwyczaj jednoosobowej rozrywki, która podobnie jak gra w szachy wymaga niekiedy ogromnych pokładów wytrwałości. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju układanego pasjansa i jego stopnia trudności. 

Wszyscy dobrze pamiętamy komputerową wersję pasjansa Klondike, umieszczaną w systemach operacyjnych Windows. Któż z nas nie ma na sumieniu kilku chwil spędzonych przy pasjansie, kiedy był on właściwie jedyną (wszak nie było jeszcze Facebooka) rozrywką, jaka odrywała nas od zajęć czy to w szkole, na studiach, czy w pracy.

Pasjans może pochłonąć bez reszty i nie bez powodu jest jedną z gier dostępnych w kasynach. My proponujemy jednak rozgrywkę o mniejszą stawkę — własną satysfakcję! Na stronie Gry.pl każdy amator pasjansa znajdzie całe mnóstwo pozycji, które przypadną mu do gustu.

Zacznijmy od wspomnianego już wyżej Klondike. To klasyka nad klasykami, którą da się jednak urozmaicić – w grze Królowie Klondike zasady odkrywania kart są nieco odmienne, przez co gracz widzi co drugą kartę w kolumnie (mimo że nie może jej ruszyć!). Kolejne kultowe pozycje to np. Pasjans FRVR, Pasjans klasyczny i Solitaire, które również mają swoje wariacje: Pyramid Solitaire, Crescent Solitaire i inne. Tu sposób układania kart jest już inny, warto więc wypróbować każdą z tych opcji. 

Następny w kolejce jest chociażby Pasjans pająk, gdzie celem gry jest usunięcie wszystkich kart ze stołu. Karty tego samego koloru, układane jedna na drugiej od króla do asa, tworzą kompletną kolumnę. Odkryta i ułożona w odpowiedniej kolejności kolumna znika ze stołu. Gra trwa, aż uda się pozbyć wszystkich kart. Uwaga, wciąga!

Mimo urzekającej prostoty pasjansa ważna jest też sama warstwa wizualna. Tu świetnie sprawdzą się gry takie jak Podwieczorek z pasjansem lub Pasjans Zacisze. Niebanalną grafiką mogą pochwalić się też twórcy wariantu wielkanocnego, świątecznego czy kwiatowego. Dzięki nim układanie pasjansa jest nie tylko zajmującą rozrywką, ale też ucztą dla oka i świetnym sposobem na popołudniowy relaks.

Jeśli chcesz spędzić trochę czasu na przyjemnej rozrywce, odwiedź stronę Gry.pl. Mamy ponad 100 różnych pasjansów karcianych — nowych i klasycznych. Zacznij układać pasjanse razem z nami!