Gry Pasjans karciany

 • Klasyczny pasjans z pająkiem
  Graj
  Klasyczny pasjans z pająkiem
  Zagrano 3901 razy

  Dopasuj jak najszybciej karty w tej internetowej wersji klasycznego pasjansa. Możesz wypróbować trzy różne tryby, które nadają się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Zagraj z jednym, dwoma lub czterema kolorami kart.

 • Pasjans FRVR
  Graj
  Pasjans FRVR
  Zagrano 4127988 razy

  Pasjans nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych. Przygotuj się na kilka rozdań!

  Solitaire FRVR Apple App Store lub Google Play.

 • Spider Soli
  Graj
  Spider Soli
  Zagrano 2703912 razy

  Ułóż karty po kolei, według ich wartości!

 • Pasjans: Trzy szczyty
  Graj
  Pasjans: Trzy szczyty
  Zagrano 244389 razy

  Wybierz się w czarującą podróż, grając w tę wersję online klasycznej karcianki. Przemierzaj malownicze jeziora i łąki, próbując połączyć liczby na każdej karcie.

 • Klondike
  Graj
  Klondike
  Zagrano 725656 razy

  Ułóż talie kart od Asa do Króla i kolumny kolorami na przemian.

 • Best Classic Solitaire
  Graj
  Best Classic Solitaire
  Zagrano 87070 razy

  Dzięki tej grze karcianej online możesz poprawić swoje umiejętności gry w pasjansa. W grze do wypróbowania są też dwa różne tryby rozgrywki. Ułóż wszystkie karty tak szybko, jak tylko potrafisz.

 • Klasyczny pasjans: Czterdziestu złodziei
  Graj
  Klasyczny pasjans: Czterdziestu złodziei
  Zagrano 7009 razy

  W tej internetowej wersji pasjansa musisz wykazać się sprytem i inteligencją jak jeden ze złodziei z klasycznej bajki. Czy potrafisz dopasować wszystkie karty zarówno w łatwym, jak i trudnym trybie?

 • Pasjans pająk
  Graj
  Pasjans pająk
  Zagrano 2120896 razy

  Jesteś gotowy na tę wyjątkową wersję uwielbianej gry w karty? Możesz wybrać spośród czterech kolorów karty. Jak szybko uda Ci się usunąć wszystkie karty ze stołu?

 • Crescent Solitaire
  Graj
  Crescent Solitaire
  Zagrano 93121 razy

  Wybierz się w przyjemny kurs w tej wyjątkowej wersji klasycznej gry karcianej. Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie karty ułożone na stole w kształcie półksiężyca? Musisz jednak uważać, gdyż czas ucieka.

 • Golfowy pasjans
  Graj
  Golfowy pasjans
  Zagrano 3660 razy

  Dasz radę opanować tę internetową karciankę? Spróbuj jak najszybciej dopasować karty. A jeśli zabraknie Ci ruchów, zawsze możesz nacisnąć przycisk z podpowiedzią.

 • Tri Tower Solitaire: Classic
  Graj
  Tri Tower Solitaire: Classic
  Zagrano 135841 razy

  Rozkoszuj się malowniczym królestwem, próbując jednocześnie wspiąć się na szczyt wież na talii kart. Dasz radę połączyć je wszystkie, aby zgarnąć premię za czas, w tej wersji klasycznej gry?

 • Pasjans klasyczny
  Graj
  Pasjans klasyczny
  Zagrano 211283 razy

  Czujesz, że masz szczęście? Wypróbuj tę internetową wersję słynnej gry karcianej. Jak szybko uda ci się dopasować wszystkie karty i przejść do kolejnej talii?

 • Uzależniający pasjans
  Graj
  Uzależniający pasjans
  Zagrano 18556 razy

  Ta wyjątkowa wersja klasycznej gry karcianej jest z pewnością bardzo uzależniająca! Czy dasz radę ułożyć wszystkie figury i kolory, zanim skończy ci się czas, na każdym niełatwym poziomie?

 • Thieves of Egypt Solitaire
  Graj
  Thieves of Egypt Solitaire
  Zagrano 1452022 razy

  Wyrusz w pełną przygód podróż w królestwie pełnym magii i czarów, w tej wyjątkowej grze w karty. Pozbądź się kart z piramidy, układając je we właściwej kolejności.

 • Tripeaks Halloween
  Graj
  Tripeaks Halloween
  Zagrano 30560 razy

  Pasjans też może być przerażający...

 • Pasjans Deluxe
  Graj
  Pasjans Deluxe
  Zagrano 28087 razy

  W tej wersji klasycznej karcianki możesz wybrać kolor oraz liczbę talii do rozegrania. Zastanów się tylko, czy uda Ci się zdążyć przed upływem czasu we wszystkich trudnych rundach.

 • Pasjans: Czterdziestu złodziei
  Graj
  Pasjans: Czterdziestu złodziei
  Zagrano 63582 razy

  W tej tajemniczej wersji Pasjansa znajdziesz trzy różne poziomy trudności. Łatwy poziom to dla ciebie pestka. A może dasz radę przejść przez najtrudniejszy w tej skomplikowanej grze?

 • Pasjans niebieski
  Graj
  Pasjans niebieski
  Zagrano 50193 razy

  Czas upływa. Jak szybko potrafisz przełożyć wszystkie karty z talii do odpowiednich miejsc? Staraj się grać jak najszybciej w tej zabawnej i trudnej wersji klasycznej gry karcianej.

 • Pasjans Double FreeCell
  Graj
  Pasjans Double FreeCell
  Zagrano 50534 razy

  Ta wersja klasycznej gry karcianej oznacza jeszcze więcej zabawy!

 • Trojański pasjans
  Graj
  Trojański pasjans
  Zagrano 95934 razy

  Poznaj starożytną Troję i wioski otaczające miasto w tej wersji popularnej gry w karty. Szybko połącz ze sobą wszystkie karty z każdej talii, zanim skończy ci się czas.

 • Podwójny pasjans Klondike
  Graj
  Podwójny pasjans Klondike
  Zagrano 28833 razy

  Podwójna zabawa i wyzwanie! Właśnie to znajdziesz w tej wersji pasjansa Klondike. Spróbuj zagrać, losując za jednym razem jedną lub trzy karty. Czy potrafisz jak najszybciej ułożyć wszystkie karty z każdej talii?

 • Pasjans pająk 2
  Graj
  Pasjans pająk 2
  Zagrano 214116 razy

  Czy zdołasz wygrać w tej fascynującej wersji online klasycznej gry karcianej? Możesz wybrać dowolną liczbę kolorów w grze, lecz pamiętaj, żeby pilnować czasu. Inaczej nie zdążysz ułożyć wszystkich kart w rundzie.

 • Pasjans Freecell
  Graj
  Pasjans Freecell
  Zagrano 97723 razy

  Masz trochę wolnego czasu? Wypróbuj tę ekscytującą wersję pasjansa!

 • Tri Tower Solitaire
  Graj
  Tri Tower Solitaire
  Zagrano 421928 razy

  Łańcuch kart zaprowadzi cię do tajemniczego zamku...

 • Spider Solitaire HD
  Graj
  Spider Solitaire HD
  Zagrano 61827 razy

 • Tiki Solitaire
  Graj
  Tiki Solitaire
  Zagrano 40459 razy

  Can you make it through all of the challenges that are waiting for you in this Polynesian card game? Check out some cool tikis while you try to match up each one of the cards in every stack.

 • Błyskawiczne karty
  Graj
  Błyskawiczne karty
  Zagrano 63490 razy

  Czy uda Ci się pokonać komputer w szybkiej i szalonej grze karcianej? Akcja jest napięta, więc musisz się skoncentrować i dobierać karty jak najszybciej.

 • Daily Solitaire Change
  Graj
  Daily Solitaire Change
  Zagrano 17129 razy

  W tej wersji online popularnej karcianki codziennie czeka na Ciebie nowe zadanie. Jeśli zagrasz szybko z małą liczbą ruchów, możesz zdobyć pełno punktów z codziennych premii.

 • Classic Solitaire
  Graj
  Classic Solitaire
  Zagrano 150217 razy

  Ćwicz swe umiejętności w grę w Pasjansa dzięki tej wersji online klasycznej gry w karty. Jak szybko zdołasz pozbyć się wszystkich kart ze stołu?

 • Ancient Wonders Solitaire
  Graj
  Ancient Wonders Solitaire
  Zagrano 39357 razy

  Przetestuj swoje karciane umiejętności i odkryj tajemnice starożytnych cywilizacji.

 • Uzależniający Pasjans
  Graj
  Uzależniający Pasjans
  Zagrano 90162 razy

  Wykorzystaj talię, aby odsłonić wszystkie karty na trzech piramidach!

 • Niebieski pasjans pająk
  Graj
  Niebieski pasjans pająk
  Zagrano 14539 razy

  W tej trudnej wersji online pasjansa pająka teraz możesz poprawić swój nastrój. Ulepsz swoje umiejętności, układając wszystkie karty. Możesz zagrać w trybie jednego, dwu, a nawet trzech kolorów kart.

 • Pasjansowa misja
  Graj
  Pasjansowa misja
  Zagrano 102575 razy

  Przygotuj się na gorączkę złota, pełną karcianej zabawy i emocji.

 • Spider Solitaire: Classic
  Graj
  Spider Solitaire: Classic
  Zagrano 190599 razy

  Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie karty w tej wersji online uwielbianej przez graczy gry karcianej? Usiądź przy stole i sprawdź, czy uzyskasz doskonały wynik.

 • Pasjans Zacisze
  Graj
  Pasjans Zacisze
  Zagrano 190466 razy

  Odpocznij i zrelaksuj się przy pomocy pięknej, karcianej gry 2D, jaką jest Pasjans Zacisze. Po zacięciu się, możesz zapisać grę i rozpocząć z tego miejsca.

 • Firemen Solitaire
  Graj
  Firemen Solitaire
  Zagrano 77996 razy

  Usiądź w kantynie strażackiej i przygotuj się na pasjonującą wersję klasycznej gry w karty. Jak najszybciej dopasuj do siebie wszystkie karty, zanim skończy ci się czas.

Ponad 100 pasjansów online dostępnych za darmo

Czy wiesz, że nazwa „pasjans” pochodzi od francuskiego słowa oznaczającego cierpliwość? To idealne podsumowanie tej zazwyczaj jednoosobowej rozrywki, która podobnie jak gra w szachy wymaga niekiedy ogromnych pokładów wytrwałości. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju układanego pasjansa i jego stopnia trudności. 

Wszyscy dobrze pamiętamy komputerową wersję pasjansa Klondike, umieszczaną w systemach operacyjnych Windows. Któż z nas nie ma na sumieniu kilku chwil spędzonych przy pasjansie, kiedy był on właściwie jedyną (wszak nie było jeszcze Facebooka) rozrywką, jaka odrywała nas od zajęć czy to w szkole, na studiach, czy w pracy.

Pasjans może pochłonąć bez reszty i nie bez powodu jest jedną z gier dostępnych w kasynach. My proponujemy jednak rozgrywkę o mniejszą stawkę — własną satysfakcję! Na stronie Gry.pl każdy amator pasjansa znajdzie całe mnóstwo pozycji, które przypadną mu do gustu.

Zacznijmy od wspomnianego już wyżej Klondike. To klasyka nad klasykami, którą da się jednak urozmaicić – w grze Królowie Klondike zasady odkrywania kart są nieco odmienne, przez co gracz widzi co drugą kartę w kolumnie (mimo że nie może jej ruszyć!). Kolejne kultowe pozycje to np. Pasjans FRVR, Pasjans klasyczny i Solitaire, które również mają swoje wariacje: Pyramid Solitaire, Crescent Solitaire i inne. Tu sposób układania kart jest już inny, warto więc wypróbować każdą z tych opcji. 

Następny w kolejce jest chociażby Pasjans pająk, gdzie celem gry jest usunięcie wszystkich kart ze stołu. Karty tego samego koloru, układane jedna na drugiej od króla do asa, tworzą kompletną kolumnę. Odkryta i ułożona w odpowiedniej kolejności kolumna znika ze stołu. Gra trwa, aż uda się pozbyć wszystkich kart. Uwaga, wciąga!

Mimo urzekającej prostoty pasjansa ważna jest też sama warstwa wizualna. Tu świetnie sprawdzą się gry takie jak Podwieczorek z pasjansem lub Pasjans Zacisze. Niebanalną grafiką mogą pochwalić się też twórcy wariantu wielkanocnego, świątecznego czy kwiatowego. Dzięki nim układanie pasjansa jest nie tylko zajmującą rozrywką, ale też ucztą dla oka i świetnym sposobem na popołudniowy relaks.

Jeśli chcesz spędzić trochę czasu na przyjemnej rozrywce, odwiedź stronę Gry.pl. Mamy ponad 100 różnych pasjansów karcianych — nowych i klasycznych. Zacznij układać pasjanse razem z nami!