Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Mr. Superfire

Już niedługo w Mr. Superfire rozpocznie się emocjonująca misja. Połącz siły z nieustraszonym bohaterem i wspólnie pokonajcie setki wrogów w tej ekscytującej grze online.

Mr. Superfire jest gotów, by w tej grze akcji robić to, co potrafi najlepiej. A co jest jego specjalnością? Niszczenie małych armii bezwzględnych złoczyńców i ich posłusznych robotów!

Dołącz do niego i razem rozgromcie wszystkich przeciwników z użyciem mnóstwa świetnych broni i innego sprzętu. Po drodze możecie zbierać codzienne bonusy i różne przedmioty, takie jak kamizelki kuloodporne.

Jak grać w Mr. Superfire?

Walcz ramię w ramię z Mr. Superfire w tej porywającej platformówce. Bohater jest zdeterminowany, by pokonać całą armię wroga, ale potrzebuje Twojej pomocy. Będzie strzelać automatycznie, ale musisz mu pomóc w unikaniu kul, przeskakiwaniu nad skrzyniami i paru innych czynnościach.

Sterowanie

  • STRZAŁKA W LEWO lub W PRAWO – poruszanie się.
  • STRZAŁKA W GÓRĘ lub SPACJA – skok.
  • STRZAŁKA W DÓŁ – zeskoczenie na niższą platformę.

Podobne gry

Masz ochotę na inne gry online pełne akcji? W takim razie sięgnij po poniższe tytuły!

  1. Adam and Eve 2: Go
  2. Bob the Robber 5: Temple Adventure
  3. Hungry Shark Arena
  4. Mafia Wars

Kto stworzył Mr. Superfire?

Mr. Superfire to tytuł studia Inlogic Software.