Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Royal Society

Family Nest: Royal Society – Farm Bay Adventures to świetnie zaprojektowana trójwymiarowa gra farmerska z mnóstwem zabawnych funkcji. Otrzymujesz nieoczekiwane zaproszenie do powrotu w rodzinne strony jako spadkobierca rodziny Owlów. Po przyjeździe okazuje się jednak, że niegdyś wspaniała posiadłość nie jest już taka piękna… To miejsce naprawdę potrzebuje remontu!

Jak grać w Royal Society?

Kiedy przybywasz do posiadłości, czeka na ciebie twój kuzyn, który wyjaśni ci, jak działa farma. Zbieraj plony, aby realizować zamówienia z rynku w Diamond Falls i kupuj nowe nasiona i grządki, aby zasadzić więcej bulw i warzyw.

Możesz także wytwarzać produkty mączne w młynie i gotować w warsztacie, najpierw musisz jednak odnowić te budynki, aby odblokować nowe narzędzia i przepisy. Zbieraj kamień, glinę, trawę i drewno z zalesionych terenów otaczających farmę.

Możesz sadzić drzewa owocowe i zbierać jabłka, gruszki, wiśnie i nie tylko. Odblokuj wiele interesujących roślin do uprawy i kupuj przeróżne zwierzęta, które możesz hodować na swojej farmie. W tej wiejskiej grze przygodowej mnóstwo się dzieje, czekają też na ciebie minigry i wyzwania!

Sterowanie

  • Użyj MYSZKI, by grać. Przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, aby sterować swoją postacią.
  • KLIKAJ LEWYM PRZYCISKIEM na przedmioty na farmie. Pojawią się ikony. Wybierz żądaną akcję.

Podobne gry

  1. Charm Farm (wymagane zalogowanie)
  2. Family Relics 
  3. The Mergest Kingdom
  4. Dr. Panda’s Farm

Kto stworzył Royal Society?

Royal Society to tytuł studia INFINITE.