Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Royal Society

Family Nest: Royal Society – Farm Bay Adventures to świetnie zaprojektowana trójwymiarowa gra farmerska z mnóstwem zabawnych funkcji. Otrzymujesz nieoczekiwane zaproszenie do powrotu w rodzinne strony jako spadkobierca rodziny Owlów. Po przyjeździe okazuje się jednak, że niegdyś wspaniała posiadłość nie jest już taka piękna… To miejsce naprawdę potrzebuje remontu!

Jak grać w Royal Society?

Kiedy przybywasz do posiadłości, czeka na ciebie twój kuzyn, który wyjaśni ci, jak działa farma. Zbieraj plony, aby realizować zamówienia z rynku w Diamond Falls i kupuj nowe nasiona i grządki, aby zasadzić więcej bulw i warzyw.

Możesz także wytwarzać produkty mączne w młynie i gotować w warsztacie, najpierw musisz jednak odnowić te budynki, aby odblokować nowe narzędzia i przepisy. Zbieraj kamień, glinę, trawę i drewno z zalesionych terenów otaczających farmę.

Możesz sadzić drzewa owocowe i zbierać jabłka, gruszki, wiśnie i nie tylko. Odblokuj wiele interesujących roślin do uprawy i kupuj przeróżne zwierzęta, które możesz hodować na swojej farmie. W tej wiejskiej grze przygodowej mnóstwo się dzieje, czekają też na ciebie minigry i wyzwania!

Sterowanie

  • Użyj MYSZKI, by grać. Przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, aby sterować swoją postacią.
  • KLIKAJ LEWYM PRZYCISKIEM na przedmioty na farmie. Pojawią się ikony. Wybierz żądaną akcję.

Podobne gry

  1. Charm Farm (wymagane zalogowanie)
  2. Family Relics 
  3. The Mergest Kingdom
  4. Dr. Panda’s Farm

Kto stworzył Royal Society?

Royal Society to tytuł studia INFINITE.