Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Shaun the Sheep: Baahmy Golf

Nie ma jak wyskoczyć na pole golfowe w piękny wiosenny dzień! Rozegraj parę rundek w golfa w grze Shaun the Sheep: Baahmy Golf.

Baranek Shaun ćwiczył zamach i aż się pali, żeby spróbować dziś rozegrać dołek z kretem (nie z kretesem) jednym uderzeniem w popołudniowej partyjce w golfa. Możesz poćwiczyć razem z nim w tej przezabawnej, osadzonej w świecie „Baranka Shauna” grze z serii Championsheep.

Zobacz, co się stanie, gdy piłeczka uderzy w trampolinę, trafi w traktor lub zrykoszetuje od krasnala ogrodowego po drodze do kreciej dziurki. Nie wiemy, kto zaprojektował to pole golfowe, ale coś nam się zdaje, że maczali w tym palce spryciarze z serii Wallace and Gromit!

Jak grać w Shaun the Sheep: Baahmy Golf?

Shaun the Sheep: Baahmy Golf to pełna humoru gra golfowa oparta na popularnej serii plastelinowych filmów animowanych stworzonych przez studio Aardman Animations. Pomóż Shaunowi trafić piłeczką do kreciej dziury i zdobyć mnóstwo punktów.

Sterowanie

Mysz

  • Poruszaj się po menu, używając KURSORA.
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY i określ siłę oraz kąt uderzenia piłeczki kijem Shauna.

Klawiatura

  • Naciśnij SPACJĘ,  by określić siłę i kąt uderzenia piłeczki kijem Shauna.

Podobne gry

Uwielbiasz gry sportowe? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj te tytuły!

  1. Mini Golf Master
  2. Adam and Eve: Golf
  3. Table Tennis Pro
  4. Pool Clash: 8 Ball Billiards Snooker

Kto stworzył grę Shaun the Sheep: Baahmy Golf?

Shaun the Sheep: Baahmy Golf to tytuł studia Agame.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!