Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Bilard: Snooker na 8 bili

Pokaż swoje umiejętności gry w bilarda w tej realistycznej grze z widokiem z góry. Pool Clash 8-Ball Billiards Snooker zawiera tryb jedno- i wieloosobowy, a także serię ciekawych wyzwań do pokonania. Możesz również poćwiczyć w trybie praktyki, by przygotować się do grania na poważnie.

O grze bilardowej pool

Ten popularny sport pochodzi z XIX. wieku. Jego historia obejmuje wiele różnych wariantów, jak na przykład „piramida” lub „dziewiątka”. Najpopularniejszym wariantem jest „ósemka” (zwana również „8-ball”), w którą możesz zagrać w grze online o nazwie Pool Clash.

Jak grać w Pool Clash 8-Ball Billiards Snooker

W grze pool musisz wbić bile wybranego rodzaju lub „koloru”, zanim tego samego dokona twój przeciwnik. Pierwsza wbita bila określa kolor, który musisz wbijać do końca gry: jednolite lub z paskiem.

Użyj myszki lub ekranu dotykowego. Możesz celować i uderzać za pomocą przeciągania kija na ekranie. U dołu możesz zmienić położenie kija względem uderzanej bili, co pozwala na bardziej precyzyjne wykonywanie trudnych uderzeń.

Więcej gier podobnych do Pool Clash

Jeśli chcesz zagrać w więcej darmowych gier bilardowych online, odwiedź naszą kolekcję gier w snookera i gier w bilarda.

Kto stworzył Pool Clash 8-Ball Billiards Snooker?

Ta gra w bilarda online to tytuł studia T-Bull S.A.

Kiedy gra Pool Clash 8-Ball Billiards Snooker miała swoją premierę?

Ta darmowa gra symulująca bilarda została pierwotnie wydana w 2019 roku. Jej zaktualizowana wersja została opublikowana w sierpniu 2023 roku.