Gry Golf

 • Mini Golf Master
  Graj
  Mini Golf Master
  Zagrano 22320 razy

  Potrafisz zostać mistrzem tego fantastycznego minipola golfowego? Sprawdź, czy potrafisz trafić piłeczkę do wszystkich trudnych dołków za jednym razem w tej grze sportowej. Czeka Cię tu ponad 40 poziomów, które przetestują Twoje umiejętności.

 • Golfowy pasjans
  Graj
  Golfowy pasjans
  Zagrano 3690 razy

  Dasz radę opanować tę internetową karciankę? Spróbuj jak najszybciej dopasować karty. A jeśli zabraknie Ci ruchów, zawsze możesz nacisnąć przycisk z podpowiedzią.

 • Adam and Eve: Golf
  Graj
  Adam and Eve: Golf
  Zagrano 29369 razy

  Adam spędza popołudnie na ulubionym polu golfowym w tej zwariowanej grze sportowej. Rzecz jasna panuje tu totalne szaleństwo! Czy pomożesz sprytnemu jaskiniowcowi unikać lawy i groźnych pterodaktyli, gdy usiłuje wbić piłeczkę do dołka?

 • Mini Golf World
  Graj
  Mini Golf World
  Zagrano 15153 razy

  Poćwicz umieszczania piłeczki w dołku na tym polu do minigolfa. Dasz radę umieścić piłkę w dołku za jednym zamachem? A może potrafisz trafić do końcowego dołka, mając najmniej punktów? Przekonajmy się zaraz w tej grze sportowej.

 • Golf Master 3D
  Graj
  Golf Master 3D
  Zagrano 23322 razy

  Osiemnaście dołków czeka na ciebie w tej wciągającej grze w golfa. Weź swoje kije i przygotuj się na prawdziwe wyzwanie na polu.

 • Ryder Cup Golf
  Graj
  Ryder Cup Golf
  Zagrano 1170 razy

  Strzelaj tak, by przy jak najmniejszej liczbie prób umieścić piłeczkę w dołku i pokonać przeciwnika!

 • Mini-Putt
  Graj
  Mini-Putt
  Zagrano 31769 razy

  Potestuj swoją celność i strategię w tej wirtualnej grze w mini golfa.

 • Andy's Golf
  Graj
  Andy's Golf
  Zagrano 3359 razy

  Myślisz, że dasz radę zaliczyć dołek jednym uderzeniem? Jest to trudniejsze, niż się wydaje. Przejdź całe pole golfowe!

 • Isoball 3
  Graj
  Isoball 3
  Zagrano 116350 razy

  Wypróbuj tę wyjątkową i bardzo interesującą grę logiczną na telefon, Isoball 3. Prowadzenie tej piłki to prawdziwe wyzwanie!

 • AG Mini Golf
  Graj
  AG Mini Golf
  Zagrano 12796 razy

  Czy poradzisz sobie z tym trudnym polem mini golfa? Kilka dołków stanowi prawdziwe wyzwanie w tej bezpłatnej grze online.

 • 247 Mini Golf
  Graj
  247 Mini Golf
  Zagrano 2649 razy

  Ta gra w mini golfa jest dobra na każdą porę dnia. Przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń ukończ wszystkie osiemnaście dołków.

 • Turbo Golf
  Graj
  Turbo Golf
  Zagrano 9242 razy

  Co jest lepsze: piłka w dziurze czy dziura w spodniach?

 • Putt It In
  Graj
  Putt It In
  Zagrano 10724 razy

  Wybierz pozycję wyjściową piłki, określ siłę i kierunek i spróbuj trafić do dołka za pierwszym razem!

 • Office Mini-Golf
  Graj
  Office Mini-Golf
  Zagrano 1234 razy

  Po długim dniu w pracy wszystko zaczyna wyglądać jak pole do minigolfa! (Skrzyknij przyjaciół.)

 • Gelf
  Graj
  Gelf
  Zagrano 0 razy

  Po raz pierwszy grasz w takiego minigolfa jak ten! Dołącz do tego golfisty na tym trudnym polu, który stara się skierować piłkę do poszczególnych dołków. Czy pomożesz mu trafić w tej wymagającej grze sportowej?

 • 100 piłek golfowych
  Graj
  100 piłek golfowych
  Zagrano 529 razy

  Ile piłek golfowych zdołasz odzyskać? Nie stracisz ich tylko dzięki odpowiedniej prędkości i dobrej celności.

 • Mini Golf: Hole in One Club
  Graj
  Mini Golf: Hole in One Club
  Zagrano 2451 razy

  Czy możesz się popisać golfowymi umiejętnościami? Czy twoja doskonała celność jest powodem do dumy? Dołącz do klubu golfowego i sprawdź swoje umiejętności w tej zabawnej grze!

 • Jaskiniowy golf
  Graj
  Jaskiniowy golf
  Zagrano 3440 razy

  Wyrusz w podróż w czasie, aby zagrać w kilka prawdziwie prehistorycznych rundek golfa.

 • Battle Golf
  Graj
  Battle Golf
  Zagrano 6243 razy

  Gra w golfa jeszcze nigdy nie była tak zwariowana. Przygotuj się na naprawdę bombową przygodę na polu golfowym!

 • 100 piłeczek golfowych
  Graj
  100 piłeczek golfowych
  Zagrano 10365 razy

  Tyle piłeczek, a tak mało czasu! Wózki wrzucają pełno piłek do tego pojemnika. Czy potrafisz wbić je do dołków, zanim pojemnik się zapełni, w tej szalonej sportowej grze akcji.

 • Mini Golf Buddies
  Graj
  Mini Golf Buddies
  Zagrano 6125 razy

  Dzisiaj po południu ten robot-golfista staje przed ogromnym wyzwaniem. Musi wbić piłeczkę do wszystkich dołków na tym międzygwiezdnym polu do minigolfa. Możesz pomóc mu w tym pomóc przed upływem czasu w tej grze golfa?

 • Disc Golf
  Graj
  Disc Golf
  Zagrano 50 razy

  Złap swoje frisbee i zagraj w tą bezpłatną grę online, będącą szaloną wersją gry w golfa. Czy uda ci się posłać latający talerz do dołków bez wyrzucenia ich w las?

 • Footgolf Evolution
  Graj
  Footgolf Evolution
  Zagrano 4803 razy

  W tej ekscytującej grze online możesz teraz poczuć dreszczyk emocji, grając jednocześnie w piłkę nożną i golfa. Te dwa sporty są teraz połączone na arenie. Zachwyć publikę swoimi umiejętnościami na murawie, próbując wbić piłkę do 24 dołków poniżej par.

 • Golf online
  Graj
  Golf online
  Zagrano 5183 razy

  W tej grze sportowej online pole golfowe jest naprawdę zakręcone. Znajdziesz na nim pełno niebezpiecznych szczelin, a nawet beczki stojące Ci na drodze do każdego dołka. Pokonaj te przeszkody, aby ukończyć każde pole.

 • Zręcznościowy golf: NEON
  Graj
  Zręcznościowy golf: NEON
  Zagrano 3841 razy

  Jak bardzo lubisz grę w golfa? Przekonaj się o tym w tej wciągającej rodzinnej grze! Nie ma nic lepszego!

 • Panda Golf 2
  Graj
  Panda Golf 2
  Zagrano 3764 razy

  Postaraj się umieścić piłkę przy fladze przy najmniejszej liczbie uderzeń.

 • Flash Golf 2001
  Graj
  Flash Golf 2001
  Zagrano 212 razy

  Myślisz, że poradzisz sobie na tym skomplikowanym polu golfowym w tej darmowej grze online? Liczne zbiorniki wodne i pułapki piaskowe będą ci utrudniać posłanie piłki do kolejnych dołków.

 • Golf Cudów
  Graj
  Golf Cudów
  Zagrano 1305 razy

  Poćwicz trafianie do dołka na magicznym torze do minigolfa!

 • Galaxy Golf
  Graj
  Galaxy Golf
  Zagrano 4073 razy

  Wypróbuj niektóre z najlepszych pól golfowych w całej galaktyce w intergalaktycznym turnieju. Jeżeli myślisz, że trafienie do dołka jest trudne na ziemi, poczekaj aż spróbujesz szczęścia na Andromedzie!

Wirtualny świat (mini)golfa

Twój sprzęt do golfa leży zakurzony na dnie szafy? Ciężko po niego sięgnąć, gdy na zewnątrz mróz, deszcz lub roztopy, a na wyjazd w tropiki musisz jeszcze poczekać? A może zawsze marzyła Ci się kariera golfisty (ach, ten Tiger Woods), ale nigdy nie udało Ci się zacząć? Cóż, tak czy inaczej, porzuć na razie myśli o zgrabnych białych spodenkach i wskakuj na Gry.pl – znajdziesz tu mnóstwo wirtualnych terenów do ćwiczeń i nikt nie wyśmieje Twoich umiejętności. Jednym słowem dajemy Ci pole (a nawet kilka) do popisu!

Jak wszem i wobec wiadomo, golf to dyscyplina wymagająca nieskończonych pokładów wytrzymałości, cierpliwości i ponadprzeciętnej precyzji, a te wymagają z kolei wielu lat ciężkich ćwiczeń. Możesz je odbyć bezpłatnie (to ważne, wszak wszyscy wiedzą, że golf to drogi sport) i przed ekranem własnego komputera.

Jesteś nowicjuszem? Zacznijmy może od czegoś prostego. W grze Mini-Putt możesz przetestować swoją celność i wystawić na próbę zdolność strategicznego myślenia, próbując trafić do dołka w jak najmniejszej liczbie uderzeń. Kolejna pozycja, Battle Golf, pozwoli Ci poćwiczyć wybór odpowiedniego kąta i siły uderzenia, co z pewnością przyda się na kolejnych etapach Twojej przygody z tym sportem.

Dla bardziej doświadczonych graczy (czy to na polu w realu, czy w Internecie) mamy kilka bardziej rozbudowanych propozycji. Jedną z nich jest Putt It In, czyli kolejna odsłona golfa w wersji mini, która daje jednak kontrolę nad znacznie większą liczbą czynników decydujących (co ważne, poszczególne tory nie mają idealnie równej nawierzchni, dzięki czemu gra jest dużo bardziej realistyczna). Kolejna pozycja to Golf Master 3D, dzięki której poczujesz się jak na prawdziwym turnieju! 

Zmęczenie daje się we znaki? Dla relaksu proponujemy gry Office Mini-Golf, Crazy Golf Cart lub Gowling. Zasady pierwszej są proste – to minigolf w wersji biurowej! Spróbuj trafić do dołka (a raczej otworu na kable od monitora), omijając stojące na drodze przybory do pisania. Z kolei Crazy Golf Cart to typowa zręcznościówka, w której wyjątkowo możesz sobie pozwolić na szaleńczą jazdę po nierównym polu golfowym. Ostatnia propozycja polega na celnym rozbiciu grupy krabów, to zatem golf w zabawnej, egzotycznej wersji! Do wyboru, do koloru!