• Sheep Ski Jump Xtreme
  Graj
  Sheep Ski Jump Xtreme
  Zagrano 70702 razy

  Jaką odległość pokona twoja owca?

 • Wełnisty skoczek
  Graj
  Wełnisty skoczek
  Zagrano 49845 razy

  Shaun jest dziś w bardzo skocznym nastroju. Czy możesz dopilnować, by nic mu się nie stało?

 • Kaban: Sheep
  Graj
  Kaban: Sheep
  Zagrano 27700 razy

  Okaż się bardziej przekonujący od psa pasterskiego i doprowadź swoje stado do domu!

 • Baranek Shaun: Owcze mistrzostwa
  Graj
  Baranek Shaun: Owcze mistrzostwa
  Zagrano 24900 razy

  Owce o takim samym runie trzymają się razem! Rozegraj pięć unikalnych owczych konkurencji, takich jak bee-golf, kosmiczna lekkoatletyka i owcza góra w zabawnej grze Baranek Shaun: Owcze mistrzostwa!

 • Farma z owcami
  Graj
  Farma z owcami
  Zagrano 13404 razy

  Prowadzenie farmy z owcami to niełatwe zadanie! Trzeba się nimi zająć i i dopilnować, aby były szczęśliwe, zanim ostrzyżesz ich futro i przygotujesz je na sprzedaż. Myślisz, że poradzisz sobie z tymi wszystkimi zadaniami, w tej zabawnej i trudnej grze symulacyjnej?

 • Ship the Sheep
  Graj
  Ship the Sheep
  Zagrano 8994 razy

  Teleportuj wszystkie owce na statek kosmiczny przed upływem czasu.

 • Sheep Sheep Worlf
  Graj
  Sheep Sheep Worlf
  Zagrano 8778 razy
 • Sheep Jumper
  Graj
  Sheep Jumper
  Zagrano 7892 razy

  Pomóż psu pasterskiemu skakać nad owcami!

 • Impreza owiec dla 4 graczy
  Graj
  Impreza owiec dla 4 graczy
  Zagrano 3600 razy

  Nie bądź tak baaa-rdzo wstydliwy! Zmierz się ze znajomymi lub komputerem w tej owcastycznej grze online. Czy potrafisz sprawić, że ta przecudowna owca przeskoczy przeszkodę więcej razy niż Twoi rywale?

 • Don't Stop the Sheep
  Graj
  Don't Stop the Sheep
  Zagrano 2183 razy
 • Owce w niebezpieczeństwie
  Graj
  Owce w niebezpieczeństwie
  Zagrano 818 razy

  Wszystkie te owce chcą jedynie bezpiecznie przejśc przez ulicę. Niestety pełno na niej wygłodniałych wilków. Czy uda Ci się przeprowadzić je na drugą stronę, unikając pożarcia w tej łamigłowce pełnej akcji?

 • Sprzątanie domu owieczki
  Graj
  Sprzątanie domu owieczki
  Zagrano 602 razy

  Ta biedna owieczka ma straszny bałagan w domu. Przydałoby się tu posprzątać, ale ona nie ma bladego pojęcia, od czego zacząć! Czy możesz pomóc jej wypucować na błysk dom w tej grze online?

 • Royal Rush
  Graj
  Royal Rush
  Zagrano 219 razy

  Cokolwiek powiedział mieszczanom ten hałaśliwy władca, z całą pewnością nie było to nic dobrego! Teraz próbuje ulotnić się do swojego zamku, dosiadając owcy. Czy pomożesz mu uciec przed widłami oraz psami i zebrać całe mnóstwo monet w tej dzikiej grze w bieganie?

 • Animal Stackers
  Graj
  Animal Stackers
  Zagrano 83 razy

  Oto prawdziwy deszcz kotów, psów, koni, kur i owiec. Czy to koniec świata?

 • Owca-samobójca
  Graj
  Owca-samobójca
  Zagrano 70 razy

  Ta gra z obłożoną dynamitem owcą zapewnia bombową rozrywkę!

 • Cows vs Sheep: Mower Mayhem
  Graj
  Cows vs Sheep: Mower Mayhem
  Zagrano 54 razy

  Czas na kolejne starcie w zagrodzie. Kto wygra tym razem?

 • Sheep Beats
  Graj
  Sheep Beats
  Zagrano 51 razy

  Przyłącz się do grupy muzykujących owieczek i stwórz własne piosenki.

Owce, wszędzie owce!

Owce to bardzo pożyteczne zwierzęta. Dają wełnę, z której robimy ciepłe sweterki inne elementy garderoby, dają mleko, z którego wyrabiamy przepyszne sery, ale przede wszystkim dają nam mnóstwo radości na stronie Gry z owcami. Rzuć się w wir beeeeztroskiej zabawy!

Mówisz „owce”, myślisz… oczywiście „Shaun”. Nie ma popularniejszej postaci w całym owczym świecie. Włącz Baranek Shaun: Owcze mistrzostwa i weź udział w szeregu wciągających dyscyplin, jak kosmiczna lekkoatletyka, bee-golf czy bieg z jajkiem na łyżce. Odblokowuj kolejne poziomy i ciesz oczy i uszy wspaniałą oprawą graficzno-dźwiękową! W Home Sheep Home 2: Zagubieni pod ziemią musisz zaprowadzić baranka i jego towarzyszy z powrotem do domu. Każda z owiec posiada przydatną umiejętność, która przybliży Cię do celu. Aha – prawie zapomnieliśmy. Zbieraj po drodze wełniane skarpetki!

Owca i skoki narciarskie? Dlaczego nie, w grach wszystko jest możliwe! Zdobądź się na odwagę w Sheep Ski Jump Xtreme i bij rekordy skoczni. Dobierz dobrze moment wybicia się z progu, żeby nie spaść w dół jak kamień. O ile można tak twardym słowem określić owcę – mówi się raczej „łagodny jak baranek”. Otóż może się zdarzyć zupełnie inaczej! Włącz grę Ovcata Ninja i przekonaj się, że roślinożerne zwierzęta też bywają w bojowym nastroju. Idź przed siebie, wymierzaj ciosy, rozdawaj kopniaki i pokaż wszystkim, że nie dasz sobie w wełnę dmuchać.

Owce to spokojne zwierzęta, ale praca przy nich wcale nie jest lekka. Wiedzą to psy pasterskie, a w Kaban: Sheep przekona się o tym wieprzek. Wciel się w niego i spróbuj zagonić wszystkich swoich podopiecznych do zagrody. Uważaj przy tym, żeby ich nie stratować! Gdy się zmęczysz, pokrzep się jabłkiem strąconym z drzewa. Jeśli podołasz zadaniu, odblokujesz kolejną zagrodę.

Zamiast liczyć na czworonożnego pomocnika, możesz skorzystać ze zdobyczy techniki. Włącz Sheep Catcher i zbieraj owce z pastwiska z użyciem dźwigu. Wykaż się precyzją, żeby zdążyć przed upływem czasu!

Nie bądź czarną owcą i oddaj się wełnistej zabawie. Darmowe gry z owcami online czekają na Ciebie!