Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Skydom Reforged

Wskocz w niesamowicie słodką przygodę w dopasowywanie 3 elementów w grze Skydom Reforged! Ta darmowa gra w dopasowywaniu kafelków zawiera setki pięknych i kolorowych poziomów z łamigłówkami.

Jak grać w Skydom Reforged

Zamieniaj miejscami kafelki, by dopasować co najmniej trzy identyczne ikony. Każdy poziom na inny cel. Czasami musisz dopasować określoną liczbę elementów jednego koloru. Inne poziomy wymagają dopasowania kafelków dokoła żołędzi lub kostek lodu, by je rozbić. Cele do osiągnięcia są zawsze pokazywane po lewej stronie ekranu.

Niektóre poziomy zawierają starcia wieloosobowe. Udowodnij swój refleks i zbierz więcej punktów od przeciwnika, by go pokonać i przejść na kolejny poziom.

Sterowanie

Użyj ekranu dotykowego lub myszki, by przemieszczać elementy na planszy. Możesz zamienić ze sobą miejscami dwa sąsiadujące elementy, by stworzyć linię z trzech lub kwadrat z czterech identycznych. 

Inne gry podobne do Skydom Reforged

Mamy wiele innych gier o dopasowywaniu 3 elementów, podobnych do Skydom Reforged. Możesz również zerknąć na pierwszą grę z serii Skydom Skydom, jeśli chcesz trochę dłużej pograć w tym samym uniwersum.

Kto stworzył tę grę?

Gra Skydom Reforged to tytuł studia The Pew Pew.

Kiedy miała miejsce premiera gry Skydom Reforged?

Ta gra została opublikowana w styczniu 2023 roku.