Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Superhero.io 2: Chaos Giant

Kolejna seria bitew już trwa w Superhero.io 2: Chaos Giant! Rzuć wyzwanie graczom z całego świata w tej grze wieloosobowej!

Połącz siły z jednym z najwspanialszych superbohaterów na świecie w kolejnej bitwie w stylu battle royale w tej kontynuacji epickiej gry z serii .io. Jak wielu innych bohaterów lub złoczyńców wyeliminujesz, zanim ktoś usunie Twoją postać z rywalizacji? Do zebrania jest mnóstwo kulek mocy i monet, które pomogą ci stopniowo zwiększyć rozmiary i siłę!

Jak grać w Superhero.io 2: Chaos Giant?

Walcz z innymi graczami z całego świata w tej grze bitewnej. Musisz zebrać różne przedmioty i dopalacze, by dzięki nim przetrwać jak najdłużej. Wymieniaj monety zbierane między bitwami na nowe i lepsze umiejętności.

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, by się poruszać po arenie bitwy.
  • Kliknij LEWY PRZYCISK MYSZY, by zaatakować przeciwnika.

Podobne gry

Oto kilka innych świetnych gier online, które warto wypróbować.

  1. Call of Tanks
  2. Clash of Goblins
  3. Catac.io
  4. Superhero.io

Kto stworzył Superhero.io 2: Chaos Giant?

Superhero.io 2: Chaos Giant to tytuł studia Lora Studio.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!