Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Dog Simulator: Puppy Craft

Ta okolica całkiem schodzi na psy! Przygotuj się na niezłą drakę w Dog Simulator: Puppy Craft.

Niech słodki wygląd tych szczeniaczków Cię nie zmyli – straszne z nich rozrabiaki. Uwielbiają demolować domy i robić zamieszanie w parku, a Ty możesz im w tym pomóc! Na każdym obszarze dostępnym w tej grze o zwierzątkach czeka mnóstwo zwariowanych zadań.

Razem z pieskami skacz na trampolinach, zrzucaj rzeczy do basenów, niszcz dywany i dokazuj na wiele innych sposobów! Przy okazji zbieraj monety, które możesz wymieniać na dodatkowe szczeniaczki i fantastyczne akcesoria dla tych małych bestii.

Jak grać w Dog Simulator: Puppy Craft?

Dołącz do grupy psich rozrabiaków w tej zabawnej grze online. Zwierzaki chcą dać się we znaki jak największej liczbie mieszkańców i na pewno wpakują się w mnóstwo tarapatów!

Sterowanie

  • Naciśnij W, A, S, D lub STRZAŁKI, by biec.
  • Naciśnij SPACJĘ, by podskoczyć.

Podobne gry

Oto cztery inne gry symulacyjne, w które warto zagrać.

  1. Cute Puppy Care
  2. My Pet Clinic
  3. Parrot Simulator
  4. Kogama: Zoo
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!