Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Unsigned Int

Czy uda Ci się pozostać na plusie w Unsigned Int? Sprawdź, czy dasz radę opanować tę niezwykłą grę logiczną!

Przejmij kontrolę nad kwadratem z liczbą na każdym stanowiącym wyzwanie poziomie w tej grze w dopasowywanie. Musisz dopilnować, aby w trakcie łączenia go z dyskami na planszy jego wartość utrzymała się powyżej zera. Niektóre dyski są dodatnie, ale inne są ujemne. Wypróbuj również tryb trudny. Znajdziesz w nim także mnożenie i dzielenie!

Jak grać w Unsigned Int?

W tej grze w dopasowywanie wszystko musi wyjść na plus. I to dosłownie! Liczba na Twoim kwadracie musi pozostać powyżej zera w czasie, gdy będziesz łączyć go z różnymi dyskami na planszy. Niektóre z nich dodadzą wartość do Twojego kwadratu, ale inne ją obniżą.

Sterowanie

  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY na dysk, aby sprawić, że Twój kwadrat się z nim połączy.

Podobne gry

Oto kilka innych gier online, w które warto zagrać.

  1. Element Evolution
  2. Lucky Gold Piggies
  3. 2048 Merge
  4. Skydom

Kto stworzył Unsigned Int?

Unsigned Int to tytuł opracowany przez Lof Games.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!