Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Złodziej Bob

Połącz siły z nieustraszonym złodziejem w Bob the Robber. Twoja pomoc bardzo mu się przyda, gdy będzie dokonywał swoich pierwszych włamań w tej grze z serii Bob the Robber.

Bob od dzieciństwa marzył o tym, by zostać przestępcą sławnym niczym Robin Hood. Chce odbierać bogatym i dawać biednym – tak jak jego legendarny idol. Dołącz do początkującego złodziejaszka w tej grze akcji i pomóż mu wykorzystać umiejętności zdobyte przez lata treningów. To pierwsza odsłona popularnej serii skradanek dostępnych online. W tej części Bob bierze na cel skorumpowanego burmistrza i jego pozyskany nielegalnie majątek!

Jak grać w Bob the Robber?

Pomóż Bobowi przeprowadzić serię śmiałych włamań. W tej zabawnej i pełnej akcji platformówce wspólnie okradniecie sklep jubilerski, kasyno i wiele innych celów. Uważajcie na kamery, czujniki ruchu i inne zabezpieczenia. Jeśli Bob uruchomi alarm zbyt wiele razy, wyląduje w więzieniu!

Sterowanie

  • Naciskaj STRZAŁKI lub klawisze W, A, S, D, by się poruszać.
  • Naciskaj STRZAŁKĘ W GÓRĘ lub W, by wchodzić lub schodzić po schodach, otwierać zamki wytrychem i wykonywać inne czynności.

Podobne gry

Jeśli masz ochotę na inne fantastyczne gry online, sięgnij po poniższe tytuły! 

  1. Bob the Robber 2
  2. Bob the Robber 3
  3. Fire vs. Water Fights
  4. Pixel Bubbleman.io

Kto stworzył Bob the Robber?

Bob the Robber to gra studia Agame.