Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

AlienInvaders.io

To miasto będzie należało do Ciebie w AlienInvaders.io!

Siądź za sterami niezwykle ładownego latającego spodka w tej niesamowitej grze z serii io. Na czym polega Twoja misja? Za pomocą promienia ukradnij wszystko, co zobaczysz, nim zrobią to inni obcy. Rozpoczniesz od niewielkich przedmiotów, takich jak parkowe ławeczki. Z czasem, gdy Twój statek stanie się mocniejszy, będziesz w stanie zgarniać większy łup, jak samochody czy nawet całe budynki!

W każdej ekscytującej rundzie wygrywa kosmiczna ekipa, której uda się nakraść najwięcej przed końcem czasu. Pnij się w rankingu, a dostaniesz nawet możliwość kradzieży statków swoich przeciwników!

Znajdziesz również monety, za które kupisz różne latające spodki, które zasieją strach w sercach Twoich międzygwiezdnych rywali. Koniecznie wykonuj też misje dodatkowe. Graj w trybie dla jednego gracza lub w szczególnie trudnym trybie bitwy.

Jak grać w AlienInvaders.io?

AlienInvaders.io to zabawna gra kosmiczna, w której stoczysz epickie bitwy na niebie nad miastem. Twoim celem jest przywłaszczenie wszystkiego, co się da. Zwycięża latający spodek, który zgromadzi najwięcej łupów, zanim skończy się czas.

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, aby sterować swoim statkiem.
  • LEWY PRZYCISK MYSZY służy do naciskania przycisków, wybierania przedmiotów i innych działań.

Podobne gry

Oto cztery inne gry akcji, po które warto sięgnąć!

  1. Starblast.io
  2. Battle For the Galaxy
  3. Warin.Space

Kto stworzył AlienInvaders.io?

AlienInvaders.io to gra opracowana przez firmę Super Apps.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!