Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Candy Match

Candy Match to gra typu „dopasuj 3 elementy” z serią poziomów ułożonych na rozległej mapie. Gra oferuje ponad 2000 niepowtarzalnych poziomów. Zbieraj odpowiednie słodycze, rozbijaj kafelki ciastek, otwieraj skrzynie skarbów i nie tylko!

Jak grać w Candy Match?

Musisz tworzyć rzędy lub kolumny z co najmniej trzema identycznymi słodyczami, aby je zebrać. Możesz tego dokonać, zamieniając miejscami przylegające do siebie ikony, o ile dzięki temu uzyskasz dopasowanie. Spowoduje to usunięcie dopasowanych słodyczy z planszy i zwolni miejsce dla nowych, które spadną z góry i zapełnią puste miejsca.

Każdy poziom wymaga spełnienia określonego celu bez przekroczenia konkretnej liczby ruchów. Cele są pokazane na początku każdego poziomu oraz na panelu u góry ekranu podczas rozwiązywania każdej łamigłówki. Mogą one polegać na przykład na zebraniu odpowiedniego typu słodyczy, rozbiciu kafelków ciasteczek za pomocą kombinacji trzech słodyczy nad nimi lub rozbiciu tafli lodu poprzez ustawianie dopasowanych słodyczy na sąsiednich polach.

Podróż wzdłuż ścieżki na mapie poziomu wiąże się z odkrywaniem dopalaczy, które pomagają w przechodzeniu poziomów. Zagraj w Candy Match i wystaw swoje umiejętności dopasowywania słodyczy na próbę!

Sterowanie

Dotknij palcem lub kliknij słodycz, a potem przeciągnij ją na pole obok, by zamienić ją miejscami z sąsiadującą.

Kto stworzył grę Candy Match?

Candy Match to tytuł studia Agame.

Zagraj w więcej gier z serii Candy Match

Nasi partnerzy w Softgames stworzyli kolekcję gier Candy Match, do której należy również ta zaktualizowana wersja. Możesz zagrać w inne gry z tej serii na naszej stronie, klikając w poniższe linki:

Więcej podobnych przygodowych gier logicznych znajdziesz na naszej stronie z pełnym przeglądem gier Softgames.

Data premiery

Ta zaktualizowana wersja gry Candy Match została wydana 24 marca 2023 roku.