Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Candy Match 3

Candy Match 3 to gra logiczna w dopasowywanie elementów, która ma ponad 2000 poziomów. Wspólnie z kotem Rudzielcem wyrusz w podróż przez przepyszny świat ciast i cukierków. Układaj takie same słodycze, by uporać się z najtrudniejszymi planszami.

Jak grać w Candy Match 3?

Ta gra typu „dopasuj 3 elementy” polega na układaniu identycznych słodyczy w linie liczące trzy lub więcej elementów. Dzięki temu łakocie będą znikać z planszy. Na każdym poziomie musisz wykonać konkretne zadanie, by móc przejść do następnej planszy. Może ono polegać na przykład na zebraniu określonej liczby słodyczy albo usunięciu specjalnych kafelków. Masz ograniczoną liczbę ruchów na osiągnięcie celu, więc zachowaj skupienie!

Zdobywanie bonusowych cukrowych dopasowań

Pod koniec każdego poziomu możesz odblokować bonusowe cukrowe dopasowanie, by zdobyć dodatkowe punkty i gwiazdki. Wszystkie ruchy pozostałe po ukończeniu poziomu zostaną wymienione na bomby. Gdy wybuchną jednocześnie, spowodują kaskadę dodatkowych dopasowań i podwyższą Twój końcowy wynik.

Gry podobne do Candy Match 3

Tytuł ten jest trzecią odsłoną serii gier w dopasowywanie słodyczy. Koniecznie spróbuj też swoich sił w Candy Match 1 i Candy Match 2.

Seria została stworzona przez Softgames. Więcej gier-łamigłówek stworzonych przez to studio znajdziesz na naszej stronie firmy Softgames.

Sterowanie

Klikaj elementy myszą lub wybieraj je palcem na ekranie dotykowym.

Data premiery

Candy Match 3 ukazało się 24 marca 2023 roku.

Kto stworzył Candy Match 3?

Gra Candy Match 3 została stworzona przez Softgames-Azerion we współpracy z Agame. Studio to ma na swoim koncie wiele innych popularnych serii gier online, takich jak Solitaire Story TriPeaks i Garden Tales. Tytuły te – a także inne ciekawe gry – są dostępne za darmo na naszej stronie.